آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش دایانا DAYANA - 180A

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام استاد بنده نوازی میفرمایید
نقشه دستگاه جوش که زیاده ولی بچه ها استقبال نمیکنن که آدم دلگرم بشه ولی بازم با این تفاسیر فقط شما استاد گرانقدر استقبال میکنید .
درود...
کسب اجازه از استاد استادان جناب غزال عزیز، استاد غزال گرامی .

دوست عزیز اگه شما تو این انجمن مشغول فعالیت هستید و دارید معلومات و تجربه هایی که از نظر ریالی نمیشه واسش مبلغی در نظر گرفت رو بصورت رایگان با دوستان اشتراک گذاری میکنید ( البته نظر شخصی خودم رو عرض میکنم )
مطمعنا اینجا چیزی دیدید که باعث شده از دل و جون هر چی در توان دارید هزینه کنید

من فکر میکنم و البته مطمعن هستم اون چیزی که شما رو جذب اینجا کرده جذابیت و کمالات استاد گرامی باشه

همونطور که همه ما شاهد بودیم و هستیم جناب غزال عزیز بقدری لطف دارند که گاها آدم واقعا متحیر میشه!!!
آدم متحیر از این همه لطف که ایشون بدون منت و هزینه ای تجارب و اندوخته هاش رو به دیگران انتقال میده.
اگه دقت کرده باشید مرام ایشون طوری هست که خودشونو به آب و آتیش میزنن که کار فلونی راه اندازی و انجام شه ( عذر خواهی میکنم هزینه کنی که واسه خودت ... خر بتراشی ؟!!! ) چیزی که تو دنیای امروز عجیب و ناشناختس
واقعا مرام و محبت ایشون از باورها خارجه
مطمعنا شما هم به نحوی خودتون رو مدیون استاد دیدید که دارید به این صورت از رفتار ایشان الگو برداری میکنید
اینو بدونید اگر استاد میخواستند دنبال سپاس و تقدیر و تشکر و اینجور حرفها باشند به جرات میتونم بگم ایشون الان صدر اول جدول تو این انجمن بودند
ولی از اونجاییکه روحیات استاد کاملا متفاوت با دیگر اساتید و اسخاص هست ابدا دنبال تشکر و سپاس و... دارای محتوای پنهان و.و.و.و.و. غیره نیست

از اونجاییکه الگوی خوبی تو انجمن پیدا کردید مطمعنا رضایت و تحسین این الگو از شخص شما یعنی کسب موفقیت شما تو این آزمون ....
از شما چه پنهان تا جایی که حقیر اطلاع دارم ایشون استاد بازنشسته دانشگاه هم هستند

پس از دیگران انتظاری نداشته باش
همانطور که الگوی شما انتظاری نداشته.
کوتاه اینکه:
من و شما و دیگران فانی و رفتنی هستیم ، فقط خوبی و بدی از آدم به جا خواهد ماند
این لطف و نوشته های شما هم تو این انجمن تا قیام قیامت همینجا ماندگار و پایدار خواهد ماند
مطمعنا روزی که شخصی نیاز مبرم به این نوشته ها و تجارب پیدا کرد از ته دل واست آرزوی خوشبختی و موفقیت و پایداری خواهد کرد

بنده آدم مذهبی نیستم ولی اینو میدونم خوبی انسانها با بدی پاسخ داده نخواهد شد

موفق و پایدار باشید.
سپاس.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109
درود بر آرش عزیز و ارجمند

موضوع مرقومه حضرت عالی بشرح زیر بانی طرح مطالبی در خصوص لایک و تقدیر و توقیر گردید.

اگر به ارسالاتم توجه فرمایید هرگز از هیچ منبعی کپی نکردم که گویای اوقات قابل توجهی است که مصروف تنظیم مطالب تقدیمی شده است .
و خصوصا که ابهاماتی را در مباحث الکترونیک رفع کردم که شاید ابهام عمده صاحبنظران برجسته بوده که گاها بعنوان سوال و معما مطرح کردم و بگونه ای پرجاذبه و بدون پاسخ بنظر میرسیده که همواره از طریق پیام خصوصی و بموجب بی قراری مخاطب جهت دستیابی به پاسخ ، تحت فشار مستمر قرار داشتم چنانکه نهایتا ناگزیر شدم پیام خصوصی را غیرفعال کنم .

