آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: ریست شدن تنظیمات رادیو وایرلس میکروتیک sxt lite5

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان
يه راديو وايرلس ميکروتيک هست درست کار ميکنه ولي وقتي از برق جدا ميکني تنظيمات کامل ريست ميشه.با نرم افزار فلش کردم مشکل حل نشد.هيچ مشکل ولتاژي هم نداره.درواقع تنظيمات تا وقتي ولتاژ داره مشکلي نيست تا برق ميره از بين ميره.
مشکل از کجاست temp1.jpg

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,043
33
همدان
دوست عزیز خازن ها تعویض گردید ولی مشکل پا برجاست

دوست عزیز شما خازن ها و آیسی ایپرام رو تعویض کنید همچنین قطعات و برد رو از نظر لحیم سردی بررسی کنید

سمت چپ عکس آیسی شماره U300 باید تعویض و پروگرام بشه

این آیسی از نوع ناند هست و با پروگرامر مخصوص مثل tnm5000 باید پروگرام بشه

آخرین ویرایش:

JVC_ATX

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2007-05-02
88
544
با سلام

شما قبل از فرمایشات اساتید یک بار دستگاه رو با netinstall دوباره برنامه بزنید و اخرین ورژن میکروتیک رو از سایت خود میکروتیک بگیرید و به دستگاه منتقل کنید

و دقت کنید داخل winbox که به میکروتیک وصل میشید روی حالت safe mode نباشه

miladns

کاربر
2011-11-18
2
0
سلام مشکل شما دقیقا اینه زمانی که رادیو تنظیم میکنید یه بار رادیو رو خاموش و روشن کنید تنظیمات به صورت کارخونه برمیگرده جهت راهنمایی به شماره 09361541187 در وات پیام بدید تا راهنماییتون کنم من مشکل و نحوه رفعشو میدونم اساتید که نظر دادن و گفتن همشون اشتباه دارن میگن

por-ali-89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-08-28
1,237
4,603
تهران
سلام مشکل شما دقیقا اینه زمانی که رادیو تنظیم میکنید یه بار رادیو رو خاموش و روشن کنید تنظیمات به صورت کارخونه برمیگرده جهت راهنمایی به شماره 09361541187 در وات پیام بدید تا راهنماییتون کنم من مشکل و نحوه رفعشو میدونم اساتید که نظر دادن و گفتن همشون اشتباه دارن میگن

دوست عزیز .. اگر چیزی میدانید در تایپیک عنوان نمایید تا دیگر دوستان استفاده نمایید
شما ار مطلب دیگران استفاده مینمایید .. و دیگر دوستان همکاران راهنمایی میکنند .
حالا همه اشتباه میگن حز شما اگر بلدی غنوان نماییدتا مشخص میشود .
حالا خوب شما مثل استاد غزال نبیستید .. دیگه واویالا میشد

yarollahi

کاربر vip
vip
کاربر
2015-11-13
37
39
ب
معمولا این اتفاق با لحیم سردی ای سی u300 به وجود میاد و اگه این ای سی رو از نو هیت کنید مشکل برطرف میشه و دلیل این اتفاق کانکت نبودن بعضی پایه این ای سی به برد .و تا زمانی که شما اطلاعات رو برای کانفیگ وارد میکنید در اصلل اطلاعات روی رم سیستم شما دخیره میشه و برای مدت کوتاهی بعد از اینکه رادیو رو جدا بکنید این اطلاعات از روی رم سیستم پاک میشه .
چندین رادیو از این مدل رو به این شکل حل کردم.

بالا