آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشاوره درمورد پروگرامر سانا

chavooshi

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-17
403
686
قم
درود دوست عزیز
اول باید ببینید در چه زمینه ایی میخوایین فعالیت کنید لپتاپ و کامپیوتر یا اینکه ایسیو و خودرو بعد هزینه کنید...
با یه نگاه اجمالی فعالیت در هردو زمینه مجزا بوده و در یک محل کسب، امکان حصول نتیجه مطلوب برای دو نوع فعالیت کاملا مجزا کمی مشکل است ...
پیشنهادی دارم بررسی کنید:
اگر فعلا کار لپتاپ و کامپیوتر رو میخوایین انجام دهید و بعدا به فکر توسعه هستین... tnm5000 به همراه جیتگ تهیه کنید که هزینه اضافی نکرده باشید قیمتش حدودا 2750000 هستش و بعدا خوده شرکت ازتون تحویل میگیره و مابه تفاوت ارتقا سخت افزاری رو ازتون دریافت میکنه و دستگاه رو به نمونه خودرویی ارتقا میده...

ولی اگر قصد دارید از همین الان کار تیونینگ رو هم انجام دهید نسخه کامل خودرویی tnm رو هزینه کنید...
موفق باشید
باتشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
پیشنهاد شما کاملا منطقیه!
الان ی tnm5000+ خودرویی کارکرده پیداکردم که فقط خود دستگاهو با برنامه های خودروها میفروشه و هیچ کابلی همراهش نیست میگه 5000000 تومن!!!
قیمتش منطقیه؟
در صورتی که قیمتش منطقیه و قرار به خرید باشه چجوری دستگاهو تست کنم
چه کابلها و تبدیلهایی علی الحساب باید بخرم که کار راه بیفته و حدود قیمتشون چقدره؟
باتشکر

shetaabco

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2011-06-04
606
8,694
بهارستان
باتشکر از راهنمایی شما دوست عزیز
پیشنهاد شما کاملا منطقیه!
الان ی tnm5000+ خودرویی کارکرده پیداکردم که فقط خود دستگاهو با برنامه های خودروها میفروشه و هیچ کابلی همراهش نیست میگه 5000000 تومن!!!
قیمتش منطقیه؟
در صورتی که قیمتش منطقیه و قرار به خرید باشه چجوری دستگاهو تست کنم
چه کابلها و تبدیلهایی علی الحساب باید بخرم که کار راه بیفته و حدود قیمتشون چقدره؟
باتشکر
سلام دوست عزیز پروگرامر نو بگیر از خود شرکت tnm ارزونتر برات تموم میشه تازه پشتیبانی 24ساعته داره هم تو سایت ایران تک هم خودشون سایت دارند خیالت راحته که نمایندگی داره من چند ساله tnm استفاده میکنم خیلی هم راضی هستم بهترین پروگرامره تو ایران و دنیا .چند تا رفیق و همکار دارم تو عراق و ترکیه همه از tnmایران استفاده میکنند به سایت هم دسترسی دارند برای اپدیت ماهانه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ajamee
بالا