آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش دایانا DAYANA - 180A

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
با سلام و خسته نباشید خدمت همکاران محترم و استاد غزال عزیز :
نقشه دستگاه جوش دایانا DAYANA یا KEDR که شرکت روسی یا اکراینی KEDR هم آن را تولید یا مونتاژ کرده .

پیوست‌ها

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
نقشه دستگاه جوش دایانا DAYANA یا KEDR که شرکت روسی یا اکراینی KEDR هم آن را تولید یا مونتاژ کرده .
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در زیر همین پست بنویسد .

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

درود

هزار آفرین بر آرش عزیز مادر نقشه های دستگاه جوشکاری

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
درود

هزار آفرین بر آرش عزیز مادر نقشه های دستگاه جوشکاری
سلام استاد بنده نوازی میفرمایید
نقشه دستگاه جوش که زیاده ولی بچه ها استقبال نمیکنن که آدم دلگرم بشه ولی بازم با این تفاسیر فقط شما استاد گرانقدر استقبال میکنید .

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK

مرحبا بر مادر نقشه های دستگاه جوش ایران و خاورمیانه
درود بر شما
منتظر نقشه های دستگاه جوش صبا هستیم.
::_iRanTK.iR_::​

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
سلام دوست عزیز ممنون از لطف و عنایتتون به بنده .
ایران دستگاه جوش طراحی یا تولید نمیکنه فقط مونتاژ میکنه ، اگر نقشه ای مد نظرتون هست عکس بردهای الکترونیکی دستگاه رو بفرست تا نقشه اونو اگه داشتم ارسال کنم خدمتتون ، لطفا عکسا با وضوح باشه و از تمام قسمتهای دستگاه عکس بگیر مثل نقشه هایی که گذاشتم به عکسهاشون دقت کن .
مثلا دستگاه جوش ایران ترانس رو در نظر بگیر ببین چند شرکت اونو مونتاژ میکنه .به این عکسها توجه کن
201581792839989.jpg
PMW-250-C-with-wire-feed.jpg
41318geD0EL._SY355_.jpg
PMW-250-C-with-wire-feed.jpg
515UF-mp2oL.jpg
1360311210.jpg
acc12673b0a269b07cd486f566456e98--arc-welders.jpg
اینورتر-جوشکاری-ایران-ترانس-250-آمپر-Iran-Trans-IT250C-یک-توبر.jpg
2441426.jpg
دو پست پایین تر رو هم نگاه کن یک مدل دیگه هم گذاشتم ببینشون خودتون متوجه منظورم میشید

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
نقشه دستگاه جوش که زیاده ولی بچه ها استقبال نمیکنن که آدم دلگرم بشه ولی بازم با این تفاسیر فقط شما استاد گرانقدر استقبال میکنید .

درود بر شما

شک نکن همگی استقبال میکنن البته برخی کم لطفند و از تشکر بی هزینه نیز دریغ میکنند و برخی درحالیکه قلبا استقبال میکنند در لفظ و کلام طلبکار هم هستند و اینان بی مایگانی هستند که برای ابراز وجود حرفی برای گفتن ندارند ولذا ناسپاسی را ابزاری برای القاء عظمت خویش می پندارند وگرنه دسترسی به نقشه درواقع حدود ۸۰ درصد توفیق و اساسا بی نقشه ، جستجوی کورکورانه و پر ملال و شانسی است مضافا که امکان تحلیل و بررسی عمقی دستگاه را نیز میسر میسازد و لذا حقیقتا نقشه بعنوان ارزنده ترین ابزار تعمیرکار محسوب میشه.

زحمات شما غنای کلانی به محفل انجمن میبخشد و هر یک از بهره مندان را بمیزان قابل توجهی مدیون حضرت عالی میسازد.
اطمینان کامل داشته باش زحمات ستودنی حضرت عالی و تقدیر قدردانان و ناسپاسی ناسپاسان ، بی پاسخ نخواهد ماند.
شخصیت ناسپاس ، دون است و سپاس ناسپاس فاقد ارزش
[COLOR="#ADDfg8E6"][COLOR="#ADfgD8E6"][COLOR="#ADgff[B][CENTER][/CENTER][/B]D8E6"]
  • همواره بیاد داشته باش ، تحمل ناسپاسی دیگران و بی توجهی به سپاس آنان و یا به ناسپاسی و توهین ایشان ، خود مرتبه ای از مراتب کمال و طریقی از طریقت و سلکی از سلوک سالک است .​
  • [COLOR="#ADDfg8E6"]/LIST]
  • سپاس

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
سلام دوست عزیز ممنون از لطف و عنایتتون به بنده .
ایران دستگاه جوش طراحی یا تولید نمیکنه فقط مونتاژ میکنه ، اگر نقشه ای مد نظرتون هست عکس بردهای الکترونیکی دستگاه رو بفرست تا نقشه اونو اگه داشتم ارسال کنم خدمتتون ، لطفا عکسا با وضوح باشه و از تمام قسمتهای دستگاه عکس بگیر مثل نقشه هایی که گذاشتم به عکسهاشون دقت کن .
مثلا دستگاه جوش ایران ترانس رو در نظر بگیر ببین چند شرکت اونو مونتاژ میکنه .به این عکسها توجه کن
یا اینکه دستگاه دیگری از همین مارک رو ببینید چند شرکت مونتاژش میکنن
61ZavedSdfL._SL1100_.jpg
PIW-161.png
3ebdff30-6791-4891-848c-f42ddd755bed.jpg
513Lo1ksJJL._SY300_QL70_.jpg
این دستگاه ها همه ظاهر و پلتفرم یکسانی دارند و حتی بردهای الکترونیکی داخلی آنها هم با اندکی تفاوت ، مثل هم هستند و فقط رنگ لعابشون رو زیاد میکنن پس برای تهیه نقشه باید عکس بردهای الکترونیکی رو ارائه بدید .
برای همین دلیل است که من نقشه ها را به همراه عکس برده های الکترونیکی ارائه میکنم تا دوستان زحمت کمتری متحمل شوند و سریعتر مشکل را حل کنند حتی سعی میکنم شماره قطعات و مقادیر با نقشه همخوانی داشته باشد .
باز هم از لطف و عنایت شما و استاد غزال عزیز سپاسگزارم .

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
درود بر شما

شک نکن همگی استقبال میکنن البته برخی کم لطفند و از تشکر بی هزینه نیز دریغ میکنند و برخی درحالیکه قلبا استقبال میکنند در لفظ و کلام طلبکار هم هستند و اینان بی مایگانی هستند که برای ابراز وجود حرفی برای گفتن ندارند ولذا ناسپاسی را ابزاری برای القاء عظمت خویش می پندارند وگرنه دسترسی به نقشه درواقع حدود ۸۰ درصد توفیق و اساسا بی نقشه ، جستجوی کورکورانه و پر ملال و شانسی است مضافا که امکان تحلیل و بررسی عمقی دستگاه را نیز میسر میسازد و لذا حقیقتا نقشه بعنوان ارزنده ترین ابزار تعمیرکار محسوب میشه.

زحمات شما غنای کلانی به محفل انجمن میبخشد و هر یک از بهره مندان را بمیزان قابل توجهی مدیون حضرت عالی میسازد.
اطمینان کامل داشته باش زحمات ستودنی حضرت عالی و تقدیر قدردانان و ناسپاسی ناسپاسان ، بی پاسخ نخواهد ماند.
شخصیت ناسپاس ، دون است و سپاس ناسپاس فاقد ارزش
[COLOR="#ADDfg8E6"][COLOR="#ADfgD8E6"][COLOR="#ADgff[B][CENTER][/CENTER][/B]D8E6"]
  • همواره بیاد داشته باش ، تحمل ناسپاسی دیگران و بی توجهی به سپاس آنان و یا به ناسپاسی و توهین ایشان ، خود مرتبه ای از مراتب کمال و طریقی از طریقت و سلکی از سلوک سالک است .​
  • [COLOR="#ADDfg8E6"]/LIST]
  • سپاس

• ممنونم استاد غزال شما خیلی به بنده و بچه های سایت لطف دارید و از اینکه با حوصله به تمام پستهای بچه پاسخ میدید خیلی بر ما منت میزارید حتی با اینه سرتون خیلی شلوغه و وقت کم دارید ولی باز هم به بچه ها دلگرمی میدید و در تعمییرات کمکشون میکنید و تحلیلهای ساده و زیباتون همیشه در خاطر اینجانب و دوستداران شما خواهد ماند چه بسا بعضی از بچه ها آموختن الکترونیک رو با پستهای خود شما و راهنمایی های زیباتون یاد گرفته اند
    لذا بنده همیشه به شما استاد بزگوار و متواضع سر تعظیم فرود میارم و همیشه خودمو شاگرد شما میدونم
    باز هم از لطف و بنده نوازیتون کمال تشکر را دارم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

درود بر آرش عزیز و ارجمند

موضوع مرقومه حضرت عالی بشرح زیر بانی طرح مطالبی در خصوص لایک و تقدیر و توقیر گردید.

اگر به ارسالاتم توجه فرمایید هرگز از هیچ منبعی کپی نکردم که گویای اوقات قابل توجهی است که مصروف تنظیم مطالب تقدیمی شده است .
و خصوصا که ابهاماتی را در مباحث الکترونیک رفع کردم که شاید ابهام عمده صاحبنظران برجسته بوده که گاها بعنوان سوال و معما مطرح کردم و بگونه ای پرجاذبه و بدون پاسخ بنظر میرسیده که همواره از طریق پیام خصوصی و بموجب بی قراری مخاطب جهت دستیابی به پاسخ ، تحت فشار مستمر قرار داشتم چنانکه نهایتا ناگزیر شدم پیام خصوصی را غیرفعال کنم .

اما جالب اینجاست با وجودیکه مطالب و معماهایی مطروحه بشدت مورد استقبال اکثریت کاربران محترم و چه بسا کلیه کاربران قرار گرفت معذالک تعداد ناچیز لایک ها را ملاحظه میفرمایید که بسیارانی پس از دریافت پاسخ باورنکردنی و رفع ابهام کلانی که بنابه اقاریر خودشان خواب آنها را مختل ساخته بود ، از ابراز تشکر امتناع نمودند
از سوی دیگر گاها برخی از دوستان گرامی بنحوی اقدام به قدردانی فرمودند و ساعت های متوالی وقت خود را به تقدیر و تشکر از پست ها و مطالبم اختصاص دادند که ناگزیر به ارسال پیام خصوصی گردیدم و ضمن ستایش از زحمات ایشان عاجزانه تاکید کردم ، بیش از این شرمنده نفرمایند و از اوقات خود در امور ارزنده تری استفاده کنند.

اصولا سپاس و تقدیر از طراح مطالب سودمند گویای شخصیت تقدیر کننده است و تاثیری بر شخصیت و ماهیت تقدیر شونده ندارد.
اتفاقا یکی از خصوصیات حضرت عالی که مورد توجه من قرار گرفت نحوه ارسال فایل های ارزنده است بطوریکه باوجود حق مطالبه تقدیر و حق اعمال پسورد و شیوه هایی که حق بدیهی سخی و باذل فایل ها و مطالب ارزشمند است معذالک کلیه فایل ها و مطالب را در نهایت سادگی و صمیمیت و بدون مطالبه تقدیر و تشکر ارسال فرمودید و بهمین علت تقدیر مضاعف میطلبد .

شعر ذیل پست هایم در همین خصوص است و البته ازآنجاکه هیچگونه علم و اطلاعاتی در خصوص آداب و فنون شعر ندارم و اگرچه برخی از سروده هایم از نظر فنی مورد تایید شعرای عصر حاضر قرار گرفته اما اذعان دارم که ممکن است از لحاظ فنی فاقد ارزش باشد اما بخوبی گویای حقیقت محضی است که در دوران زندگی خود لمس کردم .
چنانکه جهش ارزنده و تکامل انسان محصول رنج و ریاضت های بزرگ و ناسپاسی کلان است همانگونه که سنگ بی ارزش تحت فشار بسیار زیاد بگونه ای الماس و گوهر نایابی میگردد که در تاج و بر سر پادشاه می نشیند لذا درد و رنج و غم و غصه و تحمل شداید و ناسپاسی ، شایسته ترین ابزار جهش و لازمه ترقی و کمال است
[COLOR="#80ffgz0080"]
فلذا ناسپاسی و غم و غصه ، استقبال میطلبد نه استیصال و از مراتب کمال است نه زوال​
[/COLOR]
.

سپاس و همچنان سپاس

آخرین ویرایش:
بالا