آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اطلاعاتي در مورد عمق زني و قدرت واقعي فلزياب Rover C

hamed_458

کاربر
2012-04-18
5
5
سلام به همه دوستان
درباره دستگاهی به نام SBDV imaging اطلاعاتی میخواستم.
کسی هست کمکم کنه

amir reza

کاربر vip
vip
کاربر
2008-12-25
11
15
دوستان عزیز:دستگاههای okm مانند روور دولوکسیا 4000 که با نرم افزار 3d vitualizer کار می کنند تماما مگنتو میتر هستند هنگام اسکن سنسور این دستگاه ها تغییرات میدان مغناطیسی نقطه زیر سنسور را اندازه گیری کرده و برای pc می فرستد ودر نهایت روی نرم افزار به صورت نقاط رنگی نمایش داده می شود در نقاطی که زیر آن فلز وجود دارد تغییرات میدان به صورت افزایش و در نقاطی که زیر سنسور حفره وجود دارد به صورت کاهش شدت میدان مغناطیسی آشکار شده و روی نرم افزار نشان داده میشود دوستانی که دنبال دفینه هستند عمر خود را با دستگاه های okm تلف نکنند این دستگاه ها فقط به درد حفره یابی میخورند و اگر خواستید از این دستگاهها بخرید دستگاه جمس با 4000 ا 5000 هیچ فرقی نمی کند شما می توانید با استفاده از یک عدد سنسور flc100 یا ems100 دستگاه جمس را بسازیدو از آن استفاده کنید . دوستان اگر راهنمائی در خصوص ساخت خواستند در حد توان در خدمت هستم

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
دستگاه های okm آلمان اگه اصلی باشند مثل Rover CII حفره یابی خوب و کم خطایی داره در کل تصویری ها در این رده برای فلزیابی ساخته نشدند و نهایتا تا 2متر میشه رو فلزیابیشون حساب کرد اونم بشرطیکه فلز بزرگ و مستقیم تو خاک باشه! اگزاماینر هم برای حفره یابی خوبه اما کمی کار کردن باهاش زمانبره

nezam.pama

کاربر
2009-10-20
3
3
iran
سلام دوست عزیز شمامداری سراغ داری که دیتا را انتقال بده روی برنامه سه بعدی okmواقعا من حفره یاب تصویری نیاز دارم میخوام یکی بسازم

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
در کل کسی نبود که با Rover C2 کار کرده باشه؟ و عمق زنی این دستگاه تست کرده باشه؟

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام مقاله اموزشی رو بنده چندین سال پیش اپلود گزاشتم لطفا بخونید ک با ی کریستال و برد 427تا 4متر رو براحتی اسکن میکنه
سلام دوست عزیز
لینک مقالتون رو همینجا میذارید لطفا"
و همینطور لطف کنید بهترین دستگاه دست ساز در ایران برای طلایابی و نقره یابی رو معرفی بفرمایید

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام دوست عزیز
لینک مقالتون رو همینجا میذارید لطفا"
و همینطور لطف کنید بهترین دستگاه دست ساز در ایران برای طلایابی و نقره یابی رو معرفی بفرمایید
////////////////////////////////

بالا