آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: لب تاپ

aria gostar

کاربر vip
کاربر
2019-04-07
7
7
اصفهان
سلام
خسته نباشید.لپ تاپ توشیبا مدلa100 وقتی روشن میکنیم روی لوگو ویندوز گیر میکنه.همه قطعات/هارد.رم.باتری/تعویض کردم نشد.مشکلش چیه.ممنون

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام
خسته نباشید.لپ تاپ توشیبا مدلa100 وقتی روشن میکنیم روی لوگو ویندوز گیر میکنه.همه قطعات/هارد.رم.باتری/تعویض کردم نشد.مشکلش چیه.ممنون
[/QU

سلام .دوست عزیز توضیح تون ابهام داره کسی نمی تونه همفکری یا راهنمایی کنه ویا واقعا ایراد نادری هست نمی دونم

منظورتون از اینکه روی لوگوی ویندوز می مونه . اینه که حین بوت روی آرم یا لوگوی ویندوز هنگ میکنه؟
اگه اینه که تقریبا احتمالاتو ( هارد و رم ) تست کردین باز روشن تر بگید احتمال دیگری هم هست

یا همون موقعی که تصویر میده روی لوگو یا آرم مادربرد (لپ تاپ)میمونه (هنگ میکنه)؟ که دلایل دیگه ای داره

لطفا مشخص کنید تا ایراد تفکیک بشه .

aria gostar

کاربر vip
کاربر
2019-04-07
7
7
اصفهان
سلام.ویندوز اومدم عوض کنم باز روی لوگو ویندوز 7 گیر میکنه بعد هارد عوض کردم بازم روی لوگو گیر میکنه.بوت میشه.چقدر احتمال داره رم مشکل داشت باشه چون رم ندارم عوض کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام . سعی کنید رم رو تست کنید ولی حالا که رم نداری این احتمال رو هم از بین ببر اینکه با درایو و cd ویندوز دیگه ای رو امتحان کنید .نتیجه رو بگید

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام
لطفا عنوان خود را اصلاح کنید
لپ تاپ ؟؟؟

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
با سلام
دوست عزیز همونطوری که میدونید اگه کارت گرافیک یاری نکنه باز هم مشکل گیر کردن لوگو ویندوز پیش میاد (نمیخام بگم کارت گرافیک ایراد داره شاید ویندوز انتخاب شده مناسب برای دستگاه نمیباشد )
مشکل بعدی رم دستگاه هست ولی نمیخام زیاد روش فوکوس کنی .
حتمن آیتم های ضروری برای نصب ویندوز بر روی لب تاپ را مطالعه کنید و حتمن چک کنید که ویندوز انتخاب شده با دستگاه هم ساز گاری داشته باشه.

(اینو هم بیاد داشته باش ویندوز منتخب مناسب نیست حتمن عوضش کن )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot
بالا