اما جالب اینجاست با وجودیکه مطالب و معماهایی مطروحه بشدت مورد استقبال اکثریت کاربران محترم و چه بسا کلیه کاربران قرار گرفت معذالک تعداد ناچیز لایک ها را ملاحظه میفرمایید که بسیارانی پس از دریافت پاسخ باورنکردنی و رفع ابهام کلانی که بنابه اقاریر خودشان خواب آنها را مختل ساخته بود ، از ابراز تشکر امتناع نمودند
از سوی دیگر گاها برخی از دوستان گرامی بنحوی اقدام به قدردانی فرمودند و ساعت های متوالی وقت خود را به تقدیر و تشکر از پست ها و مطالبم اختصاص دادند که ناگزیر به ارسال پیام خصوصی گردیدم و ضمن ستایش از زحمات ایشان عاجزانه تاکید کردم ، بیش از این شرمنده نفرمایند و از اوقات خود در امور ارزنده تری استفاده کنند.

اصولا سپاس و تقدیر از طراح مطالب سودمند گویای شخصیت تقدیر کننده است و تاثیری بر شخصیت و ماهیت تقدیر شونده ندارد.
اتفاقا یکی از خصوصیات حضرت عالی که مورد توجه من قرار گرفت نحوه ارسال فایل های ارزنده است بطوریکه باوجود حق مطالبه تقدیر و حق اعمال پسورد و شیوه هایی که حق بدیهی سخی و باذل فایل ها و مطالب ارزشمند است معذالک کلیه فایل ها و مطالب را در نهایت سادگی و صمیمیت و بدون مطالبه تقدیر و تشکر ارسال فرمودید و بهمین علت تقدیر مضاعف میطلبد .

شعر ذیل پست هایم در همین خصوص است و البته ازآنجاکه هیچگونه علم و اطلاعاتی در خصوص آداب و فنون شعر ندارم و اگرچه برخی از سروده هایم از نظر فنی مورد تایید شعرای عصر حاضر قرار گرفته اما اذعان دارم که ممکن است از لحاظ فنی فاقد ارزش باشد اما بخوبی گویای حقیقت محضی است که در دوران زندگی خود لمس کردم .
چنانکه جهش ارزنده و تکامل انسان محصول رنج و ریاضت های بزرگ و ناسپاسی کلان است همانگونه که سنگ بی ارزش تحت فشار بسیار زیاد بگونه ای الماس و گوهر نایابی میگردد که در تاج و بر سر پادشاه می نشیند لذا درد و رنج و غم و غصه و تحمل شداید و ناسپاسی ، شایسته ترین ابزار جهش و لازمه ترقی و کمال است
[COLOR=#80ffgz0080]
فلذا ناسپاسی و غم و غصه ، استقبال میطلبد نه استیصال و از مراتب کمال است نه زوال​
[/COLOR]
.

سپاس و همچنان سپاس

با سلام خدمت استاد غزال عزیز ودوست داشتنی و نگین درخشان و تاج سر همه بچه های سایت انجمن تعمیرکاران ایران و تشکر ویژه از عنایات و توجه شما به اینجانب ، هرچند بنده لیاقت این همه لطف از طرف شما استاد گرامی را ندارم و قلمم نیز به شیوایی و زیبایی شما نمینویسد و نمیتواند به زیبایی قلم شما حق مطلب را به جا بیاورد.
والا من از دوستان انجمن درخواست لایک یا تشکر نداشتم وگرنه یک بار برای دانلود فایل و یک بار برای دیدن پسورد فایل دانلود شده از کلید معروفی که روش نوشته ، مقداری از محتوای پست مخفی شده برای دیدن آن باید کلید تشکر را بفشارید ، استفاده میکردم و به جای اینکه خودم رو خسته کنم و فایلها و نقشه ها رو ویرایش کنم و کلی تحقیق کنم و دنبال مطلب بگردم میومدم یه سرچ ساده میزدم و اولین نقشه ای رو که دانلود کردم حتی بدون اینکه بدونم به درد بچه ها میخوره یا نه اونو برای دانلود میذاشتم و از همون کلید تشکر معروف استفاده میکردم . فکر کنم تا اینجا متوجه منظورم شده باشید .
ولی من میخوام بچه های سایت فعال باشن و نقشه ها رو مطالعه کنن و اگر عیب یا ایرادی داشت و یا پیشنهادی بهتری داشتن بگن تا در روند بهتر شدن معلومات همه بچه ها تلاش بشه و به کار گرفته بشه .
شما و بعضی از بچه های دیگه که واقعا از همشون کمال تشکر و قدر دانی را دارم اگر میخواستید مثل تعمیرکاران سنتی از دیگران تجربه کسب کنید و بر دهان خودتون موم بزنید تا نکنه یه وقت تعمیرکار کوچه پاینی یا دو خیابون اونورتر از شما بلدتر باشه و کاسبی شما رو خراب کنه و نقشه ها و مستنداتی که دارید رو توی گاوصندوق بذارید تا نکنه دست نااهلش بیوفته و نان شما رو آجر کنه و از نون خوردن بیوفتید دیگه سایت تعمیرکارانی وجود نداشت و این همه تجربه که توی هیچ دانشگاهی لااقل در ایران گیر هیچ کس نمیاد در اختیار کسی قرار نمیگرفت .
پس میبینید با فلسفه تعمیرکاران سنتی به طور کامل آشنایی دارم و برای گرفتن لایک و تشکر هم میتونم از کلید مخفی کردن مطلب استفاده کنم تا طرف مجبور باشه برای دیدن مطلب تشکر کنه ، ولی هچکدام از اینها در ذات شما استاد گرامی و من نیست
لذا خواسته اینجانب اینه که بخش نقشه ها و تعمیرات دستگاه جوش که خیلی وقته راکد و ساکن مونده و داره خاک میخوره دوباره فعال بشه و رونق بگیره و همه بتونن از مطالب مفید و زیبای شما و دیگر اساتید گرامی استفاده کنند .

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109
درود...
کسب اجازه از استاد استادان جناب غزال عزیز، استاد غزال گرامی .

دوست عزیز اگه شما تو این انجمن مشغول فعالیت هستید و دارید معلومات و تجربه هایی که از نظر ریالی نمیشه واسش مبلغی در نظر گرفت رو بصورت رایگان با دوستان اشتراک گذاری میکنید ( البته نظر شخصی خودم رو عرض میکنم )
مطمعنا اینجا چیزی دیدید که باعث شده از دل و جون هر چی در توان دارید هزینه کنید

من فکر میکنم و البته مطمعن هستم اون چیزی که شما رو جذب اینجا کرده جذابیت و کمالات استاد گرامی باشه

همونطور که همه ما شاهد بودیم و هستیم جناب غزال عزیز بقدری لطف دارند که گاها آدم واقعا متحیر میشه!!!
آدم متحیر از این همه لطف که ایشون بدون منت و هزینه ای تجارب و اندوخته هاش رو به دیگران انتقال میده.
اگه دقت کرده باشید مرام ایشون طوری هست که خودشونو به آب و آتیش میزنن که کار فلونی راه اندازی و انجام شه ( عذر خواهی میکنم هزینه کنی که واسه خودت ... خر بتراشی ؟!!! ) چیزی که تو دنیای امروز عجیب و ناشناختس
واقعا مرام و محبت ایشون از باورها خارجه
مطمعنا شما هم به نحوی خودتون رو مدیون استاد دیدید که دارید به این صورت از رفتار ایشان الگو برداری میکنید
اینو بدونید اگر استاد میخواستند دنبال سپاس و تقدیر و تشکر و اینجور حرفها باشند به جرات میتونم بگم ایشون الان صدر اول جدول تو این انجمن بودند
ولی از اونجاییکه روحیات استاد کاملا متفاوت با دیگر اساتید و اسخاص هست ابدا دنبال تشکر و سپاس و... دارای محتوای پنهان و.و.و.و.و. غیره نیست

از اونجاییکه الگوی خوبی تو انجمن پیدا کردید مطمعنا رضایت و تحسین این الگو از شخص شما یعنی کسب موفقیت شما تو این آزمون ....
از شما چه پنهان تا جایی که حقیر اطلاع دارم ایشون استاد بازنشسته دانشگاه هم هستند

پس از دیگران انتظاری نداشته باش
همانطور که الگوی شما انتظاری نداشته.
کوتاه اینکه:
من و شما و دیگران فانی و رفتنی هستیم ، فقط خوبی و بدی از آدم به جا خواهد ماند
این لطف و نوشته های شما هم تو این انجمن تا قیام قیامت همینجا ماندگار و پایدار خواهد ماند
مطمعنا روزی که شخصی نیاز مبرم به این نوشته ها و تجارب پیدا کرد از ته دل واست آرزوی خوشبختی و موفقیت و پایداری خواهد کرد

بنده آدم مذهبی نیستم ولی اینو میدونم خوبی انسانها با بدی پاسخ داده نخواهد شد

موفق و پایدار باشید.
سپاس.

سلام خسته نباشید از اینکه لطف فرموده و به مطالب توجه فرمودید ممنون ،در پست قبل نظر خودم رو خدمت استاد غزال گفتم و فکر کنم به پست شما هم مربوط باشه و دوباره نویسی نکنم پس لطف فرموده به پست قبلی در همین صفحه مراجعه کنید و مطلبی را که نوشته ام مطالعه کنید با تشکر ویژه از شما دوست عزیز و گرامی خودم .

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با سلام خدمت استاد غزال عزیز ودوست داشتنی و نگین درخشان و تاج سر همه بچه های سایت انجمن تعمیرکاران ایران و تشکر ویژه از عنایات و توجه شما به اینجانب ، هرچند بنده لیاقت این همه لطف از طرف شما استاد گرامی را ندارم و قلمم نیز به شیوایی و زیبایی شما نمینویسد و نمیتواند به زیبایی قلم شما حق مطلب را به جا بیاورد.
والا من از دوستان انجمن درخواست لایک یا تشکر نداشتم وگرنه یک بار برای دانلود فایل و یک بار برای دیدن پسورد فایل دانلود شده از کلید معروفی که روش نوشته ، مقداری از محتوای پست مخفی شده برای دیدن آن باید کلید تشکر را بفشارید ، استفاده میکردم و به جای اینکه خودم رو خسته کنم و فایلها و نقشه ها رو ویرایش کنم و کلی تحقیق کنم و دنبال مطلب بگردم میومدم یه سرچ ساده میزدم و اولین نقشه ای رو که دانلود کردم حتی بدون اینکه بدونم به درد بچه ها میخوره یا نه اونو برای دانلود میذاشتم و از همون کلید تشکر معروف استفاده میکردم . فکر کنم تا اینجا متوجه منظورم شده باشید .
ولی من میخوام بچه های سایت فعال باشن و نقشه ها رو مطالعه کنن و اگر عیب یا ایرادی داشت و یا پیشنهادی بهتری داشتن بگن تا در روند بهتر شدن معلومات همه بچه ها تلاش بشه و به کار گرفته بشه .
شما و بعضی از بچه های دیگه که واقعا از همشون کمال تشکر و قدر دانی را دارم اگر میخواستید مثل تعمیرکاران سنتی از دیگران تجربه کسب کنید و بر دهان خودتون موم بزنید تا نکنه یه وقت تعمیرکار کوچه پاینی یا دو خیابون اونورتر از شما بلدتر باشه و کاسبی شما رو خراب کنه و نقشه ها و مستنداتی که دارید رو توی گاوصندوق بذارید تا نکنه دست نااهلش بیوفته و نان شما رو آجر کنه و از نون خوردن بیوفتید دیگه سایت تعمیرکارانی وجود نداشت و این همه تجربه که توی هیچ دانشگاهی لااقل در ایران گیر هیچ کس نمیاد در اختیار کسی قرار نمیگرفت .
پس میبینید با فلسفه تعمیرکاران سنتی به طور کامل آشنایی دارم و برای گرفتن لایک و تشکر هم میتونم از کلید مخفی کردن مطلب استفاده کنم تا طرف مجبور باشه برای دیدن مطلب تشکر کنه ، ولی هچکدام از اینها در ذات شما استاد گرامی و من نیست
لذا خواسته اینجانب اینه که بخش نقشه ها و تعمیرات دستگاه جوش که خیلی وقته راکد و ساکن مونده و داره خاک میخوره دوباره فعال بشه و رونق بگیره و همه بتونن از مطالب مفید و زیبای شما و دیگر اساتید گرامی استفاده کنند .

درود

اتفاقا جان کلام منم مضمون مدعای شماست بطوریکه حتی به این ویژگی قابل تحسین شما استناد هم کردم که قلبا نیازی به تقدیر و تشکر نداری ولی با توجه به کم لطفی برخی از دوستان تصور فرمودی از زحمات شما استقبال نمیشه درحالیکه اینطور نیست و تاکیدم این بود که تعداد لایک ها هیچ ارتباطی با میزان استقبال نداره و فقط گویای کم لطفی و رنگ شخصیت مخاطب است
اگرچه در شرایط حاضر که فعالیت های انجمن آشفته و متفرق و متواری شده و عمدتا متوجه تلگرام گردیده بگونه ای که حتی برخی از علاقمندان الکترونیک که همواره لطف ویژه ای بمن داشته اند و مطمئنم همواره قبل از مطالعه عرایضم ، اقدام به ثبت اظهار لطف فرموده اند و نام آنها در کلیه پستهای گذشته من میدرخشید و بدلایل یاد شده غایب هستند با این وجود نیز ملاحظه میفرمایید تعداد لایک تاپیک های شما قابل قیاس با دیگر تاپیک ها نیست که بروشنی گویای شدت استقبال و توجه کم نظیر به زحمات ارزنده شماست.

