آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: سوال و راهنمایی در مورد دستگاه جوش Hyundai مدل MMA-200P

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام و خسته نباشین خدمت کاربران و کارشناسان محترم سایت
لطفاً اگر تجربه کار با دستگاه جوش Hyundai مدل MMA-200P رو دارین ممنون میشم در مورد معایب و یا مزایا و یا رنج قیمت این دستگاه راهنمایی بفرمایید و اگر پیشنهاد مدل بهتری تا سقف 250 آمپر مد نظرتونه بنده رو راهنمایی کنین.
لازم به ذکره که این مدل با MMA-200 نیترو فرق داره.
با کمال تشکر

عکس این مدل:

پیوست‌ها

• 86.4 کیلوبایت بازدیدها: 121
آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با سلام و خسته نباشین خدمت کاربران و کارشناسان محترم سایت
لطفاً اگر تجربه کار با دستگاه جوش Hyundai مدل MMA-200P رو دارین ممنون میشم در مورد معایب و یا مزایا و یا رنج قیمت این دستگاه راهنمایی بفرمایید و اگر پیشنهاد مدل بهتری تا سقف 250 آمپر مد نظرتونه بنده رو راهنمایی کنین.
لازم به ذکره که این مدل با MMA-200 نیترو فرق داره.
با کمال تشکر

عکس این مدل:

بنده تجربه با این دستگاه ندارم اما محصولات هیوندای زیاد تعریفی ندارند قطعات بی کیفیت و خدمات بد هیچ کس نمایندگی شو قبول نمیکنه و اگر میخواهید دستگاهی بخرید که مرگ نداشته باشد پیش نهاد من به شما ایران ترانس IGBT 250 آمپر است.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
بنده تجربه با این دستگاه ندارم اما محصولات هیوندای زیاد تعریفی ندارند قطعات بی کیفیت و خدمات بد هیچ کس نمایندگی شو قبول نمیکنه و اگر میخواهید دستگاهی بخرید که مرگ نداشته باشد پیش نهاد من به شما ایران ترانس IGBT 250 آمپر است.
سلام، با تشکر از راهنمایی جنابعالی..فقط درست متوجه نشدم منظورتون it-250c هست؟ چون اون مدلی که فرمودین ظاهراً برند کارینو فینگ هست ولی ایران ترانس it-250c و به رنگ سبزه.
تفاوت ترانزیستورهاشون در IGBT و یا ماسفتی بودنشونه؟

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
سلام، با تشکر از راهنمایی جنابعالی..فقط درست متوجه نشدم منظورتون it-250c هست؟ چون اون مدلی که فرمودین ظاهراً برند کارینو فینگ هست ولی ایران ترانس it-250c و به رنگ سبزه.
تفاوت ترانزیستورهاشون در IGBT و یا ماسفتی بودنشونه؟

منظور استادمون این دستگاه که عکس اونو تقدیم میکنم خدمتتون
اینورتر-جوشکاری-ایران-ترانس-250-آمپر-Iran-Trans-IT250C-یک-توبر.jpg
حتما ۲۵۰ آمپرشو بگیر پنل جلوش مشکی رنگه ، اون پنل طوسی ها ۲۰۰ آمپره

A R A S H

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-01
443
6,822
فارس
این نکته رو در نظر بگیرید که تقریبا تمام اینورترهای جوش ارزون قیمت که به اسم ایرانی فروخته میشن مونتاژ هستن و داخلشون از برد های چینی استفاده شده و بعضی شرکت ها هم نقشه های دستگاه های خاصی رو کپی کردن و خودشون میسازن و در نتیجه فعلا دستگاه ایرانی به معنی واقعی نداریم و بعضی برندها هم برخلاف اسمشون جنس خوبی نیستن
بین برندهای مختلف با قیمت های مختلف از نظر کیفیت ساخت و قطعات به کار رفته تفاوت زیادیه و تا وقتی دقیقا داخل دستگاه رویت نشه نمیشه گفت چطور دستگاهیه
بعضی برندهای معروف دنیا مثل میلر و ایساب انچنان گرون هستن که از قدرت خرید ما خارجن اما در مورد بقیه برندها که اصالتا چینی هستن میشه بحث کرد که دوستان چند مدل خوب معرفی کردن
من برای خودم رونیکس ۲۰۰ امپر خریدم که ۲ تا رله و ۶ تا خازن صافی و ۸ تا igbt چهل امپر داره و کلید خاموش روشنش هم فیوز مینیاتوری ۶۰ امپره ، من بین دستگاه های مختلف و با این رنج قیمت همین دستگاه رو انتخاب کردم اما حقیقتا زیاد ازش استفاده نکردم که بتونم در مورد عملکردش در طول زمان نظر بدم

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت دوستان گرامی
امروز رفتم حسن آباد اون مدل دستگاهی که فرموده بودین رو از نزدیک دیدم متاسفانه کمی بزرگ بود..ببخشید فراموش کردم بگم برای کاربرد خونگی میخوام که سبک و در ابعاد کوچیک باشه.
یکی از فروشنده ها یه مدل رو معرفی کرد که مربوط به شرکت راد و مدل ARC-180 و 15 ماه گارانتی که اندازش در حدی بود که مورد قبول بنده و IGBT باشه. روز تعطیل بود و بعضی از مغازه ها بسته بودن ولی با این حال خیلی گشتم این مدل که خدمتتون گفتم از نظر اندازه و وزن خوب بود ولی کیفیتش رو متاسفانه نمیدونم.

آخرین ویرایش:
بالا