آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

زنگ تفریح!!!: کی میدونه عیب از چی بوده؟!

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,644
اصفهان
با سلام

جناب صابری عزیز:
احتمالا این قطعی در نزدیکی چشمی کنترل بوده چون کلیدها کنترل با هم سری هستند و زمانی که یک دکمه کار میکند بقیه دکمهای که با ان سری هستند هم معمولا کار میکنند ولی اگر فقط این دکمه پاور کار میکرده به خاطر این بوده که حتما زمانی که فشار داده میشده قطعی نزدیک ان گرفته میشده و نزدیک ترین جا چشمی کنترل به دکمه پاور میباشد

به نام خدا

سلام. آفرین به شما دوست خیلی خوبم. :thumbsup:
دقیقا همین بود. پایه های ال ای دی جلو لحیم سردی داشت و با فشردن دکمه پاور که در بالای کنترل قرار داشت ال ای دی هم وصل شده و عمل میکرد اما در بقیه کلیدها اینطور نبود.
باز هم آفرین به شما و تشکر از همه دوستانی که در این به اصطلاح زنگ تفریح شرکت کردند و جواب دادند.
حالا منتظر بقیه دوستان هم هستم که سوالاتی مشابه طرح کنند.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,644
اصفهان
با عرض سلام

جناب صابری از پاسخ در مورد عیب بگذریم ، واقعا همه را سر کار گذاشته و حرص بعضی ها را در آوردید ، بسیار برای من جالب بود و کلی به پاسخ ها خندیدم و واقعا زنگ تفریح بود . دست شما درد نکند
ممنون و متشکر:thumbsup:

به نام خدا

سلام آقای اصفهانی. شما لطف دارید به بنده. من هم از لطف شما سپاسگذارم.
خوب دوستان نوبت شماست ها.....

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,254
با سلام

جناب صابری عزیز:
احتمالا این قطعی در نزدیکی چشمی کنترل بوده چون کلیدها کنترل با هم سری هستند و زمانی که یک دکمه کار میکند بقیه دکمهای که با ان سری هستند هم معمولا کار میکنند ولی اگر فقط این دکمه پاور کار میکرده به خاطر این بوده که حتما زمانی که فشار داده میشده قطعی نزدیک ان گرفته میشده و نزدیک ترین جا چشمی کنترل به دکمه پاور میباشد
با سلام
آفرین بر شما خوب به عیب رسیدید
بنده هم قبلا همچین عیبی به سراغم امده بود ولی خوب پیری وهزار درد سر

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,018
با سلام
آفرین بر شما خوب به عیب رسیدید
بنده هم قبلا همچین عیبی به سراغم امده بود ولی خوب پیری وهزار درد سر
سلام
حالا که معمای اقای صابری حل شد
حدس بزنید سن وسال همکار گرامی اقای aisam را
دوست عزیز مگر شما چند سالتان است که دم از پیری میزنید؟؟؟

2006-12-30
18
82
جهت مزاح

یک رقم کنترل خیلی قدیمی تلویزیونهای گروندیک بود که بجای led مادون قرمز یک فرستنده اولتراسونیک داشت شاید نسل اول کنترلها بود ... حدود 25 سال پیش

دارنده این وسیله عنوان میکرد که هروقت سگ من پارس میکنه تلویزیون من کانالش عوض میشه یا خاموش میشه ... خیلی جالب بود ...

بالا