به هر روی و قطع نظر از لایک و میزان استقبال و با فرض صحت که اساسا استقبالی بمیزان صفر نیز تداعی سازد صحت چنین فرضیه ای نیز کمترین خللی بر تاثیر بسیار مفید و ارزشمند و ارزش واقعی زحمات شما وارد نمیسازد.
بعنوان مثال یکی از آثار مثبت نقشه ها ، انگیزه قابل توجهی است که بمن بخشید و لذا باوجودیکه تاکنون بواسطه حجم و پیچیدگی دستگاه جوشکاری و نیاز به فرصت کلان ، هرگز مترصد تحلیل آن نشده بودم و شرایط کنونی من نیز مزید بر علت گردیده و بکلی فرصت تنظیم و تقدیم تحلیل و ترابل شوتینگ یا الگوریتم عیب یابی دستگاه های جوشکاری را از من ستانده معذالک بشدت آرزومند حصول این رخصت گردیده ام تا در یک فرصت طلایی ، با توجه به درخواست مکرر و شدید علاقمندان که همواره مطرح نمودند به حد بضاعت تحلیل و ترابل شوتینگ تقدیم کنم.

سپاس و تقدیر

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام دوست عزیز ممنون از لطف و عنایتتون به بنده .
ایران دستگاه جوش طراحی یا تولید نمیکنه فقط مونتاژ میکنه ، اگر نقشه ای مد نظرتون هست عکس بردهای الکترونیکی دستگاه رو بفرست تا نقشه اونو اگه داشتم ارسال کنم خدمتتون ، لطفا عکسا با وضوح باشه و از تمام قسمتهای دستگاه عکس بگیر مثل نقشه هایی که گذاشتم به عکسهاشون دقت کن .
مثلا دستگاه جوش ایران ترانس رو در نظر بگیر ببین چند شرکت اونو مونتاژ میکنه .به این عکسها توجه کن
مشاهده فایل‌پیوست 154854
مشاهده فایل‌پیوست 154855
مشاهده فایل‌پیوست 154856
مشاهده فایل‌پیوست 154855
مشاهده فایل‌پیوست 154857
مشاهده فایل‌پیوست 154858
مشاهده فایل‌پیوست 154859
مشاهده فایل‌پیوست 154860
مشاهده فایل‌پیوست 154861
دو پست پایین تر رو هم نگاه کن یک مدل دیگه هم گذاشتم ببینشون خودتون متوجه منظورم میشید

آرش جان نقشه دستگاه جوش ایران ترانس طرح ذیل مورد تمناست همچنین همین طرح مدل صبا هم دارد.
اینورتر-جوشکاری-ایران-ترانس-250-آمپر-Iran-Trans-IT250C-یک-توبر.jpg

۲۰۱۹۰۳۱۳_۱۸۲۵۳۹.jpg
۲۰۱۹۰۳۱۳_۱۸۲۶۲۹.jpg
۲۰۱۹۰۳۱۳_۱۸۲۶۱۲.jpg

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109

درود

اتفاقا جان کلام منم مضمون مدعای شماست بطوریکه حتی به این ویژگی قابل تحسین شما استناد هم کردم که قلبا نیازی به تقدیر و تشکر نداری ولی با توجه به کم لطفی برخی از دوستان تصور فرمودی از زحمات شما استقبال نمیشه درحالیکه اینطور نیست و تاکیدم این بود که تعداد لایک ها هیچ ارتباطی با میزان استقبال نداره و فقط گویای کم لطفی و رنگ شخصیت مخاطب است
اگرچه در شرایط حاضر که فعالیت های انجمن آشفته و متفرق و متواری شده و عمدتا متوجه تلگرام گردیده بگونه ای که حتی برخی از علاقمندان الکترونیک که همواره لطف ویژه ای بمن داشته اند و مطمئنم همواره قبل از مطالعه عرایضم ، اقدام به ثبت اظهار لطف فرموده اند و نام آنها در کلیه پستهای گذشته من میدرخشید و بدلایل یاد شده غایب هستند با این وجود نیز ملاحظه میفرمایید تعداد لایک تاپیک های شما قابل قیاس با دیگر تاپیک ها نیست که بروشنی گویای شدت استقبال و توجه کم نظیر به زحمات ارزنده شماست.

