آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تعمیر تلفن های آلمانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

golchehre

کاربر
2012-01-08
3
3
با عرض سلام کاربر محترم farah676
من يك تلفن Telly AB منشی دار دارم كه قفل كرده و روي صفحه علامت 1-1-1-1-1-1-1-1-1 مياد ممنون می شم راهی برای ریست بفرمایید اتصال سیم قرمز رنگ به +5 ولت را هم امتحان کردم :rose:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,044
اصفهان
با عرض سلام کاربر محترم farah676
من يك تلفن Telly AB منشی دار دارم كه قفل كرده و روي صفحه علامت 1-1-1-1-1-1-1-1-1 مياد ممنون می شم راهی برای ریست بفرمایید اتصال سیم قرمز رنگ به +5 ولت را هم امتحان کردم :rose:
با عرض سلام
عزیزم سیم قرمز را به منفی اتصال دهید و سپس خط تلفن را وصل و قلاب تلفن را 3 ثانیه وصل و 2 ثانیه قطع و دو تا سه بار اینکار را انجام دهید
در صورتی که اشکال بر طرف نشد لطفا برد شماره گیر را باز کنید و اعلام کنید تا رانمایی تان کنم به چه صورتی این عیب را بر طرف کنید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,044
اصفهان
سلام آمهندس
خداقوت
ببخشید!
من یه تلفن بیسیم آلمانی ایزی دارم. مشکلش اینه که چطور با مادر ست کنم.سپاس از راهنمایی شما
HOSSEINYAM@YAHOO.COM
با عرض سلام
عزیزم بیشتر تلفن های آلمانی با زدن کد 0901 جهت ارتباط گوشی و پایه و نیز زدن دکمه پیج در پایه استفاده کرده این روش را انجام دهید و در صورت عدم نتیجه ، هر دو بخش را باز نموده شماره ای که روی آی سی های فلش نوشته شده را اعلام فرمایید تا با ارسال ایپرام هر دو بخش شما را در رفع این مشکل یاری کنم

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام برای متوجه شدن عیب بیسیم چینی گوشی یا مادر .یکی از این دورا باز کرده هر کدام یک ای سی3361گیرنده داردیک هنسفری برداشته فیشش راقطع کرده دوسره سیم گوشی هنسفری را یک سر به شاشی یابدنه سردیگر را به پایه 9 ای سی صدای خش شنیده میشه مادر را پیج کنید اگر گیرنده سالم باشد خش تعقیر میکند اگر ضعیف بود با چرخاندن ای اف که سرش برکتر هست صدای را در قویترین حالت بگزارید حالا برعکس اگرصدا تعقیر نکرد کریستال خراب هست

آخرین ویرایش:

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام سیمی که روی برد شماره گیر چسب زده بکشید سرش ازاده شمار ه گیررا باز کنید این سیم را لحظه ای پایه اول فلت که از برد شماره گیر میره بزنید با هر بار زدن به ال سی دی نگاه کنید دوتا ل برعلس روی ال سی دی ظاهر میشه حالا ادبتور بکش دوباره بزن به برق خوب میشه

shayan541

کاربر
2012-03-10
1
2
با سلامهر گونه سوالی در مورد تلفن های آلمانی و فایل های ایپرام دارید در خدمت شما هستم
با سلاممن یک تلفن سوئیس کام دارم که وقتی که به خط تلفن وصل میشه صدای خش خش غیر قابل تحملی داره ولی وقتی که از خط قطعش میکنم خش خش نداره اشکال از کجاست؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
کلید هوک ومدار را به لحاظ رطوبت ونشتی بین خطوط بررسی کنید با تینر مدار را شستشو وهیتر بگیرید ونتیجه را اعلام کنید عدم درگیری وسولفاته شدن کنتاک ورله باعث بوجود امدن این عیب میشود

m.shirazi90

کاربر
2012-04-13
10
31
سلا. من سينوس 44DiAB دارم.از ديروز گوش دستگاه مادر رو نميشناسه و نوشته بيس سرچ داخل گوشي چشمك ميزنه. لطفا بفرماييد چطور ميشه درست كرد؟؟ ممنون

543439

کاربر
2012-04-15
1
1
باسلام
يك تلفن بيسيم آلماني ازنوعLIFETECخريدم اول خوب كار ميكرد ولي جهت تنظيمات وارد منو آن شدم چون زبانش آلماني بود تنظيماتش به هم ريخت حاله قفل كرده به هيچ وجه هم باز نميشه ميشه راهنمايي نيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا