آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: باز نشدن صفحه تنظیمات مودم d link

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
سلام.مودم dlink مدل 2730u وارد صفحه تنظیمات نمیشه.فایروال خاموش کردم-آنتی ویروس غیرفعال کردم-کش مرورگر پاک کردم-پروکسی غیرفعال-مرورگرهای مختلف استفاده کردم-جواب نداد.چکار کنم؟این خطا رو میده

ERR_CONNECTION_REFUSED

آخرین ویرایش:

MaJiD.Rm

کاربر
2012-11-19
14
17
سلام.مودم dlink مدل 2730u وارد صفحه تنظیمات نمیشه.فایروال خاموش کردم-آنتی ویروس غیرفعال کردم-کش مرورگر پاک کردم-پروکسی غیرفعال-مرورگرهای مختلف استفاده کردم-جواب نداد.چکار کنم؟این خطا رو میده

ERR_CONNECTION_REFUSED

سلام

مودم رو به تنظیمات کارخانه برگردانید با دکمه ی پشت ( یا زیر مودم یادم نیست ) و بعد کانفینگ کنید ، اگر باز هم درست نشد نیاز هست که دباره پروگرام بشه .

موفق باشید
l

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
گاهی هم وقتی مودم رو خاموش روشن می کنید تا یک دقیقه بعدش فرصت دارید لایگن کنید و اگر لاگین نکنید دیگه نمیشه و اگر این روش نشه همانطور که دوستمون گفتند باید ریست کنید. به طور کل این باگ نرم افزاری هست که در مودم های قدیمی اکثر این مشکل رو دارند!
البته نمیدونم ip مودم رو درست می زنید یا نه و اینکه آیا در مودم خود فایروال رو روی mac بستید یا خیر. اگر با وایرلس تست می کنید یکبار با کابل هم تست کنید.

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
در قسمت تنظیمات کارت شبکه ipv4 اونجا برو و تنظیمات دستی بده
خط اول 192.168.1.2
خط دوم رو خودش می زنه
خط سوم 192.168.1.1

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
درود . دوست عزیز همونطور که گفتید تقریبا همه کارای لازم رو کردید و ناکرده ها رو دوستان اشاره کردن اگه جواب نگرفتید این نکات هم انجام بدین
۱. اصلا با ریست دستی (نگه داشتن سوئیچ ۵تا۸ ثانیه) . Ledها عمل ریست شدن رو نشون میدن
۲.البته مربوط به این نیست ولی ترجیحا تاریخ و زمان رو هم تنظیم کنید
۳ قبل از پروگرام . با سیستم دیگه ای (ترجیحا روی خط دیگری)اونم با اتصال کابل شبکه یه تست بگیرید
کاش اشاره میکردیدمال خودتونه که مثلا یه دفعه . یا با نصب پروکسی و... این اشکال پیش اومده
یا برا تعمیر آوردن؟

بالا