آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال .برای کم کردن مصرف

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
با سلام خدمت همکاران گرامی
جسارتا میخواستم بدونم میشه
مداری چیزی طراحی کرد که مصرف بخاری های برقیو کاهش بده ؟؟
محله ما یکم وصعت مالی پایینه
گاز هم به خیلی خونه ها ندادن که این باعث شده خیلی خونه ها سرد بمونه
اگه کسی تجربه ای داره ممنون میشم

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
240
312
سلام
بخاری برقی ی مصرف کننده با رفتار مقاومتی هستش و توان راکتیو مصرف نمیکنه که بگیم بشه ی جوری توان راکتیو رو کم کرد .
مگر توان مصرفی خود بخاری رو کمتر کنید و در این صورت میزان گرمایش هم کاهش پیدا میکنه.
برای نصف کردن مصرف میتونید دو تا المنت رو باهم سری کنید توان مصرفی کاهش پیدا میکنه یا از دیمر استفاده کنید.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
شما به این صورت نمیتونی مصرف برق را کاهش بدی و اگر هم بتونی ـ درصد خیلی ناچیزی را میتونی کاهش بدی
اگر میخوای حق خودت را درست و درمون بگیری که بعد از 44 سال هنوز برخی مناطق مشکل گاز و گاز رسانی دارن
برای دریافت بخش بسیار ناچیزی از احقاق خودت باید بتونی به طریقی برق را رایگان دریافت کنی
راه های رسیدن به خدا زیاده فقط کافیه کمی در موردش کنکاش و تحقیق کنید
من الله توفیق

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
شما به این صورت نمیتونی مصرف برق را کاهش بدی و اگر هم بتونی ـ درصد خیلی ناچیزی را میتونی کاهش بدی
اگر میخوای حق خودت را درست و درمون بگیری که بعد از 44 سال هنوز برخی مناطق مشکل گاز و گاز رسانی دارن
برای دریافت بخش بسیار ناچیزی از احقاق خودت باید بتونی به طریقی برق را رایگان دریافت کنی
من الله توفیق
بعد 12 سال یه مغازه گرفتم چند روزه دارم کار میکنم امروز داشتم به سیم برق نگاه میکردم بادخودم میگفتم میشه به خدا نزدیک شد هیچکس شک نکنه

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام
بخاری برقی ی مصرف کننده با رفتار مقاومتی هستش و توان راکتیو مصرف نمیکنه که بگیم بشه ی جوری توان راکتیو رو کم کرد .
مگر توان مصرفی خود بخاری رو کمتر کنید و در این صورت میزان گرمایش هم کاهش پیدا میکنه.
برای نصف کردن مصرف میتونید دو تا المنت رو باهم سری کنید توان مصرفی کاهش پیدا میکنه یا از دیمر استفاده کنید.
درود ممنونم برای پاسخ کاملتون

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
من الله توفیق
خیل خب میخوام کار خیر کنم ن گناه تو جور خود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: dds1
بالا