آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

قفل شدن تلفن پاناسونيك

adel2551

کاربر
2010-05-19
2
5
با سلام ایا شما از سلامت باطری ها مطمئن هستید بعد از تست باتری یکبار گوشی را ریست و دوباره کد بدید ونتیجه رو اعلام کنید

با سلام و عذر خواهی بابت تاخیر در جواب. مشکل گوشیها طبق فرمایش شما از باطری بود که با تعویض باطری برطرف شد. ممنون از راهنمایی شما.

catmani20

کاربر
2012-12-18
2
8
گوشی را ریست کنید با کد های که در پست های بالا گفته شده مشکلتان حل میشود
.......................................
خواهش میکنم اگه کسی میدونه چطور میشه قفل گوشی این مدل از گوشی بی سیم رو باز کردش بگه.یه کد4 رقمی میخاد من هرکاری میکنم نمیتونم قفلشو باز کنم و همش این DIal lock رو صفحه کالرایدی گوشی بی سیم هستش و نمیذاره من شماره بگیرم..لطفا کمکم کنید.این روشهایی که تو سایت به بعضی کاربرا جواب داده شده رو من امتحان کردن .این گوشی کد4رقمی میخادش .منم نمیدونم چه کدی رو باید وارد کنم.راه دیگه ایی هم اگه وجود داره که بشه قفل از بین بره بهم بگین .ممنون

-مدل گوشی
:distrust::distrust:panasonic kx-tg2361

masoud48

کاربر
2008-07-26
1
0
سلام . لطفآ طريقه ريست كردن KX-TG7641 را توضيح دهيد .روش هاي بالا جواب نميده . ممنون

jamservice1

کاربر vip
vip
کاربر
2012-05-06
93
352
سلام یک گوشی KX-TG6441 متاسفانه کالر آی دی کار نمیکنه ممنون میشم اگر راهی برای رفع عیبش میباشد من را راهنمایی کنید متشکرم.
این در صورتی هست که تمام گوشیهای دیگرم کالر آی دی هاشون کار میکنه روی 3 تا خط مختلف نیز چک شد.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
با سلام خدمت استاد گرامی با تفکیک عیب اگر مشکل از بیسیم است کریستال ومسیر ار اف و انتن بررسی شود. موفق باشید
من یک تلفن پاناسونیک 1222 دارم بیسیم کد نمی گیرد و no item stord مینویسد لطفا راهنمایی کنید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
روش رفع دیل لوک در همین سایت در چند پست توضیح داده شده لطفا پیگیری کنید ونتیجه را اعلام کنید موفق باشید
باسلام تلفن باناسونیک مدل kx-tg2340dial lockشده لطفا کمک کنید

hamedlover

کاربر
2014-01-09
2
1
سلام به دوستان
من گوشی مدل KX TG3531BXB دارم حواسم نبود اشتباهی دوشاخ تلفن رو زدم تو برق بعدش تا تلفن بوق خورد سریع کشیدمش .
از همون موقع به بعد وقتی به خونه زنگ میزنم گوشی زنگ میخوره ، دکمه ی talk رو میزنم جواب نمیده ( صدایی رد و بدل نمیشه ) و بوق آزاد هم نداره ،
ولی با income call خودش امتحان کردم صدا رد و بدل میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bageri

hamedlover

کاربر
2014-01-09
2
1
سلام
من گوشی مدل KX TG3531BXB دارم حواسم نبود اشتباهی دوشاخ تلفن رو زدم تو برق بعدش تا تلفن بوق خورد سریع کشیدمش .
از همون موقع به بعد وقتی به خونه زنگ میزنم گوشی زنگ میخوره ، دکمه ی talk رو میزنم جواب نمیده ( صدایی رد و بدل نمیشه ) و بوق آزاد هم نداره ،
ولی با incoming call بیسیم رو با مادر امتحان کردم صدا رد و بدل میشه .

ممنون میشم اگه جوابم رو بدید .
با تشکر

بالا