آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست اطلاعاتي در مورد عمق زني و قدرت واقعي فلزياب Rover C

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید وکاربران محترم میخواستم ببینم کسی در مورد عمق زنی وقدرت واقعی این دستگاه اطلاعاتی داره به من بده: توی یکی از سایتهای خارجی که من دیدم برد این دستگاه 18 متر بود البته معلوم نبود منظورش با سوپر سنسوره یا بدون سوپر سنسور وقیمتشم 12 میلیون بود . اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بزاره. باسپاس.:confused:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

detector

Banned
2009-10-07
83
218
حتما با سوپرسنسور بوده البته اين برد رو در خاك ايران نداره كمتر ازاين هاست قيمتي كه ما مي ديم 11.5 ميليون تومانه.نسبت به دستگاهاي exp بهتره

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
مثلا بردش در خاک ایران چقدر هست؟ ایا میتونه یک سکه رو در عمق 1.5 متری نشون بده اگه زحمتی نیست اطلاعات دقیقتری درمورد عمق زنی اش بهم بدین چون قصد خریدشو دارم.

• Like

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
حتما با سوپرسنسور بوده البته اين برد رو در خاك ايران نداره كمتر ازاين هاست قيمتي كه ما مي ديم 11.5 ميليون تومانه.نسبت به دستگاهاي exp بهتره

سلام به دوسته خوبم detector

دوست عزیز لازم به ذکر هست که بگم سوپرسنسور فقط کیفیت تصاویر رو بالا میبره و نقشی در افزایش عمق دستگاه نداره .

exp و rover جفتشون از یک تکنولوجی هستن با این فرق که expها از سخت افزاره قویتری برخورداره و باز هم میگم همونطور که قبل گفتم , با داشتن بهترین دستگاهه دنیا هم باز اوپراتور 65% اهمیت رو داره پس سی کن به جایه رد کردن دستگاه روش مار کنی.

دوستدارت
امید اتومیک

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام به دوسته خوبم detector

دوست عزیز لازم به ذکر هست که بگم سوپرسنسور فقط کیفیت تصاویر رو بالا میبره و نقشی در افزایش عمق دستگاه نداره .

Exp و rover جفتشون از یک تکنولوجی هستن با این فرق که expها از سخت افزاره قویتری برخورداره و باز هم میگم همونطور که قبل گفتم , با داشتن بهترین دستگاهه دنیا هم باز اوپراتور 65% اهمیت رو داره پس سی کن به جایه رد کردن دستگاه روش مار کنی.

دوستدارت
امید اتومیک
پس اگر اين جوري باشه اين دستگاها بيشتر از 2 متر نمي زنند اقا اميد همه تقصير ها رو سر اپراتوري نيانداز من خودم هم فروشنده هستم هم اپراتور برخي از دستگاها من هر چقدر هم اپراتور ي ضعيف باشم از اين دستگاها كه عمق نفوذشون رو 25 متر زده لااقل بايد يه 10 متري جواب مي گرفتم نه 2 متر

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
الان به نظره شما دوسته عزیز که فروشنده هستید چه دستگاهی خوب هست و اسمه کاملش رو بدید که من در موردش اطلاعات کسب کنم.متشکرم

دوستدارت

امید اتومیک

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام
اين يه مسئله كلي هر دستگاهي با توجه به نياز اپراتور از دستگاه مي تواند خوب و يا بد باشتد مسئله مهمتر از اين كه شما با توجه به گفته ها ونوشته هاي فروشندگان وتو ليد كنندگان دستگاه و با توجه به اسم اون در مورد سيستم هاي فلزياب قضاوت مي كنيد و نه از زبان خود دستگاه.

• Like

detector

Banned
2009-10-07
83
218
من اگر به عنوان خريدار قصد خريد فلزياب را داشته باشم سراغ تحقيق در مورد اسم وكارايي دستگاه نمي روم به خاطر اينكه شما نمي توانيد جايي رو معرفي كنيد كه واقعيتي رو در مورد دستگاهاي مورد فروش خودشون بگن
من با توجه به نياز خودم و مورد استفاده خودم از يك فلزياب سراغ فروشنده اي مي روم كه همان مورد استفاده اي كه از يك دستگاه انتظار دارم برام با دست خودم در زير خاك تست بدهد با هر سيستم فلزيابي كه مي خواهد مهم نيست.
بعد اگر اون دستگاه از تست درست بيرون اومد من آن را مي خرم حالا چه آن دستگاه مال افغانستان باشد و فروشنده اش از آن بد بگد يا چه مال اوكي ام باشد و فروشنده اش از آن خوب بگد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: uosef p

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
اخرش این دستگاه به درد خریدن میخوره یا نه؟
مثلا یک تیکه طلا به اندازه یک گوشی n95 رو میتونه تو عمق 4متری نشون بده؟

• Like
بالا