آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرای جای سوحت سیم کارت مودم ایرانسل مدل i60 s1

aminx3

کاربر vip
کاربر
2019-07-18
23
14
شیراز
با سلام خدمت اساتید محترم. وتبریک سال نو دوستان من یه مودم ایرانسل i60 s1 دارم که موقع جازدن سبم کار سوکت از روی برد کنده شده و پایه هاش نیز برد کن شدن بعنی هیچ پایه ای نیست که بشه سوکت روش لحیم کرد یا چسپوند . ایا میتونم با لحیم سیم جمبر روی سیم کارت و برد راه اندازیش کنم؟ اگر امکان داره دوستی هست بتونه یه نقشه اتصال پایه ها بهم بده من لحبم کنم. ممنون میشم . از لطف بزرگتون

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
216
223
شهرکرد
درود خود سوکت اگه سالمه را با سیم کشی و چسب دورباره را بنداز چون معمولا سوکت فابریک خودشون پیدا نمیشه
نهایت حوصله داشته باشی از یک نمونه سوکت سیم کارت کشویی موبایل هم میتونی اسفاده کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aminx3

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
216
223
شهرکرد
درود خود سوکت اگه سالمه را با سیم کشی و چسب دورباره را بنداز چون معمولا سوکت فابریک خودشون پیدا نمیشه
نهایت حوصله داشته باشی از یک نمونه سوکت سیم کارت کشویی موبایل هم میتونی اسفاده کنی

• Like

Mostafahe

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-23
216
223
شهرکرد

• Like

aminx3

کاربر vip
کاربر
2019-07-18
23
14
شیراز
سلام نه سوکت خودش خراب شده بعد کلا جا پایه های سوکت از رو برد کنده شده قابل لحیم. نیست فیبره به همین دلیل تقاضای نقشه پایه هاش رو دارم که بتونم سوکتی دیگهسیم کشی کنم و با چسببچسبونم

بالا