آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

کمک درتعمیرپخش خودرو ناکامیچیس

مهدی.س

کاربر vip
کاربر
2018-03-16
40
35
سلام.دوستان من دچارمشکلی شدم که راهنماییتون رو میخام.من چنددستگاه پخش ناکامیچی مدل NQ711B روفروختم،چندمشتری پس ازمدتی برگشتن وگفتن دستگاه صدانمیده یاپس ازگذشت یکساعت بیصدامیشه یاخاموش میشه،متوجه شدم دستگاه که داغ میشه خاموش یابیصدامیشه،حتی اگرخودرو درزیرافتاب پارک باشه،هنگام روشن کردن پخش روشن نمیشه،ایسی صداروعوض کردم اما حل نشد،ازطرفی هم ntcویاptc به چشمم نخورد در مدار،شما میدونید کجای مدار مشکل داره؟دقیقا حرارت وگرما موجب خاموشی یا قطع صدامیشه وپس ازگذشت مدتی بعدازخاموش شدن وخنک شدن مشکل حل میشه...

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,268
4,287
سلام یک تصویر از داخل پخش میزاشتید بهتر میشد نظر داد. احتمال داره قطعه ای به خوبی خنک نمیشه حالا میتونه رگولاتور باشه که به هدسینگ وصل نشده . در لحظه قطع باید ولتاژها را بررسی کنید.

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
342
643
درود به نظر من شما ابتدا با یک امپلی فایر بیرونی تست کنید ببینید علت قطع صدا از داغ شدن ایسی صدا هست یا قبل از ایسی صدا

مهدی.س

کاربر vip
کاربر
2018-03-16
40
35
تابحال به چنین چیزی برخوردنکردین؟عجیب اینه که فقط برندناکامیچی اینجور شایع این ایرادروداره،حتی پخش خاموش درپارکینگ اگر داخل ماشین داغ باشه روشن نمیشه،بعدکه داخل ماشین خنک شدروشن میشه..کریستال رو بایدچک کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: K-E-M
بالا