آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن شدن همزمان چراغ سبز و قرمز در امپ ام بي مدل ٦٤٠٠

por-ali-89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-08-28
1,237
4,603
تهران
درود

اول فت ها را بیرون با اهم بالا چک کنید .. کوچکترین نشنی دستگاه روشن نمیشه ..
اتصالی و نشتی ولت را می خواباند ..
اگر فت سالم بود .. ترانزیستورهای قدرت را ازاد کنید با تهم بالا چک کنید ..
دستگاه نشتی ذلراه پروتکت کرده
ببینید رگلاتور ولت ورودی دارد

Moji_88

کاربر vip
vip
کاربر
2017-09-25
7
2
کرج
سلام عرض خدمت اساتید محترم که زحمت میکشن الان آمپ منم آبی آکوستیک مدل 9800xl هست و مشکل روشن شدن چراغ پاور و چراغ قرمز هم زمان هست و من قبلش باطری دوم نصب کردم بعدش تست درست بود خاموش کردم مرطب کردم و روشن کردم اینجوری شد چون مدار شبیح مدار که عکس گذاشتن بود و یه برند عکس نداشتم تمام قطعات سالم و پایه 14 ای سی اتصال به زمین میشه چراغ قرمز قطع میشه مشکل کجاست تروخدا کمک کنید اگه کسی میدونه نمیخوام بدم کسی تعمیر کنه یا حداقل جای مطمئن تو کرج اگه میشناسین منصف باشع بگید بدم با این که 100 تا آمپلی تعمیر کردم این مورد اولین باره بهش خوردم خواهشن کسی میدونه کمک کنه یا علی پشت پناهتون

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
یه مقاومت نزدیک ای سی هست با لامپ تست اتصال بدید ببینید کدومه اونو با ظرفیت پایین تر تعویض کنید

یاسین دهمرده

کاربر vip
کاربر
2019-08-05
52
88
گلستان
سلام عرض خدمت اساتید محترم که زحمت میکشن الان آمپ منم آبی آکوستیک مدل 9800xl هست و مشکل روشن شدن چراغ پاور و چراغ قرمز هم زمان هست و من قبلش باطری دوم نصب کردم بعدش تست درست بود خاموش کردم مرطب کردم و روشن کردم اینجوری شد چون مدار شبیح مدار که عکس گذاشتن بود و یه برند عکس نداشتم تمام قطعات سالم و پایه 14 ای سی اتصال به زمین میشه چراغ قرمز قطع میشه مشکل کجاست تروخدا کمک کنید اگه کسی میدونه نمیخوام بدم کسی تعمیر کنه یا حداقل جای مطمئن تو کرج اگه میشناسین منصف باشع بگید بدم با این که 100 تا آمپلی تعمیر کردم این مورد اولین باره بهش خوردم خواهشن کسی میدونه کمک کنه یا علی پشت پناهتون
سلام دادا این مشکلومنم دارم اگه حلش کردی ممنون میشم به منم بگی مشکلم حل بشه

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,238
4,253
سلام دادا این مشکلومنم دارم اگه حلش کردی ممنون میشم به منم بگی مشکلم حل بشه
سلام موارد گفته شده را بررسی کنید دستگاهو به تغذیه وصل کنید و کمی ترانسو تکون بدید حالت چپو راست کردن ببینید تاثیر داره یا خیر.

یاسین دهمرده

کاربر vip
کاربر
2019-08-05
52
88
گلستان
سلام موارد گفته شده را بررسی کنید دستگاهو به تغذیه وصل کنید و کمی ترانسو تکون بدید حالت چپو راست کردن ببینید تاثیر داره یا خیر.
سلام کدوم ترانس هست ?منظورتون و دقیق بگین ممنون

یاسین دهمرده

کاربر vip
کاربر
2019-08-05
52
88
گلستان
سلام کدوم ترانس هست ?منظورتون و دقیق بگین ممنون
تمام مراحل وانجام دادم حتی ۲بارآیسی های آپ امپ 4558روکامل عوض کردم بازم نشد ولی یه بار قبلااین اتفاق افتاده بودباتعویض کامل4558 ها درست شد یه مدت کاردادبازاینطوری شد ولی اینبارباتعویض آیسی ها درست نشد

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
ترانزیستور های اطراف 494 رو چک کردید؟12 ولت تغذیه 494 برقراره؟خودش رو تعویض کردید؟

آخرین ویرایش:
بالا