آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تستر قطعات الکترونیک حرفه ای (ترانزیستورها . دیودها. خازنها .سیم پیچ ها. و مقاومت ها)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
مهندس رسولی دستت درد نکنه عالی بود برادر.
من خازن رو وقتی میذارم البته قبلش تخلیه میکنم .بعد اگه خازن را در دو سوکت اول از چپ قرار بدم اندازه مقاومت نشون میده.اگه توی سوکت 2و3 قرار بدم اندازه دقیق رو نشون میده حالا 10 یا20تا بالاتر بالاخره دقیق هست.
بعد روی lcd نوشته 2و3 وعلامت خازن وسطش هست.این یعنی اینکه خازن رو باید در سوکت 2و3 باید قرار داد تا اندازه گرفت؟
ممنونم

سلام
اگه دقت کنید زیر 3 یا 1 یک خط دراز وجود داره و زیر 2 خط کوتاه . این یعنی دو تا پین اول ودوم بهم متصل هستند. و همچنین دوتا پین آخر .
فقط پین 2 تکی هستش. میتونید با 1و 2 یا 2و3 یا 1و3 اندازه گیری کنید. ممکنه مختصر خطایی هم داشته باشه . که اون هم محسوس نیست.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
سلام دوستان عزیز
این هم لیست اطلاعاتی که تست و نمایش داده می شود.

(Name of the item - the display):
فقط معمولی (نه دارلینگتون. نه دیود دار) - NPN transistors - Display "NPN"
فقط معمولی (نه دارلینگتون. نه دیود دار) - PNP transistors - Display "PNP"
- N-channel-enriched MOSFET - display "NE-MOS"
- P-channel-enriched MOSFET - Display "PE-MOS"
- N-channel-depleted MOSFET - display "ND-MOS"
- P-channel-depleted MOSFET - display "PD-MOS"
- N-Channel JFET - display "N-JFET"
- P-Channel JFET - display "P-JFET"
- Diodes - Display "Diode"
- TWO DIODE Common cathode assembly diodes - Display "Double diode CK"
- TWO DIODE Common anode assembly diodes - Display "Double diode CA"
- Two series-connected diode - display "2 diode series"
- Diodes symmetrical - Display "Diode symmetric"
{- Resistors - range from 0.5 K to 500 K {K
{- Capacitors - range 0,2nF to 10000uF {nF, uF
When measuring the resistance or capacitance of the device does not give high accuracy
Description of additional measurement parameters:
- (1-2-3) - how to connect the outputs of the
- The presence of security features - diode - "symbol diode"
{- Forward Voltage - Uf {mV
{- Voltage opening (for MOSFET) - Vt {mV
{- The gate capacitance (for MOSFET) - C = {nF

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت دوست و همکار بزرگوار جناب مهندس رسولی گرامی
تستر به دستم رسید و تست گرفتم و بسیار عالی بود
بنده مخالف قطعاتی هستم که ساخت و اسمبل کشور ایران و چین است
ولی پس از تست این تستر با کمال افتخار گفتم کار دوستان و همکاران وطن است و MADE IN IRAN
به دوستان هم توصیه میکنم این تستر را خریداری کنند
فقط از موضوعی بسیار ناراحتم و این است که قیمت را واقعا بسیار بسیار پایین میدهید
البته اگر بی ادبی نباشد چند پیشنهاد هم دارم که در خصوصی مطرح میکنم خیلی میشه روی این قطعه مانور داد
پایدار باشید

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
با درود خدمت دوست و همکار بزرگوار جناب مهندس رسولی گرامی
تستر به دستم رسید و تست گرفتم و بسیار عالی بود
بنده مخالف قطعاتی هستم که ساخت و اسمبل کشور ایران و چین است
ولی پس از تست این تستر با کمال افتخار گفتم کار دوستان و همکاران وطن است و MADE IN IRAN
به دوستان هم توصیه میکنم این تستر را خریداری کنند
فقط از موضوعی بسیار ناراحتم و این است که قیمت را واقعا بسیار بسیار پایین میدهید
البته اگر بی ادبی نباشد چند پیشنهاد هم دارم که در خصوصی مطرح میکنم خیلی میشه روی این قطعه مانور داد
پایدار باشید

سلام و عرض ادب خدمت مهندس عزیزم جناب امجدی
از لطف شما ممنون ام . انشاالله هر روز بهتر از دیروز .والا قطعاتی که روی این تستر استفاده کردم قابل تعویض است .وبراحتی تعمیر میشود.
حتی میکرو وال سی دی هم روی سوکت سوارند تا براحتی تعویض گردند. انشاالله مورد قبول و رضایت دوستان قرار گیرد.
دوستان و همکارانی که در این سایت هستند از اقشار کم درآمد هستند. برای این خواستم بتوانند براحتی تهیه کنند.
توصیه های عالی شما در آینده بکار گرفته خواهد شد.
موفق باشید.

با درودوعرض ادب خدمت دوست بزرگوار جناب مهندس رسولی عزیز تستر به دستم رسید و تست گرفتم و بسیار بسیار عالی بود به نظر من هر تعمیرکاری به آن نیاز دارد و برای تست قطعات در سریعترین زمان ممکن میتوان از این تستر استفاده نمود دقت آن هم بسیار عالی بود ممنون و سپاسگذارم ضمنا قابل توجه همکاران عزیز با ورود قطعات بی کیفیت به بازار وسیله بسیار خوبی است برای مطمئن شدن از سلامت قطعات نو قبل از استفاده مثلا از بین تعداد 100 عدد خازن نو که با این تستر تست کردم تعداد 7 عدد آنها خراب بودند خوب چگونه میتوان به قطعات نو اعتماد کرد . بهترین راه تست قبل از استفاده قطعات میتواند تا حد زیادی خیال تعمیر کار را راحت کند و از سلامتی قطعات مصرفی مطلع شوید و باعث میشود که تعمیرکار گمراه نشود و در کمترین زمان وسیله تعمیر گردد باز هم از جناب آقای رسولی کمال تشکر را دارم .

آخرین ویرایش:

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
با درودوعرض ادب خدمت دوست بزرگوار جناب مهندس رسولی عزیز
تستر به دستم رسید و تست گرفتم و بسیار بسیار عالی بود به نظر من هر تعمیرکاری به آن نیاز دارد و برای تست قطعات در سریعترین زمان ممکن میتوان از این تستر استفاده نمود دقت آن هم بسیار عالی بود ممنون و سپاسگذارم ضمنا قابل توجه همکاران عزیز با ورود قطعات بی کیفیت به بازار وسیله بسیار خوبی است برای مطمئن شدن از سلامت قطعات نو قبل از استفاده مثلا از بین تعداد 100 عدد خازن نو که با این تستر تست کردم تعداد 7 عدد آنها خراب بودند خوب چگونه میتوان به قطعات نو اعتماد کرد . بهترین راه تست قبل از استفاده قطعات میتواند تا حد زیادی خیال تعمیر کار را راحت کند و از سلامتی قطعات مصرفی مطلع شود و باعث میشود که تعمیرکار گمراه نشود و در کمترین زمان وسیله تعمیر گردد باز هم از جناب آقای رسولی کمال تشکر را دارم .

سلام و عرض ارادت خدمت جناب شاهمرادی .
خوشحالم که تونستم با کمترین امکانات این دستگاه رو ارائه بدم. و باعث رضایت شما دوستان شوم.
الحمدلله .
امیدوارم بتوانم مشکل گشای دوستان باشم.
موفق باشید.
رسولی

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,094
48
ایران
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا