آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش دایانا DAYANA - 180A

Dari69

کاربر
2021-08-05
1
1
سلام وقت بخیر، سپاس و درود بر شما
ممنونم از تمام لطفی ک کردین. برنامه ای سی این دستگاه هست!؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

Majid092156

کاربر vip
vip
کاربر
2023-11-29
5
6
مشهد
درود...
کسب اجازه از استاد استادان جناب غزال عزیز، استاد غزال گرامی .

دوست عزیز اگه شما تو این انجمن مشغول فعالیت هستید و دارید معلومات و تجربه هایی که از نظر ریالی نمیشه واسش مبلغی در نظر گرفت رو بصورت رایگان با دوستان اشتراک گذاری میکنید ( البته نظر شخصی خودم رو عرض میکنم )
مطمعنا اینجا چیزی دیدید که باعث شده از دل و جون هر چی در توان دارید هزینه کنید

من فکر میکنم و البته مطمعن هستم اون چیزی که شما رو جذب اینجا کرده جذابیت و کمالات استاد گرامی باشه

همونطور که همه ما شاهد بودیم و هستیم جناب غزال عزیز بقدری لطف دارند که گاها آدم واقعا متحیر میشه!!!
آدم متحیر از این همه لطف که ایشون بدون منت و هزینه ای تجارب و اندوخته هاش رو به دیگران انتقال میده.
اگه دقت کرده باشید مرام ایشون طوری هست که خودشونو به آب و آتیش میزنن که کار فلونی راه اندازی و انجام شه ( عذر خواهی میکنم هزینه کنی که واسه خودت ... خر بتراشی ؟!!! ) چیزی که تو دنیای امروز عجیب و ناشناختس
واقعا مرام و محبت ایشون از باورها خارجه
مطمعنا شما هم به نحوی خودتون رو مدیون استاد دیدید که دارید به این صورت از رفتار ایشان الگو برداری میکنید
اینو بدونید اگر استاد میخواستند دنبال سپاس و تقدیر و تشکر و اینجور حرفها باشند به جرات میتونم بگم ایشون الان صدر اول جدول تو این انجمن بودند
ولی از اونجاییکه روحیات استاد کاملا متفاوت با دیگر اساتید و اسخاص هست ابدا دنبال تشکر و سپاس و... دارای محتوای پنهان و.و.و.و.و. غیره نیست

از اونجاییکه الگوی خوبی تو انجمن پیدا کردید مطمعنا رضایت و تحسین این الگو از شخص شما یعنی کسب موفقیت شما تو این آزمون ....
از شما چه پنهان تا جایی که حقیر اطلاع دارم ایشون استاد بازنشسته دانشگاه هم هستند

پس از دیگران انتظاری نداشته باش
همانطور که الگوی شما انتظاری نداشته.
کوتاه اینکه:
من و شما و دیگران فانی و رفتنی هستیم ، فقط خوبی و بدی از آدم به جا خواهد ماند
این لطف و نوشته های شما هم تو این انجمن تا قیام قیامت همینجا ماندگار و پایدار خواهد ماند
مطمعنا روزی که شخصی نیاز مبرم به این نوشته ها و تجارب پیدا کرد از ته دل واست آرزوی خوشبختی و موفقیت و پایداری خواهد کرد

بنده آدم مذهبی نیستم ولی اینو میدونم خوبی انسانها با بدی پاسخ داده نخواهد شد

موفق و پایدار باشید.
سپاس.
درودبرشمااساتیدگرامی که تجربیات ودانشتون رودراختیارعموم میزارین سپاس فراوان

بالا