آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تشکر وقدردانی از زحمات همکاران ودوستان

aisam

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-11-30
450
6,253
با سلام به همگی
بدینوسیله مراتب تشکر وقدردانی از جناب اقای
نکویی که در این چند روز وقت بسیار زیادی در جهت سوال های بنده گذاشتند اعلام میدارم وامیدوارم همیشه در زندگی همانطور که گره گشای مشکلات همنوع خود هستند خداوند متعال نیز گره گشای تمامی بندگان خودش از جمله جناب اقای نکویی عزیز باشند وهمچنین جناب اقای شاطی زاده که لطف کردند وهمراه ما بودند تشکر وقدر دانی میشود
سپاس بسیار:boos:

sadegh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-08
158
3,461
بنده هم از تمامی دوستان وهمکاران کرامی که در این سایت زحمت میکشند تشکر ویژه دارم نگهداری وآبدیت کردن سایت زحمت بسیار زیادی را می طلبد که بزرگواران زمان بسیار زیادی را برای آن صرف میکنند. واقعا خسته نباشید

ma1369

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-10
830
5,202
اصفهان- کهریزسنگ
سلام،باتشکروسپاس،اززحمات مديران ودست اندرکاران که دربروزرساني ونگهداري سايت تلاش ميکنند،نميدانم چگونه تشکرکنم،ولي اميدوارم خداوندبه شماخوشبختي وسعادت عنايت فرمايد،آمين يارب العالمين.

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
تمام سپاسم از آن کسانیست

که به یادم نبودند

اما فراموشم نکردند

از همه عزیزانی که بی منت تمام دارایی های خود را بر سفره ما میگذارند سپاس گذارم
دستان بی منتتان را میبوسم بزرگواران.

تشکر ویژه ای دارم از استاد بزرگم مهدی امجدی موحد که تا به الان هرچه آموخته ام در این راه از اوست
از اینکه هرچه آموخته ای برایم گفتی. میدانم گذشتت را میدانم که چشمانت را پای آموختن علم رایانه داده ای میدانم همه را میدانم و برای همین است که بعد خدا می پرستمت.
مهدی برادر من تنها آرزویم برای تو , غرق شدن در آرامش است.

پروردگارا حمد و سپاس بیکران تو را که تنها تو لایق ستایشو بس

از اینکه وقت خود را برای خواندن مطالبم میگذارید سپاس گذارم.

آخرین ویرایش:

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
جا داره من هم به نوبه خودم تشکر خیلی ویژه از مدیران این سایت و اساتید بزرگوار و گرانقدری که تمامی تجربه های خود را در اختیار کاربران این سایت قرار میدهند و افای امجدی گل که واقعا جای تشکر و تقدیر داره برای همه شما عزیزان آرزوی تندرستی و شادکامی از پروردگار متعال خواستارم شاد وپیروز باشید.

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,118
سلام
من هم به نوبه خود از همه کسانی که به هر نوعی برای پر بارتر شدن سایت تلاش می کنند وتجربیات واندوخته های خودشان را برای استفاده دیگذ همکاران قرارمی دهن تشکر می کنم.
تونیکی میکن ودر دجله انداز
که ایزد در بیابانت دهد باز

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
درود
از صمیم قلب سپاسگزارم از همه بزرگانی که برای این سایت به هر طریقی تلاش میکنند.
عذرخواهم که متاسفانه بیشتر مصرف کننده ام.
حقیقت اش بعضی سوالات را که شاید بدونم و بخوام جواب بدم سریعا توسط اساتید پاسخ داده میشه و علاوه بر اون اطلاعات کاملی نیز داده میشه که بیش از دانش بنده است.
به خاطر همین سعی میکنم فضولی نکنم!نتیجتا مصرف کننده شدم!!
البته جایی اگر فایلی مفید یا تجربه ای داشته باشم دریغ نمیکنم اما باز تنبلی و بینظمی مانع میشود!!

اما:حیرتا که اساتید سایت با چه حوصله و نظمی ما را یاری میکنند.
بخدا باید غنیمت بدانیم وجود این سایت را

ضمنا تشکر ویژه دارم از جناب رسولی و جناب شامی که چند روز پیش کلی واسشون زحمت درست کردم!

بدرود

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت تمام اساتید و همکاران عزیزم
و با سپاس از برادر و دوست عزیزم جناب آقای کاوه وtouch
و دیگر دوستان ، که بنده را مورد لطف خویش قرار دادند . بنده شایسته این همه لطف نیستم و قطره ای هستم در این دریای بیکران .
من از این که در میان شما دوستان و اساتید عزیز هستم به خود میبالم و بنده با این اطلاعات کم تا جایی که بتوانم در خدمت شما عزیزان هستم
و در اینجا جا دارد از تمام اساتید و دوستانی که برای این انجمن و خانواده بزرگ زحمت میکشند کمال تشکر را دارم و امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشند
موفق و پایدار باشید

بالا