به هر روی و قطع نظر از لایک و میزان استقبال و با فرض صحت که اساسا استقبالی بمیزان صفر نیز تداعی سازد صحت چنین فرضیه ای نیز کمترین خللی بر تاثیر بسیار مفید و ارزشمند و ارزش واقعی زحمات شما وارد نمیسازد.
بعنوان مثال یکی از آثار مثبت نقشه ها ، انگیزه قابل توجهی است که بمن بخشید و لذا باوجودیکه تاکنون بواسطه حجم و پیچیدگی دستگاه جوشکاری و نیاز به فرصت کلان ، هرگز مترصد تحلیل آن نشده بودم و شرایط کنونی من نیز مزید بر علت گردیده و بکلی فرصت تنظیم و تقدیم تحلیل و ترابل شوتینگ یا الگوریتم عیب یابی دستگاه های جوشکاری را از من ستانده معذالک بشدت آرزومند حصول این رخصت گردیده ام تا در یک فرصت طلایی ، با توجه به درخواست مکرر و شدید علاقمندان که همواره مطرح نمودند به حد بضاعت تحلیل و ترابل شوتینگ تقدیم کنم.

سپاس و تقدیر
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد غزال عزیز و گرامی ، شما دلگرمی تمام بچه های سایت تعمییر کارانی مثل نوری در تاریکی که راه رو به همه ما نشون میده چه از نظر علمی و چه از نظر اخلاقی و سپاس از متن زیبا و پر محتوایی که برای بنده نوشتید هر چند خودم را لایق الطاف استاد بزرگواری همچون شما نمیدانم ولی شما بزرگواری کرده و با حوصله و و صبر جواب تمام کامنتهای گروه ها رو میدید و شرمنده بابت دیر جواب دادن اینجانب چون سرم یه کم شلوغ بود و وقت نکردم به سایت سر بزنم

باز هم سپاس و تقدیر از لطف و مرهمت شما .

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109
آرش جان نقشه دستگاه جوش ایران ترانس طرح ذیل مورد تمناست همچنین همین طرح مدل صبا هم دارد.
مشاهده فایل‌پیوست 154932

مشاهده فایل‌پیوست 154933
مشاهده فایل‌پیوست 154934
مشاهده فایل‌پیوست 154935
سلام
چشم با نقشه هایی که هست مطابقت بدم در صورت وجود حتما براتون میذارم

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109

درود

سپاس و تقدیر

سلام استاد نقشه دستگاه جوش FORWARD 190 INV رو گذاشتم یه سر بزنید دانلود کنید امیدوارم به دردتون بخوره

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,109
مشاهده فایل‌پیوست 154932

مشاهده فایل‌پیوست 154933
مشاهده فایل‌پیوست 154934
مشاهده فایل‌پیوست 154935

سلام نقشه دستگاه جوش FORWARD 190 INV رو گذاشتم یه سر بزنید دانلود کنید امیدوارم به دردتون بخوره

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با سلام و خسته نباشید خدمت استاد غزال عزیز و گرامی ، شما دلگرمی تمام بچه های سایت تعمییر کارانی مثل نوری در تاریکی که راه رو به همه ما نشون میده چه از نظر علمی و چه از نظر اخلاقی و سپاس از متن زیبا و پر محتوایی که برای بنده نوشتید هر چند خودم را لایق الطاف استاد بزرگواری همچون شما نمیدانم ولی شما بزرگواری کرده و با حوصله و و صبر جواب تمام کامنتهای گروه ها رو میدید و شرمنده بابت دیر جواب دادن اینجانب چون سرم یه کم شلوغ بود و وقت نکردم به سایت سر بزنم

باز هم سپاس و تقدیر از لطف و مرهمت شما .

درود
لطف عالی مزید و عنایت افزون
با توجه به زحمات ارزنده و پیشتازی حضرت عالی در کرامات ویژه که جان تازه ای به دوستان شایسته و اهداف بایسته بخشیده جز تقدیر وزین و سپاس ثمین به زبان نیاید

سپاس و همچنان تقدیر

بالا