آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل پاور کامپیوتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ali_62

کاربر
2009-08-13
54
96
کرمان
با سلام و تشكر قبل از اينكه جواب سئوالم را بگيرم يك كار نا شيانه كردم فكر مي كردم نوسان ولت هاي خروجي به خاطر ايراد در يكي از خروجي هاست اومدم سر مثبت ديود بزرگي كه بين دو تا هيت قرار دارد در آوردم بعد پاور را روشن كردم كه در عرض چند ثانيه از يك مقاومت نزديك هيت دوم كنار دو تا ديود كوچك دود بلند شد و يك ترانزيستور c945سوخت بعد از تعويض ترانزيستور ديگر پاور روشن نشد مقاومت سياه شده بود ولي سالم به نظر مياد ممنون مي شم راهنمايي كنيد .

دوست عزیز اون مقاومتی که می گی دود کرده را عوض کن و دور بر آن دنبال قطعه معیوب بگرد

shahin_sasan

کاربر
2007-07-08
1
1
با سلام خدمت دوستان یک پاور دارم ولت های خروجی مثبت درست است ولی ولت های منفی 12و5 یک ولت کم دارند وقتی به مادر برد وصل میکنم همه ولت ها افت ولتاژ دارند و پاور روشن نمی شود ممنون می شوم راهنمایی کنید

khan_balakhan

کاربر
2008-02-23
5
11
با سلام به دوستان با عوض كردن خازن هاي خروجي هنوز همه ولت هاي خروجي يك ولت نوسان دارند و يك صدا مثل ضربان قلب از پاور مياد

khan_balakhan

کاربر
2008-02-23
5
11
علي جان از اي سي بود ولي هنوز ولت هاي خروجي يك ولت نوسان دارندوصداي تيك تيك مي دهد

صفر

کاربر
2009-08-08
1
1
سلام چقدر سایتتان در هم برهم هیچی توش نمیشه پیدا کرد

sajad666

کاربر
2009-06-01
2
2
آقا من یک پاور به پستم خورده که ولتاژه -12 ولت شده -20 فکر می کنم مال خازنی یا مقاومت باشه توی مسیرش هم همه چیز رو عوض کردم شک کردم به ترانس. کسی می تونه کمک کنه؟

sajad666

کاربر
2009-06-01
2
2
برادر من لحیم سردی هم گرفتم ولی بازم مشگل داره.
من فکر می کنم یک از دیود ها نشتی داره. ولی می خوام از تجربه دیگران برم جلو.

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
جواب july61981
پاور های نامرغوب همیشه توان پیک را مینویسند که متاسفانه خود توان پیک را هم درست نمی نویسند واکثر آنها 230w هست که ساختار آنها اصولی نبوده و به نظر من انتخاب آنها به عنوان پاور اصلا درست نیست

طریقه محاسبه نیز یادم نیست فکر کنم فرمولش این باشه peakpower - 30% =real power

همه پاورهای next -viera -almasan -panda و... 230w هستند اگه دنبال پاور خوب میگردید پاور های cooler master , asus ,gigabyte ,thermaltek,oczو... بروید که گرین از همشون بهتره چون وطنیه , قیمت مناسب داره, گارانتی خوبی داره, کیفیت مناسبی داره

همیشه به یاد داشته باش پاور قلب سیستم هست:bs_iloveyou:

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
340
391
یعنی توان حقیقی یک پاور با 500 وات پیک برابر است با
30% می شود 150وات
توان حقیقی = 350
350=150-500

آیا این روش درست است؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا