آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تیاز یه برد کنترل لباسشویی سامسونگ درب از بالا

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
با سلام خدمت همه دوستان عزیز بخصوص تعمیرکاران محترم لباسشویی::busted_red:

یه بورد ماشین لباسشویی سامسونگ نو یا دست دوم ولی سالم نیاز دارم ترجیحا تست شده و همراه با هیدروستات باشه ، واسه لباسشویی درب از بالا میخوام که برد خودش خراب شده و نتونستم پیدا کنم ، حالا دیگه مجبور شدم یه برد دیگه را براش جایگزین کنم ، بردی باشه که فقط دکمه فشاری داشته باشه و از اون تایمرهای گردان ( روتاری ) تداشته باشه ، نمایشگرش هم فقط 2 عدد سون سگمنت کنار همه ( که این خیلی مهم نیست) ، اگه کسی همچو بردی را واسه فروش داره لطفا اگه از سلامتش مطمئن هست برام پیام خصوصی بذاره ، هر مدل هم باشه مهم نیست ( اما فقط مال شرکت سامسونگ باشه ) دیگه اینکه از این سیستم های تمام اتوماتیک و برد کنترلش کاملا الکترونیکی و فاقد قسمت های الکترومکانیکی باشه - ممنون منتظر هستم :)

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,636
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
یه برد های همه کاره برای لباسشویی ها تو باراز هست که میتونی از انها هم استفاده کنی
در کاتالوگش هم توضیحات برای جایگزینی نوشته شده

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
سلام جناب محمودی عزیز - طاعات قبول انشاء الله
دوست عزیز خبر خیلی خوبی بود که بهم دادی بسیار ممنون و سپاسگذارم از لطف شما
اگه براتون مقدور هست جزئیات بیشتری را برام بگیرین ممنوم میشم ، مثلا آدرس فروشنده ای ، تصویری از کاتالوگش اگه شد ، خلاصه هر اطلاعاتی که بتونم به این کالا دسترسی داشته باشم( ضمنا من شهرستان هستم ، اگه تلفن یا آدرسی باشه که بصورت پستی خرید کنم خیلی خوب میشه):dast:
باز هم از لطف جنابعالی و توجه شما بی نهایت سپاسگذارم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,636
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز عموی من تعمیرکار یخچال و لباسشویی هست چند ماه پیش از شیراز این برد را خریده بود و به اسم برد همه کاره لباسشویی معروف هست صفحه کلیدش هم روی یک قاب پلاستیکی هست که میشه بالای کلید های خودش چسبوند و سوکت هایی که برای موتور و پمت تخلیه و ............. روی خود برد مشخص شده و برای ادرس دقیقی ندارم از فروشگاهی که خریده فقط میدونم از شیراز گرفته

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
جناب محمودی عزیز ، دوست گرانقدر بسیار ممنونم از شما که وقت گذاشتین ، من که دیگه حسابی زحمت دادم و شرمنده شما شدم با این حال اگه عموی بزرگوار را ملاقات فرمودین یه پرسوجویی بفرمایید شاید حالا دیگه خودشون هم از این بردها داشته باشن واسه کارشون و اینطوری منم شاید امکانش وجود داشت از طریق ایشان این برد را تهیه کردم ..... بازم به خاطر ایده ای که دادید بهم بی نهایت متشکرم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,636
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز
شماره موبایل عموم را براتون پیام خصوصی فرستادم
تماس بگیرید و بگو دوست زکریا هستم ادرس جایی که برد چینی همه کاره برای لباسشویی کجا بوده
و نتیجه را از طریق پیام خصوصی اطلاع بده

بالا