آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شما برای رونق کسب و کار خود چه ترفندهایی به کار میبرید؟

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
نمونه های از تبلیغات خودم رو واسه دوستان میذارم

این واسه یک روزنامه بود
karkheh.jpg

اینم لوگوی هست که خودم طراحی کردم
Publication4-1.jpg

این واسه نیازمندی ها بود
شاد دیگه.jpg

کارت ویزتم
visit2.jpg

اینم پشتش
Publication7-4.jpg

اینم تراکت هام

Publication4-6.jpg

همه رو هم خودم طراحی کردم

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
نمونه های از تبلیغات خودم رو واسه دوستان میذارم

این واسه یک روزنامه بود
مشاهده فایل‌پیوست 82844

اینم لوگوی هست که خودم طراحی کردم
مشاهده فایل‌پیوست 82845

این واسه نیازمندی ها بود
مشاهده فایل‌پیوست 82846

کارت ویزتم
مشاهده فایل‌پیوست 82830

اینم پشتش
مشاهده فایل‌پیوست 82831

اینم تراکت هام
مشاهده فایل‌پیوست 82832مشاهده فایل‌پیوست 82833

همه رو هم خودم طراحی کردم
همکار گرامی گذاشتن شماره تماس خلاف مقررات سایت است لطفا شماره ها را پاک کنیداقای صابری این تاپیک شما از موضوع اصلی منحرف ومحل تبلیغات در این سایت شده منظور استاد ترفند های خاص برای کسب در امد بیشتر بوده که فکر کنم همه همکاران تبلیغات در محل های مختلف را تجربه کردند

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز.من هم یه تعمیر گاه کامپیوتری دارم.من تا حالا تبلیغات نکردم ولی به قدری سرم شلوغه که روزهای تعطیل هم استراحت ندارم و برای کار به دفتر میام.من در تابلوی جلوی دفتر نوشتم مرکز تعمیرات تخصصی ....نام مجموعه و پایینش جزییات را نوشتم.دفتر من در ساختمان و طبقه اول است و حتی در دید مشتری نیست.بیشتر با همکار کار میکنم و با مشتری عادی کاری ندارم.الانم از طرف دوتا از فروشگاه های بزرگ کامپیوتری درخواست همکاری دارم که تعمیراتشان را انجام دهم ولی به دلیل مشغله کاری درخواستشان را رد کردم.

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,012
چگونه به کسب و کار خود رونق دهیم؟

ارزش کار خود را بالا ببرید و به همان اندازه شاهد رونق حرفه خود باشید. آدم‌های موفق در یک محیط کاری جدید به شغل خود همانند یک محصول مهم تجاری می‌نگرند، هرگز ارزش‌های آن را دست کم نمی‌گیرند و بخوبی آگاهند تا زمانی در محیط کارشان ارزشمندند که بتوانند سودآوری داشته باشند، چه برای خود و چه برای شرکت یا کارفرمایی که برای آن کار می‌کنند.
یک محصول، زمانی در بازار پرفروش می‌شود که از کیفیت خوب، تبلیغات، بازاریابی قوی و چندین فاکتور موثر دیگر در جلب توجه مشتری برخوردار باشد و افراد نیز زمانی می‌توانند شاهد رونق حرفه خود باشند که ارزش کار خود را بالا ببرند، برای بالا بردن توانایی‌های خود بکوشند، درباره توانایی‌های خود تبلیغ کنند و در محیط کار انعطاف‌پذیر باشند. برای نیل به همه این اهداف، آدم‌های موفق همچنین می‌دانند که تابع بازار خود هستند و این بازار جایی نیست جز سازمان، شرکت یا کارفرمایی که برای آن کار می‌کنند.
آنها باید از تمام جوانب کاری شرکتی که برای آن کار می‌کنند؛ آگاه باشند و به نوع مهارت‌های خود، تقاضا برای آن مهارت‌ها و توانایی‌های تغییر و تحولات مختلف در محیط کارشان و پروژه‌هایی که در ارتباط با شغلشان است، آشنا باشند. با آگاهی از همه این عوامل، آنها باید درصدد بالا بردن ارزش کار خود باشند.
برای این کار باید از همه مهارت‌های خود به‌نحو‌ عالی استفاده کنند،
درصدد یادگیری مهارت‌ها و تجربه‌های جدید باشند و بتوانند خود را با شرایط جدید کاری و تغییر و تحولات سازمانی منطبق کنند.

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان گلم.
من که هیچ تبلیغی ندارم اما بهترین چیز شکر خدا با خلوص نیت و خواندن نماز که الان متاسفانه.....ان شاالله شما از اون دسته نیستید.
من چند سال پیش که تازه مغازمونوباز کرده بودیم(من و داداشم) **********م به من یه دعایی داده بود که گفته بود هروقت میری تو مغازه میشینی این دعارو بخون.من هم گفتم چشم اما زیاد توجه نکرده بودم.با خودم به مغازه بردم و گذاشتم لای دفتر.تا اینکه سه سال پیش یعنی از اون داستان یه 6سالی میگذشت که بازارم بدجوری خراب شده بود.طوری که مغازه رو میبستیم ومیرفتیم خونه.این قضیه هرسال تکراری بود. تا اینکه رفتم سراغ دفتر واسه طلبکاریهام.که یهو چشمم به اون دعا افتاد.دعارو خوندم.خلاصه اون روز تو اون خرابی بازار سه چهارتا تلویزیون اومد.دیگه طلبکاریها رو بیخیال شدم معجزه اون دعا از اون روز به بعد اصلا از یادم نمیره.امکان نداره تو مغازه بیام و اون دعارو نخونم .تاثیرش روخیلی خوب حس میکنم. شما هم امتحان کنید.راستی یادم رفت بگم که هیچ وقت روی میز کار ننشینید.میز کار شما حکم سفره رو داره.برکت با این کار ازبین میره.تار عنکبوت نزارید تو مغازه وجود داشته باشه.دعارو واستون میزارم.حتما تو اولین فرصتی که تو مغازه نشستید این دعارو بخونید.تاثیرش رو که دیدید.واسه روح پدرم یه فاتحه بخونید.ارزوی موفقیت روز افزون برای شمادوستان گلم دارم.
دعایی که باید در مغازه خوانده شود
امام محمد باقر(ع) :چون در مغازه نشستی بگو:
اََشهَد

