آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اموزش کار با ردیاب

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام دوستان
لطفا اگه کسی در مورد خطاهای ردیاب میدونه راهنمایی کنه چون بهترین ردیابها سفال و رگه اشتباه به جای طلا میگیره راه حذف این خطاها یا فهمیدن آنها چیه؟؟؟

با سلام.
اگر ردیاب دارای ولوم fine ferquency باشد با تنظیم دقیق و درست آن برای هر فلز خطا دیگر وجود نخواهد داشت.نیاز به حذف کننده های من در آوردی مانند access1 , 2 و امثال آن هم نخواهید داشت.

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
اين fine ferquency كه ميفرماييد چي هست و تو چه رديابهايي وجود داره؟ اگه بيشتر توضيح بديد ممنونت ميشم

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
اين fine ferquency كه ميفرماييد چي هست و تو چه رديابهايي وجود داره؟ اگه بيشتر توضيح بديد ممنونت ميشم

فاین فرکانس فرکانس دستگاهی که مربوط به انتن ها می شود را تا 1250 هرتز(برای کل فلزات) کم یا زیاد می کند تا بتوانید با بدست آمردن فرکانس دقیق برای هر فلز بیشترین تحریک انتن ها را داشته باشید.

آخرین ویرایش:

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
بله اون تحريكي كه ميفرماييد داره و به هر فلزي البته جديد حتي زير خاك خيلي خوب جواب ميده اما جاهايي كه بعنوان طلا ميگيره حتي با حذف خطا با تست طلا بازم اون خطا حذف نميشه وبعد از حفاري متوجه ميشم كه باز خطا گرفته البته اين مشكل اكثر كسايي هست كه با ردياب كار ميكنند و همين مشكل دارندبر
اي مثال من 5تا سكه بهار آزادي تو شيشه مربايي كردم و تو عمق 4.5متري گذاشتم براحتي گرفتمش از لحاظ عمق زني مشكلي ندارم اما براي فلزات قديمي مشكل حذف خطا هست

majid_famali

کاربر
2011-12-10
18
25
روش های حذف خطا هم برای همین هست که شما خطا نزنی.بار مجازی و ..... روش هایی هستند که براحتی می تونید از تشخیص اطمینان پیدا کنید.

باسلام خدمت استاد عزیز :
اولا خوشحالم که شما رو میبینم ...درثانی بنده از فلز حذف کننده هم استفاده کردم ولی متاسفانه باز خطا داشت ...
میشه روش کار صحیح با فلز حذف کننده رو توضیح بدید و یه سئوال دیگه دارم در خصوص اینکه از کجا بفهمیم نقطه ای که ردیاب زده نقطه ی اصلی هست یا زاویه 45 رو زده ؟
ممنون میشم توضیح کامل بدید ...
با تشکر فراوان.

بالا