آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اطلاعاتي در مورد عمق زني و قدرت واقعي فلزياب Rover C

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام ميثم جان من هيچ اطلاعاتي در مورد فلزياب ندارم وقصد خريد يك فلز ياب معتبر ومطمن دارم كه بطونه تاعمق5متر مفيد رو برام اسكن بكنه شما چه دستگاهي رو ترجيح ميدي
سلام دوست من
اولین سوال بنده از شما اینه که تا چه مقدار قصد دارید هزینه کنید؟؟؟
ببینید دستگاهای موجود در بازار که به اسم تصویری فروخته می شوند دارای کیفیت متفاوت با هم هستند.مثلا از یک مدل ساده و قیمت معمول بخوایم نام ببیریم دستگاه rover cii شرکت آلمان هستش که در حال حاضر فکر می کنم قیمتی حدود 13.5 تا 14 داشته باشه.
ببینید دوست این دستگاها که به اسم تصویری از اونا نام برده میشه نیاز به علم خیلی بالا تجربه و تمرکز بالا داره و برد معمول اونها توی خاک ایران هم فکر نمی کنم بیشتر از 4متر باشه.دوستانی بودن که از این دستگاه استفاده کردن و راضی بودن و عده ای هم سخت ناراضی بودن. و تایید مطلق در مورد این دستگاها وجود نداره....
من به شما پیشنهاد میکنم که اگه قصد خرید فلزیاب رو دارید دستگاه لورنز دیپ مکس 6 رو تهیه کنید که صوتی و تصویری هستش و بزرگترین فلزیاب پالسی حال حاضر جهان هستش سیستم تصویری اون همپای دستگاه rover cii عمل میکنه و سرعت اون هم میشه گفت 50برابر بیشتر از دستگاهای تصویری.
ناگفته نمونه که دستگاه لورنز دیپ مکس 6 امسال در فستیوال فلزیابها در یونان مقام اول رو از لحاظ کیفیت و کارایی بین تمامیه فلزیابهای دنیا کسب کرد.
قیمت این دستگاه هم خیلی مناسب هستش فکر می کنم حدودا 12.5 باشه حالا یا کمی کمتر یا بیشتر
عمق کاووش این فلزیاب فوق العاده هستش به عنوان مثال یک ورق طلا به ابعاد 60*60 که بیش از 40 سال زیر خاک مونده باشه رو با فریم 1*1 در عمق 5.60 میزنه.این چیزیه که توی کاتالوگ این دستگاه توی خود سایت لورنز گذاشتن
در کل اگه قصد خرید فلزیاب رو دارید من این سیستم رو به شما پیشنهاد می کنم .این نظر منه باز هم خودتون تحقیق کنید و ببینید .اگه کمکی از من بر میومد بنده در خدمتم
موفق باشید
meysam

heiman

کاربر
2010-08-22
4
2
سلام آقاميثم ميل خودمو ميزارم بامن تماس بگيريد (اگه زحمت نيست)اطلاعات بيشتري نياز دارم ميخواستم از طريق ايميل ياتلفني صحبت كنم ممنون ميشم اگه پاسخ بديzana0563@yahoo.com

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

heiman

کاربر
2010-08-22
4
2
سلام دوستان ايا فلز يابها داخل ايران توسط ارگاني يا سازماني قابل رديابي است يا شايعه است

• Like

خداداد

کاربر
2008-02-11
6
6
سلام
لطفا طریقه کار دستگاه Rover C II بگید با این دستگاه چطوری کار میکنند و عمق کاوش آن با سوپرسنسور چند متره

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
سلام
لطفا طریقه کار دستگاه Rover C II بگید با این دستگاه چطوری کار میکنند و عمق کاوش آن با سوپرسنسور چند متره

سلام . دوست عزیز کاتالوگ و نحوه کار با این دستگاه رو میتونی از شرکت OKM دانلود کنی.

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
فقط سيستم هاي آنتني فراكانسي مي تونن و توانايي اين رو دارند كه تكه طلا رو در عمق بالا بزنند يا سيستم هاي آنتني كه در اونها از جيوه سبز استفاده شده اما اپراتوري اين دستگاها يه كمي مشكله كه موقع خريد بايد فروشنده به صورت كامل اپراتوري دستگاه رو ياد بده من مي خوام در اينجا تستي كه زير خاك با يكي از سيستم هاي انتني انجام دايم كه 2 النگو رو از شعاع 1200 متري در عمق 12 متري تست كرديم كه اين سيستم همرا يك gpr هم مي باشد كه نقطه دقيق هدف رو در كمتر از نيم ساعت به ما نشان داد البته برخي مواردي هم دارد كه جاي گفتن در اينجا نيست.
تورو خدا بیخیال .سیستمهای آنتنی به هیچ وجه قابل اعتماد نیستن و این بردی که شما دارید می فرمایید رو ندارن من بهترین سیستم آنتنی موجود دنیا که 3 برابر روور قیمت داره (نویگیتور ) رو تست کردیم نتونستیم چنین نتیجه ای بگیریم تازه با اون تکنولوژی که شرکت ویکتور ترک برای این سیستمها به کار برده.موفق باشید meysamm

BIGLI1133

کاربر
2008-10-08
1
3
با سلام خدمت همه دوستان
بنده در حدود 4 ساله كه يك دستگاه rover c deluxe فابريك كارخانه okm گرفتم . اين دستگاه حداكثر عمق در خاك رسي بيشتر از 3 متر رو نميزنه ، از بابت پيدا كردن فلزات درصد خطا با مواد معدني خيلي زياده.(و اينكه ميگن نياز به يك اپراتور خوب داره اينها همش سركاريه ) ولي از بابت شناسايي زمين از لحاظ سستي خاك و حفره واقعا فوق العاده است . لازم كه بگم تو خاك ايران دستگاه تفكيك 100% نباشه هيچ كاري نمي تونيد بكني . اين حرف بنده رو افرادي مي فهمند كه شبانه به حفاري رفتند. بنظر بنده دستگاه تصويري به غير از حفره يابي به هيچ دردي نمي خوره . و لازم كه بگم دستگاهمو گذاشتم براي فروش ....(در صورت خريد پيغام بزاريد.

arvin2009

کاربر
2008-02-05
9
92
دوستان اگه کسی گفت فلزیاب دارم بیشتر از 5 متر تو ایران جواب میده یا یک چیزی شنیده یا اگه فروشنده است قصد فریب داره.-علت اینکه از فلزیابهای تصویری در این محافل بد گفته میشود دو علت دارد.اول اینکه اپراتور خوب تو این سایتها نیست و دوم اینکه تا حد زیادی ایرانی نمیتونه توش تقلب کنه.
جدا کسی هست بیاد یک چاه هشت متری بکنه و یک فلزیاب رو انتحان کنه و بگه این فلزیاب تست شده.همه از شنیده های هم کپی برداری میکنند.

• Like

baltakhor

کاربر
2011-10-16
5
4
شما حالت خوبه کی گفته توش نمیشه ایرانی تقلب کنه همین روور تقلبیش تو ایران هست این دستگاه اصلش چیه که تقلبیش چی باشه ربطی به اپراتوری نداره یکی از دوستان بنده کارشناسی اپراتوری 5000 رو از خود آلمان گرفته بود اصلا به درد نخورد شما مثل اینکه تنت گرم متوجه نمی شی کلا فلزیاب تصویری یعنی کشک یه اپراتور هر چقدر هم ناشی باشه بعد از یک سال ور رفتن با دستگاه دیگه همه چیزش دستش میاد سیستم تفریحی وی ال اف رو آوردن یه مدار تبدیل صوت به تصویر روش گذاشتن با اسمهای روور سی جمس 4000 و 5000 قالب مردم می کنند شما اگه تازه شنیدی بنده تک تک این سیستم ها رو باز کردم و همه رو بررسی کردهام الکی مردم رو قول نزنید.

بالا