آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آموزشی: تاپیک منابع تغذیه dc 2 dc

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
salam
jenabe mohandes rajabi dar sorate emkane hamkari kharej az net jahate anjam proje lotfan ye shomreh tamas ya email dar ekhtiyareman begozarid
shomareh man////////////////////
emai yahom mehran.askarzadeh
ba tashakkor

دوست عزیز
با تایپ سوال به زبان فینگلیشی جوابی دریافت نمی کنید .پس به زبان فارسی بنویسید تا جواب بگیرید.و ظمنا گذاشتن شماره ممنوع است.!!!

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,101
74,093
48
ایران
با سلام
من یه مدل dc to dc میخواستم 5 به 2 ولت 2 آمپراز نوع سویچینگ
با تشکر

سلام
دوست عزیز به این مدار یه نگاهی بنداز .با یه خورده تغییرات روی سیم پیچ یا خروجی می تونی ولتاژ مورد نظرتون رو بدست بیارید.

attachment.php

mehran652006

کاربر
2013-03-03
2
5
سلام مهندس رجبی
با عرض معذرت که دفعه قبل با الفبای فارسی سوالم رو مطرح نکرده بودم
مهندس من یه منبع تغدیه میخوام که تو ماشین های سنگین استفاده میشه که 24 ولت رو به 12 ولت تبدیل میکنه و خروجی آن 5 آمپر تا 20 آمپر هست و با استفاده از فیوزهای 5 و 10 و 15 و 20 آمپر خروجی آن محدود می شود
و اینکه اگه امکان همکاری خارج نت وجود دارد منو یاری کنید
ممنون از مطالبتون

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
سلام مهندس رجبی
با عرض معذرت که دفعه قبل با الفبای فارسی سوالم رو مطرح نکرده بودم
مهندس من یه منبع تغدیه میخوام که تو ماشین های سنگین استفاده میشه که 24 ولت رو به 12 ولت تبدیل میکنه و خروجی آن 5 آمپر تا 20 آمپر هست و با استفاده از فیوزهای 5 و 10 و 15 و 20 آمپر خروجی آن محدود می شود
و اینکه اگه امکان همکاری خارج نت وجود دارد منو یاری کنید
ممنون از مطالبتون
با سلام :
پست های فینگلیش شما حذف گردید :
درخواست شما در لینک زیر با تشریح کامل و مصور اپلود شد : کلیک کنید .
[hide]http://www.irantk.ir/showthread.php?t=35296&p=186233#post186233 [/hide]
DC-DC-Inverter 2.jpg
متاسفانه فرصتی برای فعالیت خارج از انجمن ندارم امیدوارم ببخشید .
موفق باشید .

mehran652006

کاربر
2013-03-03
2
5
سلام مهندس رجبی خسته نباشد
مهندس درخواست همکاری خارج از نت داشتم ولی متاسفانه به دلیل آزاد نبودن وقتتون فرمودید نمییشه
یه درخواستی داشتم که قبلا مطرح کرده بودم جوابی دریافت نکردم گفتم دوباره مطرح کنم
مهندس اگه امکانش باشه نفری رو بهم معرفی کنید که تو زمینه منبع تغذیه(ماشین سنگین) کار کرده و تجربه این کار ور داره تا باهاش همکاری داشته باشیم
بازم از بابت مطالبتون تشکر میکنم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
سلام مهندس رجبی خسته نباشد
مهندس درخواست همکاری خارج از نت داشتم ولی متاسفانه به دلیل آزاد نبودن وقتتون فرمودید نمییشه
یه درخواستی داشتم که قبلا مطرح کرده بودم جوابی دریافت نکردم گفتم دوباره مطرح کنم
مهندس اگه امکانش باشه نفری رو بهم معرفی کنید که تو زمینه منبع تغذیه(ماشین سنگین) کار کرده و تجربه این کار ور داره تا باهاش همکاری داشته باشیم
بازم از بابت مطالبتون تشکر میکنم
با سلام :
بنده و سایر دوستان در همین انجمن تا حد امکان در خدمتون هستیم متاسفانه اطلاعی از محل سکونتی شما و فردی که بتونه با شما همکاری نزدیکی داشته باشه ندارم واگر پاسخی دریافت نکردید !! دلیلش هم همینه که ممکنه از دوستان تون فردی این پست تون را مطالعه و با هاتون اماده همکاریاعلام کنه و همین تاپیک موجب بشه تا مشکلتون حل بشه .
موفق باشید .

rezanima

کاربر
2013-06-09
14
61
با سلام وتشکر فراوان به خاطر این مدار شما این نقشه 24به12 500وات خوبه ولی نقشه ی دو مداری که به مدار اصلی متصل شده است نگذاشتی لطفا ان را هم بگذار وایا میتوان به جای ترانزیستورirfp250---uf4002گذاشت :busted_red:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,570
مشاهده فایل‌پیوست 66187از استادان عزیز خواهشمندم کار این قطعات را در مدار زیر تشریح کنید دیود 1n5822و سلف
باسلام :
دوست یک مقدار به خودتون زحمت داده وجستجو میکردین !! پاسخ شما در تاپیک زیر به تفضیل تشریح شده است . لینک :
[hide] [/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide]منبع : http://www.irantk.ir/showthread.php?t=36121#ixzz2Ylp98YqV [/hide]
آیا میدانید وظیفه این دیود عجیب چیست ؟

موفق باشید

بالا