آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست اطلاعاتي در مورد عمق زني و قدرت واقعي فلزياب Rover C

detector

Banned
2009-10-07
83
218
نخير دوست عزيز همين ديروز يكي از دوستان بنده از اروميه تماس گرفته بود و مي گفت كه يه دستگاه روور دارند كه خراب شده مي خواستن بفرستن برام كه تعميرش كنيم من گفتم ايرادش چي هست گفت كه بردش كمه گفتم چه طور مگه گفت بيشتر از 2 متر نمي زنه گفتم اين با تعمير درست نميشه اين خاصيت اين دستگاهه
من از اين موارد خيلي ديدم حالا اقا اميد بگه كه مشكل اپراتوريه اين دستگاه نهايت گوشي موبايل رو مي تونه تو عمق 50 يا 60 سانتي بزنه فقط سيستم هاي آنتني فراكانسي مي تونن و توانايي اين رو دارند كه تكه طلا رو در عمق بالا بزنند يا سيستم هاي آنتني كه در اونها از جيوه سبز استفاده شده اما اپراتوري اين دستگاها يه كمي مشكله كه موقع خريد بايد فروشنده به صورت كامل اپراتوري دستگاه رو ياد بده من مي خوام در اينجا تستي كه زير خاك با يكي از سيستم هاي انتني انجام دايم كه 2 النگو رو از شعاع 1200 متري در عمق 12 متري تست كرديم كه اين سيستم همرا يك gpr هم مي باشد كه نقطه دقيق هدف رو در كمتر از نيم ساعت به ما نشان داد البته برخي مواردي هم دارد كه جاي گفتن در اينجا نيست.

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
ببخشید دوست عزیز میشه مدل این دستگاه رو بگی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

detector

Banned
2009-10-07
83
218
سلام اونهم كارايي خودشو داره اما به درد كار شما نمي خوره اون انتظاري كه شما داريد رو نمي تونه برآورد كنه.
تك آنتني با 3 گيرنده و 3 عدد ارت فركانسي براي شعاع هاي بالا با پروب كمري به همراه gps فقط براي طلا
مدل
master x tm8000

آخرین ویرایش:
  • Like

Bahman_am

کاربر
2010-09-01
54
63
به نظر من اين آقايي كه 2 متر با روور سي زده خيلي استاده . من داشتم مفتش گرونه . از دستگاهي كه با يه باطري 9 ولتي كتابي كار كنه چه انتظاري داري ؟ 18 متر!!!!!!!!!!!!!

• Like

detector

Banned
2009-10-07
83
218
به نظر من اين آقايي كه 2 متر با روور سي زده خيلي استاده . من داشتم مفتش گرونه . از دستگاهي كه با يه باطري 9 ولتي كتابي كار كنه چه انتظاري داري ؟ 18 متر!!!!!!!!!!!!!

بله حق با شما ولي ولتاژ تو برد دستگاه مهم نيست هستند دستگاهايي كه با 30 ولت هم كار مي كنند اما بيشتر از نيم متر نمي زنند

• Like

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
تا حالا نشنیدم ردیاب آنتنی جنس بزنه مگر همان اجسام فقط و صرفا ریز در حد سکه را بزنه بنابراین ارزشش فقط ردگرفتن برای کاوش در یک منطقه وسیع است که نمیدونی از کجا جستجو را شروع کنی

• Like

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
bahman اقا مطمئنی باتریش 9ولتی ؟ توی لوازمش باتری رو 12 ولت زده!

• Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیز سلام
مدل جدیدتر این دستگاه به بازار اومده به اسم rover cII
دستگاه خوبیه و جزو تکنولوزی برتر okm هستش.در خاک ایران بیشتر از 4.5 تا 5 متر برد نداره
این که می فرمایید یک تکه طلا به اندازه یک گوشی موبایل اینطور نیست عزیزم
برای این دستگا ها جنس فلز اهمیت نداره .و من هم مثل دوستومن آقا امید می گم که بزرگترین کار رو اوپراتور انجام می ده 70% به بالا .
برای مثال شما یک فضای 3*4 رو در نظر بگیرید وقتی اونم رو تقسیم بندی می کنید و 30 سانتیمتر به 30 سانتیمتر اسکن می کنید توی هر مرحله فکر می کنم 3 پالس به زمین می دهید .حالا اگه در قدم بعدی در محاسبات اشتباه کنید و کمی عقب جلو اسکن کنید کار شما با مشکل مواجه می شه و اطلاعات داده شده اصلا معتبر نخواهد بود از این جهت باید اوپراتور حرفه ای باشه تا بتونه دقیق نتیجه بگیره.
دوست عزیز به صرف کلمه ی تصویری بودن دستگاه فلزیاب رو تهیه نکنید چون اگه تهیه کنید باید کار کردن با اون رو هم بلد باشید قصد جسارت ندارما
سرعت این دستگاه ها هم خیلی پایینه و از لحاظ سرعت 50 برابر ضعیفتر از دستگا های صوتی هستش.
اگه شما بخواید ییک فضای 5*5 رو اسکن کنید شاید 3 ساعت طول بکشه اما با یک دستگاه صوتی معتبر می تونید در عرض 10 دقیقه این کار رو انجام بدید.
من به شما پیشنهاد می کنم اگه می خواهید دستگاه تهیه کنید یک دستگاه صوتی معتبر تهیه کنید که خیلی بهتر از دستگا های تصویری عمل می کنه
راستی دوست عزیز خدمت شما عرض کنم که در دستگا های تصویری چیزی به اسم تفکیک و جود نداره و اگه کسی چنین چیزی گفت باور نکنید
موفق باشید

uosef p

کاربر
2008-09-21
24
38
از راهنمایی هایت خیلی ممنونم میثم جان ولی تا اونجای که من در مورد فلزیابها تحقیق کردم فلزیابهای دیسکی (سیم پیچ فرکانس) هیچ موقع به اندازه فلزیابهای gpr قدرت عمق زنی ندارند!

• Like
بالا