آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل نداشتن صدا در لپ تاپ ایسوس x555

enrico08

کاربر
2009-05-09
4
9
سلام دوستان
من ی لپ تاپ ایسوس x555l دارم - هرکار میکنم ویندوز صدا نداره - چندتا ویندوز عوض کردم درایورهای اورجینال از خود سایت رو گرفتم نصب کردم باز صدا نداره-
حتی چیپ audio هم عوض کردم بازم مشکل حل نشده- علامت ضربدر روی آیکن صدا در ویندوز همچنان باقی است
ممنون میشم کمکم کنید-

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
پاسخ : مشکل نداشتن صدا در لپ تاپ x555;

دوست خوبم
قبل از نصب درایور ،بعنوان سخت افزار شناسائی می شه یا خیر؟این مدل فک کنم ای سی صدا روی یه برد جداگانه هست .در صورت امکان عکس اپلود کنید .از سالم بودن و نداشتن اتصالی جک های ورودی و خروجی صدا اطمینان حاصل کنید .مدل نوشته شده روی برد رو هم قید بفرمائید لطفا.
موفق باشید .

enrico08

کاربر
2009-05-09
4
9

دوست خوبم
قبل از نصب درایور ،بعنوان سخت افزار شناسائی می شه یا خیر؟این مدل فک کنم ای سی صدا روی یه برد جداگانه هست .در صورت امکان عکس اپلود کنید .از سالم بودن و نداشتن اتصالی جک های ورودی و خروجی صدا اطمینان حاصل کنید .مدل نوشته شده روی برد رو هم قید بفرمائید لطفا.
موفق باشید .

سلام و ادب
نه به عنوان سخت افزار جدید شناسایی نمیشه- مدل روی برد x555lهست
نمیدونم آی سی صدا کجا رو برد ست میشه راهنماییم کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

enrico08

کاربر
2009-05-09
4
9

دوست خوبم
موفق باشید .

ی سوال دیگه جک های ورودی و خزوجی دقیقا کجان؟

• Like

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر

دوست خوبم
REV برد رو هم بنویسید تا شماتیک این مدل رو بشه پیدا کرد .منظورتون از جمله " نمیدونم آی سی صدا کجا رو برد ست میشه " رو متوجه نشدم .
منظورم جک هدفون و میکروفون هست .
در ضمن اگر اصلا شناسائی نمی شه پس یه مشکلی غیر از خود ای سی در اون قسمت از مدار دارید .حالا چه از نظر ولتاژ تغذیه و چه مسیرهای ارتباطی با جنوبی.
موفق باشید .

• Like

enrico08

کاربر
2009-05-09
4
9

دوست خوبم
REV برد رو هم بنویسید تا شماتیک این مدل رو بشه پیدا کرد .منظورتون از جمله " نمیدونم آی سی صدا کجا رو برد ست میشه " رو متوجه نشدم .
منظورم جک هدفون و میکروفون هست .
در ضمن اگر اصلا شناسائی نمی شه پس یه مشکلی غیر از خود ای سی در اون قسمت از مدار دارید .حالا چه از نظر ولتاژ تغذیه و چه مسیرهای ارتباطی با جنوبی.
موفق باشید .

سلام وقتتون بخیر.
من کلا اون چیپ کارت صدا که شامل هدفون و میکروفون و یو اس بی هست رو عوض کردم یکی دیگه خریدم.باز کار نکرد. ولی ولتاژ رو چک نکردم.
چک میکنم اطلاع میدم
ممنون از پاسخگویی تون. مرسی.

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
با درود
من هم این مشکل رو دارم،این پست به نتیجه رسیده؟

tajik

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-06
278
1,321
با درود
من هم این مشکل رو دارم،این پست به نتیجه رسیده؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز مدل دقیق مادربورد همراه با ورژن rev را اعلام کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tajik
بالا