آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: دانلود نقشه دستگاه جوش بدون منبع تغذیه سویچینگ AIKEN Weld Ranger

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
[SUB]سلام استاد غزال ، کار من در مقابل زحمات و راهنماییهای شما در سایت مثل یک قطره در مقابل دریاست ، ما هر کاری کنیم نمیتونیم زحمات شما رو جبران کنیم ،
استاد به شماره قطعات و مقدارشون روی نقشه و روی برد توجه کنید که دقیقا با هم همخوانی دارند ، نقشه رو هم از رو نقشه اصلی خودم کشیدم . امیدوارم که راضی باشید و به دردتون بخوره .
منتظر نقشه بعدی هم باشید .
[/SUB]
[SUB]استاد نظرتون چیه نقشه بعدی نقشه این دستگاه باشه که توی ایران هم هست:

مشاهده فایل‌پیوست 154823[/SUB]

درود بر شما

آرش جان لطف بیدریغ شما قابل تحسین و ستایشه
و ارزش و بهاء واقعی نقشه ها قابل محاسبه و ارزیابی نیست و کمک های بسیار بزرگی میکنه.
و صد البته اصالت ارزش ، برازنده شایستگان نادری چون حضرت عالی است که همنوعان خود را
در جواهرات ارزنده و ارزنده ترین اندوخته های خویش سهیم میسازند و
گویی خود زیور زنده و زیبنده زیبایی ها و حیاتبخش جماداتند

سپاس و تقدیر و توقیر و همچنان سپاس

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108

درود بر شما

آرش جان لطف بیدریغ شما قابل تحسین و ستایشه
و ارزش و بهاء واقعی نقشه ها قابل محاسبه و ارزیابی نیست و کمک های بسیار بزرگی میکنه.
و صد البته اصالت ارزش ، برازنده شایستگان نادری چون حضرت عالی است که همنوعان خود را
در جواهرات ارزنده و ارزنده ترین اندوخته های خویش سهیم میسازند و
گویی خود زیور زنده و زیبنده زیبایی ها و حیاتبخش جماداتند

سپاس و تقدیر و توقیر و همچنان سپاس

سلام استاد غزال نقشه دستگاه دایانا رو دانلود کردم لطف کنید به قسمت نقشه های دستگاه جوش یه سر بزنید .

sinas

کاربر
2009-07-13
10
11
سلام بر مهندسین عزیر این دستگاه یک از دوستانی اورده برای تعمیر یک از دیودها رنجش رو لازم دارم اما توی نقشه نبود دستگاه 180 امپر
[h=2]AIKEN Weld Ranger
دیود vd10 رنجش مشخص نیست پشت اپتوکوپلر جای پایه های 13 و 14 کارت کنترل[/h]اگر راهنماییم بفرمایید ممنون میشم

علی اریا

کاربر vip
کاربر
2014-09-25
52
34
سلام یک دستگاه دقیقا این دارم که برام خیلی عجیب بود که ولتاژ با مقاومت کم کرده سعی میکنم با کمک این نقشه راش بندازم اگر به مشکل خوردم مزاحمتون میشم ممنون

سلام وقت بخیر
با تشکر از همکاران گرامی و نقشه های دستگاه جوش dc
مشکلی که این دستگاه جوش که نام نقشه اش با این کد ( 2_arc-200-KA3525_CA3140 ) 200 آمپر در آرشیو انجمن می باشد این است که با 3 خال جوش در دستگاه ارور یا خطای دما را میده و دستگاه قطع میشه و جوش نمیده . در صورتی که دستگاه روشن است . لطفا راهنمایی بفرمایید
جلوی پنل دستگاه علامت دماسنج زده و یک ال دی قرمز کنار آن هست که روشن میشه با خاموش و روشن کردن دستگاه ال ای دی قرمز رنگ (خطای دستگاه ) خاموش میشود ولی با زدن الکترود دو باره این جراغ روشن میشود اگر دستگاه به مدت 5 ساعت خاموش شود . آن وقت 3تا خال جوش میزند و بعد قطع میشود

بالا