به نام خدا
سلام به همه عزیزان
من این بخش رو تازه دیدم به نظرم بخش خیلی خوبیه - چندتا راهکار که به نظرم مفید است عرض می کنم خدمت دوستان امیدوارم مفید واقع بشه
- سلام و احوال پرسی گرم با مشتری حتی از جا برخیزید و گرم احوال پرسی کنید
- سعی کنید فامیل مشتری رو به خاطر بسپارید و وقتی وارد مغازتون میشه با نام بردن فامیل مشتری احوال پرسی کنین - حس خوبی به مشتری دست میده
-همیشه یه مقدار شکلات یا بیسکوییت یا خوراکی دم دست داشته باشید اگه مشتری با کودک وارد فروشگاه تون شد بهش شکلات و ... بدین تو ذهن مشتری میمونه و هر از چند گاهی بچه از مامان و باباش میخواد که به فروشگاه شما بیان
- قبض رسید بابت کالاهایی که تعمیر می کنین تدارک ببینین و قسمت رسیدی که به مشتری میدین تبلیغات خوبی داشته باشید
- از تبلیغات فضاهای مجازی نهایت استفاده بهینه رو داشته باشید
- هر از چندگاهی تخفیفاتی بابت کالاها یا خدمات داشته باشید مشتریان کالاهایی که گوشه کنار خونه انداختن و استفاده نمی کنن رو به تعمیرگاه میفرستن فقط بابت مثلا 20 درصد تخفیف تعمیرات به مناسبت دهه فجر - عید نوروز - عید ...
- قرعه کشی که دوستان اعلام کردند - بهترین مزیت این طرح این است که شما شماره تلفن مشتری رو بابت تبلیغات دریافت می کنین - فقط مراقب باشید نتیجه مع*** نگیرید - تبلیغات ایجاد مزاحمت نکند
- اگر مشتری درخواست تعمیر کالا در حضورش را داشت حتما کالا را در حضور ایشان تعمیر کنین حتی اگر وقت نداشتین یه زمانی را با ایشان هماهنگ کنین که در حضور ایشان کالایشان را تعمیر کنید
- اجرت فوت استادی را بگیرید اما کار را واسه مشتری بزرگ جلوه ندین - خیلی وقتا مشتری میگه یه سیم لحیم کردی چکار کردی مگه - دراین مواقع عصبانی نشید و با خونسردی کامل صحبت کنید - من معمولا میگم خب مهم اینه که بدونی کدوم سیمه من بابت اینکه اساتید فقط بگن کدوم سیم را لحیم کن خیلی بیشتر از اینا هزینه کردم
- کتاب های افراد موفق را مطالعه کنین
- همیشه مطالعه تخصصی داشته باشید و بروز باشید - جا داره اینجا از دوستان انجمن نهایت تشکر را داشته باشیم بخش بزرگی از اطلاعات ما از همین سایت هست دوستان خداقوت خسته نباشید سپاس
- ساعت کاری مشخص کنین و سروقت حضور داشته باشید - سحر خیز باشید
- حال خوب داشته باشید و با انرژی کار کنین - نگذارید مسائل پیش پا افتاده حالتان رو ناخوش کند - از دوستی با افراد ناامید و مایوس ( به قول معروف آیه یاس ) پرهیز کنین - با افرادی که همواره به شما انرژی مثبت میدن دوستی کنین
- خوش قول باشید حتی اگه قراره شب خونه نرین و در مغازه باشین تا به قولتون عمل کنین این کار را انجام بدین - بعضی کارها که مشخص نیست چقدر زمان نیاز داره واسه تعمیر به مشتری بگین در اسرع وقت با شما تماس می گیرم کار شما نامشخصه - اگه شده کار را قبول نکنید اما قول الکی ندین

ببخشید اگه سرتون به درد آوردم - امیدوارم مفید واقع بشه - اگه مورد دیگه ای به ذهنم رسید حتما اعلام می کنم - ممنون از دوستانی که این تاپیک رو راه اندازی کردن و دوستانی که نظراتشون رو اعلام کردن
شاد و موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام در محضر اساتید و بزرگان هرچه سکوت کنیم بهتره اما ماهم نظر میدیم تا سایت فعالتر بشه.
به نظر این حقیر چندتا مساله باعث تبلیغ میشه که خیلیهاشو دوستان گفتن اما ناگفته هاشو من میگم.
تعمیر وسیله ای که بقیه تعمیر نمیکنن.
دروغ نگفتن به مشتری.به قول خودمون مشتری را دنبال نخود سیاه نفرستیم.مثلا الکی نگیم.این‌وسیله ات دیگه ارزش تعمیر نداره.یا هزینه اش نمیصرفه.چون‌ممکنه بره جای دیگه و براش تعمیر کنن و اعتبار شما زیر سوال میره.
هیچوقت زیراب همکار را نزنید مگر زمانی که غبن فاحش باشه.
و در آخر بازار را خراب نکنید.اگه به هر دلیلی میخواهید کاری را زیر قیمت انجام بدین قیمت واقعی را اعلام‌کنید وبعد تخفیف مدنظرتون را اعلام کنید.

بالا