آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن صفحه کلید آیفون رنگی تکنما مدل DX_VDP256

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
با سلام خدمت اساتید محترم.آیفون تصویری تکنما همه چیزش سالمه یعنی زنگ میخوره ، در باز میکنه ، صفحه نمایش سالمه و ...فقط صفحه کلید کار نمیکنه که بشه مثلاً تنظیمات صفحه نمایش رو تغییر داد و یا سایر امکانات مثل دکمه اینترکام رو استفاده کرد.اگه ممکنه لطف کنید و راهنمایی بفرمایین.ممنونم از دوستان

sina28

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
176
338
سلام دکمه lock screenبررسی کن مشکلی نداشته باشد در مرحله اول

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
348
890
ایراد از اکسید شدن خود کیپد هستش تمام مدار کشی هاش قطعه اما نکته جالب اینجاست که میتونی خودت این کیپد که از نوع ماتریسی 4x4 هستش رو جایگزین یا اینکه با ورقه های نازک مسی از نو بسازی

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
ممنون از راهنمایی حضرتعالی.من دکمه lock acreen رو پیدا نکردم.اگه منظور شما دکمه set وانتخاب گزینه lock screen هست باید عرض کنم کلیه کلیذها از کار افتاده.البته بعضی اوقات دکمه set کار میکنه و بیشتر مواقع کار نمیکنه.ببخشید بد توضیح دادم

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
ایراد از اکسید شدن خود کیپد هستش تمام مدار کشی هاش قطعه اما نکته جالب اینجاست که میتونی خودت این کیپد که از نوع ماتریسی 4x4 هستش رو جایگزین یا اینکه با ورقه های نازک مسی از نو بسازی
ضمن تشکر از شما.آیفون رو باز کردم.ظاهراً صفحه کلید لمسی ، به بدنه پرس شده.میشه جداش کرد؟در ضمن آی سی که از طریق فلت وصل به صفحه کلیده شمارش پاک شده.در مورد مطالبی که فرمودید امکان داره بیشتر توضیح بدین.ممنون میشم IMG_1309.JPGIMG_1312.JPGIMG_1311.JPG

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
348
890
من تا بحال چند تا از اون هارو با ساختن دستی کیپد راه انداختم یعنی در ظاهر هیچ تغییری نکرده و مثل اولش مادام العمر درست شده اون صفحه کیبورد از چند لایه تشکیل شده لایه رویی نمایشیه زیر اونا دولایه کلید بصورت ماتریسیه یعنی چهارتا افقی با چهارتا عمودی با فشار صفحه یه اتصال میشه اگه اماده اون رو نتونی پیدا کنی و تجربش رو هم نداری توصیه انجام این کاررو نمیکنم چون واقعا سخته ولی مطمین باش از ای سی نیست

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
من تا بحال چند تا از اون هارو با ساختن دستی کیپد راه انداختم یعنی در ظاهر هیچ تغییری نکرده و مثل اولش مادام العمر درست شده اون صفحه کیبورد از چند لایه تشکیل شده لایه رویی نمایشیه زیر اونا دولایه کلید بصورت ماتریسیه یعنی چهارتا افقی با چهارتا عمودی با فشار صفحه یه اتصال میشه اگه اماده اون رو نتونی پیدا کنی و تجربش رو هم نداری توصیه انجام این کاررو نمیکنم چون واقعا سخته ولی مطمین باش از ای سی نیست
مجدد تشکر میکنم از راهنمایی ارزنده شما.عذر میخوام به عنوان آخرین سوال اگه بتونم آماده اونو پیدا کنم چجوری جایگزین صفحه کلید فعلی کنم؟من واقعا تجربه کار رو آیفونو ندارم و این اولین آیفونی هست که باز کردم.صفحه کلید ظاهراً به بدنه چسبیده.با سپاس

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,058
دوستان گرامی کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
348
890
اگه گوشه اون کیپد رو با کاردک کمی بلند کنی میبینی که براحتی جدا میشه و از سه لایه تشکیل شده

بالا