آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

بحث در مورد مشکل بيرون نيامدن درب انواع سي دي رام و رايتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268

kokn35

کاربر
2009-12-21
5
9
بنده یه سیدی رم دارم که خیلی برام کار کرده بالا 8 سال
1 ماهیه مشکل پیدا کرده اوپتکش کار میکنه
اما سیدی رو نمی چرخونه فکر کنم مشکل از موتور گرداننده سیدی باشه چی کار کنم

mja127

کاربر
2009-01-19
9
5
لطفا از تعمیرات من در آوردی خوداری کنید
این مشکل با تعویض تسمه برای 99% حل میشه . قیمت تسمه در گرانترین حالت فقط 200 تومان هست .برای بهینه شدن کار دستگاه پیشنهاد میکنم چرخدنده ها و قطعات متحرک خروجی درب تمیز بشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arefmard

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,455
تو همین نزدیکی ها
درب سی دی رایتر بسته نمی شود همیشه بازاست چکار کنم؟
سلام
دوست عزیز تسمه و موتور اسانسور و پلاتین را چک کن تایم شاسی بهم نخورده باشد و در نهایت ممکن است ایسی لودینگ موتور خراب باشد

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
دوست عزیز تسمه و موتور اسانسور و پلاتین را چک کن تایم شاسی بهم نخورده باشد و در نهایت ممکن است ایسی لودینگ موتور خراب باشد
با سلام خدمت همکاران محترم : از اینکه در سایت به شکوفایی هر چه بهتر ان کمک می کنید تشکر می کنم دوما بیشتر ایرادها در سی دی رام و سی دی رایتر مربوط به باز و بسته شدن ان است که اکثرا مربوط به شل بودن تسمه و ضعیف شدن موتور اجکت و خرابی اسانسور ان است دوستان من طبق تجربه خودم اکثرا مشکل این دستگاهها را با تعویض تسمه منتها با شماره خودش و استفاده از نوع ژاپنی و دوم با تعویض فولی موتوری که شعاع ان کلفتر از قبلی باشد حل کرده ام و ضمنا با کار کردن دستگاه به مرور زمان ای سی درایور موتور باید تعویض گردد

mehdiomnia

کاربر
2010-10-21
93
864
من يه ايسوس دارم
درش باز ميشه اما به اندازه 1 سانتي متر و بيشتر باز نميشه چه ديسك داخلش باشه چه نباشه همينه
درش به سختي باز ميشه يعني وقتي يكم اجكت كرد بيرون با دست بازش ميكنم و به موتورش كمك ميكنم اما اينقدر سفت مياد بيرون گاهي فكر ميكنم انگار ادامس چسبيده به اطراف درش كه اينقدر سفت شده بنظرتون مشكل از چيه
با تميز كردن چرخ دنده ها درست ميشه ؟
پارسال همينطور شد دادم درست كردندش 7 تومن گرفت طرف اما بنظرم مشكل از كثيفي در يك جايي باشه و خودمم بتونم درستش كنم

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,455
تو همین نزدیکی ها
من يه ايسوس دارم
درش باز ميشه اما به اندازه 1 سانتي متر و بيشتر باز نميشه چه ديسك داخلش باشه چه نباشه همينه
درش به سختي باز ميشه يعني وقتي يكم اجكت كرد بيرون با دست بازش ميكنم و به موتورش كمك ميكنم اما اينقدر سفت مياد بيرون گاهي فكر ميكنم انگار ادامس چسبيده به اطراف درش كه اينقدر سفت شده بنظرتون مشكل از چيه
با تميز كردن چرخ دنده ها درست ميشه ؟
پارسال همينطور شد دادم درست كردندش 7 تومن گرفت طرف اما بنظرم مشكل از كثيفي در يك جايي باشه و خودمم بتونم درستش كنم
سلام
دوست عزیز ابتدا قسمت مکانیکی درایور را باز کنید و علت گیر کردن و سفت بودن انا بیابید ولی فکر کنم با سرویس و تمیز کردن ریلها و روغن کاری کنید مشکل برطرف میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا