آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: درخواست معرفی نرم افزار رفع محدودیت یوزر در ریموت دسکتاپ ویندوز 10

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام و خسته نباشین خدمت دوستان عزیز
همکاران گرامی لطفاً اگر نرم افزاری رو میشناسن که محدودیت یوزرها در ریموت دسکتاپ رو برمیداره بزرگواری کنن معرفی کنن.
همونطور که اطلاع دارین توی ریموت دسکتاپ هنگامی که وارد سیستم دیگه ای میشیم پیغامی مبنی بر اتصال یک کاربر به اون سیستم ارسال میشه و بعد از تایید شدن توسط کاربر، تصویر میره و کاربر دیگه میتونه روی سیستم بیاد..من میخوام بدون اینکه تصویر بره کاربر دیگه بتونه وارد یوزرهای سیستم مقابل بشه
از نرم فزار های RDPWrap 1.6.2 و UniversalTermsrvPatch_20090425 و همچنین تغییرات رجیستری و gpedit هم استفاده کردم، حتی به فیلم های آپلود شده در یوتیوب مراجعه کردم که متاسفانه توی ویندوز 10 جدید یا آپدیت شده جواب نداد و ارور محدودیت یوزر میده.

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام و خسته نباشین خدمت دوستان عزیز
همکاران گرامی لطفاً اگر نرم افزاری رو میشناسن که محدودیت یوزرها در ریموت دسکتاپ رو برمیداره بزرگواری کنن معرفی کنن.
....
سلام
این رو لطفا یک تست بکنید این همون rdpwrap ورژن 1.6.2 هست که شما گفتید نتونستید استفاده کنید! از سایت خودش بگیرید شاید نسخه شما درست نبوده. چون خودش که نوشته این کار رو میکنه. و قاعدتا نباید مشکلی باشه. شاید شما اشتباهی می کنید.

https://github.com/stascorp/rdpwrap

هر مشکلی هم دارید داخل همون گیت بخش مشکلاتش میتونید سوال کنید و مشکلتون رو بگید.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
ممنون از لطف شما، بله همیشه جواب میداد ولی تو بیلد آخری کار نکرد، متاسفانه با دانلود از لینک پیشنهادی شما باز هم جواب نگرفتم ولی با نصب یه نسخه قدیمی تر ویندوز کار کرد...احتمالاً باگه شاید با بیلد بعدی ویندوز مشکل حل بشه.

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
احتمال قوی با آپدیت جدید ویندوز کار نمیکنه. ویندوز به صورت معمول چنین آپشنی نداره و این نرم افزار هست که باید با بیلدهای جدید ویندوز خودش را سازگار کند. و باید برای بیلد جدید منتظر آپدیت این نرم افزار باشید و می تونید در قسمت مشکلات هم گزارش بدید بهشون که با بیلد جدید کار نمیکنه.
هر چند که تا الآن خیلی ها حتما گزارش دادند. سعی کنید قبل از آپدیت ویندوز اول آپدیت برنامه بیاد
موفق باشید

بالا