آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

درخواست اموزش کار با ردیاب

smaeel

کاربر
2008-02-27
65
329
خدا پدرت رو بیامرزه که اقلا از یه نفر مطلع سوال کردی
بدان که ارزش آن خنده ها از هر چیزی در این سایت بیشتر است
البته بهتر است وقتت رو برای پست زدن تو این بخش تلف نکنی
کارهای خیلی ارزشمندتری هست که بشه انجام داد
چون دیدم این مطلب رو نوشتی حیفم اومد چیزی ننویسم
البته ظاهرا بعضی ها این مباحث رو خیلی دوست دارند حالا چرا ، خدا میداند و خودشان
با سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
278
اردبیل
www.mj7.ir
اموزش حرفه ای ردیاب رایگان هر کسی خواست در خدمتم .
هم در ساخت و آموزش
ای دی تلگرام
///////////////////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3/102
74/100
48
ایران
میتونید تو خود سایت فعالیت کنید .
از گذاشتن ادرس یا ای دی خود داری کنید . فقط بصورت پیام خصوصی

Artin rostami

کاربر
2023-09-06
9
14
Golstan
با سلام خدمت دوستان عزیز راستش یکی از دوستان یه ردیاب داره که عکسشو میزارم بهم داد وگفته که چطوری باید باش کار کرد ولی من خودم هم نمیدونم از دوستانی که در این باره اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن

سلام دوست عزیز اگر بخواهید من کامل میتونم تجربه بیست سال ردیاب زدنمو در انواع ردیابها چه انتن چه شاقل چه دیجیتال وووووو غیره را با اصول وتست به عزیزان اموزش دهم رایگان وبطور تضمینی

Artin rostami

کاربر
2023-09-06
9
14
Golstan
دوستان عزیز تا حالا دیدید ردیاب زن با ردیاب خالی جنس در بیاره، یا ردیاب بزنه ضریب خطای ده درصدی داشته باشه یعنی نودرصد اعلام وتعین نوع هدف درست باشه؟؟؟؟
سلام دوست عزیز اگر بخواهید من کامل میتونم تجربه بیست سال ردیاب زدنمو در انواع ردیابها چه انتن چه شاقل چه دیجیتال وووووو غیره را با اصول وتست به عزیزان اموزش دهم رایگان وبطور تضمینی

کار با ردیاب دل خوشکنکه وبسته به زبانبازی اپراتور داره میری هرجارو که حدس میزنی چیزی هست میگی هست میکنن اگه دراومد که چه بهتر اگه نشد میگی عمقش بالاست یا گاز زمین ومواد داخل سنگ و.........
درود، عزیزان در علم وکسب مهارت ردیاب خیلی ویا سالها باید خاک بخوری ودرس بیاموزی، ردیابها هزاران زبان گویش دارند باید بفهمی که داره بهت چی اعلام ویا چی صحبت میکنه، بسیار سفربایدکرد.......... تا بپزی

Artin rostami

کاربر
2023-09-06
9
14
Golstan
اما هرکسی رو که ردیاب داره
دوستان عزیز تا حالا دیدید ردیاب زن با ردیاب خالی جنس در بیاره، یا ردیاب بزنه ضریب خطای ده درصدی داشته باشه یعنی نودرصد اعلام وتعین نوع هدف درست باشه؟؟؟؟

درود، عزیزان در علم وکسب مهارت ردیاب خیلی ویا سالها باید خاک بخوری ودرس بیاموزی، ردیابها هزاران زبان گویش دارند باید بفهمی که داره بهت چی اعلام ویا چی صحبت میکنه، بسیار سفربایدکرد.......... تا بپزی
ببرید در هرمکانی بگید بزن، ومیزنه امکان نداره ردیابش جواب نده، بله ردیاب در همه جا همه مکانها میگیره وگمانه ای رو بهت تحویل میدع، ایا اون گمانه جنسه یا انرژی رها شدع در اطراف ردیابه، من حاظرم با تمام ردیاب زنها مسابقه بدم ضمانتی، ادعا نمیکنم درس تجربیاتم را پس میدهم، بالغ بر

بالا