آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

دانلود: نقشه دستگاه جوش گام الکتریک مدل JOOSHA MINI EL-201

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
درود بر شما

بله اگه نقشه ایندستگاه هم به دست توانای شما در دسترس متقاضیان و تعمیرکاران عزیز قرار بگیره بسیار بسیار ارزشمند و قابل تقدیره.

سپاس
این همون دستگاهی هست که منبع تغذیه نداره و ۲۴ ولت توسط ۲ عدد مقاومت ساخته میشه؟

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,084
سلا استاد خسته نباشید دنبال نقشه این دستگاهم اگه پیداش کردم میذارمش واسه دانلود چون توی ایران از این دستگاه هست و فکر کنم ساخت اصفهان باشه یک بار هم توی سایت به چشمم خورد که یکی مشکل داشت روی این دستگاه ولی نقشه این دستگاه رو کسی نداشت
مشاهده فایل‌پیوست 154554

یا سلام خدمت دوست گرامی
سپاس بیکران از عنایت شما بابت نقشه ارزشمند گام الکتریک
فرمودین ساخت اصفهانه؟!!! حتما سهم ایران از این دستگاه واردات برد اون و مونتاژ دستگاه است نه طراحی و ... البته دستگاه آنچنان با کیفیتی هم نیست ...
به نام سانیانگ معروفه
خودتان بهتر میدانید که یکسری مدلهای گام - جوشا و دستگاههای اولیه صبا شبیه گام هم کپی برداری و مونتاژ بوده ...

در لینک زیر نقشه این مدل با 90 درصد وجه شباهت موجوده میتوانید استفاده کنین ..
https://www.irantk.ir/threads/58235-عکس-شماتیک-اینورتر-جوشکاری-اروپایی#post329225

آخرین ویرایش:

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
یا سلام خدمت دوست گرامی
سپاس بیکران از عنایت شما بابت نقشه ارزشمند گام الکتریک
فرمودین ساخت اصفهانه؟!!! حتما سهم ایران از این دستگاه واردات برد اون و مونتاژ دستگاه است نه طراحی و ... البته دستگاه آنچنان با کیفیتی هم نیست ...
به نام سانیانگ معروفه
خودتان بهتر میدانید که یکسری مدلهای گام - جوشا و دستگاههای اولیه صبا شبیه گام هم کپی برداری بوده ...

در لینک زیر نقشه این مدل با 90 درصد وجه شباهت موجوده میتوانید استفاده کنین ..
https://www.irantk.ir/threads/58235-عکس-شماتیک-اینورتر-جوشکاری-اروپایی#post329225
سلام بله شما دقیقا درست میگید مونتاژه اصفهانه نه طراحی ، منظور من از نقشه این دستگاه نقشه ای بود که دقیقا شماره قطعات در نقشه و مقدار قطعات با خود دستگاه منطبق باشه و ‌‌یکی باشه تا دوستانمون در سایت بهتر و ساده تر تعمییرش کنند

arash_h8645

کاربر vip
کاربر
2014-05-05
151
1,108
درود بر شما

بله اگه نقشه ایندستگاه هم به دست توانای شما در دسترس متقاضیان و تعمیرکاران عزیز قرار بگیره بسیار بسیار ارزشمند و قابل تقدیره.

سپاس

سلام استاد غزال نقشه دستگاه رو گذاشتم واسه دانلود ، یه سر بزنید به قسمت نقشه های دستگاه جوش

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
با درود

اینم نقشه گام الکتریک مدل JOOSHA MINI EL-201 امیدوارم که تونسته باشم خدمت هر چند کوچک به دوستان خوبم کرده باشم.

توی پست بعدی پایین تر همین پست در همین صفحه نقشه اورجینال رو گذاشتم اونم دانلود کنید و استفاده کنید .

hidden content may not be quoted

درود دوستان
دستگاه جوش جوشا مدل ۲۰۱ آوردن که یکی از دیود زینر ها تو تصویر مشخص کردم سوخته تو نقشه هم مقدارش مشخص نیست
اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید چه زینر ی اینجا میخوره
۲۰۲۱۰۹۱۴_۱۲۳۵۱۴.jpg

Poomm

کاربر
2018-06-27
378
1,371
تهران
درود دوستان
دستگاه جوش جوشا مدل ۲۰۱ آوردن که یکی از دیود زینر ها تو تصویر مشخص کردم سوخته تو نقشه هم مقدارش مشخص نیست
اساتید ممنون میشم راهنمایی کنید چه زینر ی اینجا میخوره
مشاهده فایل‌پیوست 179020

سلام حالتون چطوره بهتر بود تایپیک باز می‌کردید برای مشکل تون ولی اگر یکی از دیود زنر ها سالم هست ولتاژ دو سرش رو اندازه گیری کنید به این صورت که ولتاژ بالای 24 ولت رو از طریق مقاومت یک کیلو اهمی به دو سر زنر متصل کنید و هم زمان ولتاژ دو سر زنر رو اندازه گیری کنید

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
سلام حالتون چطوره بهتر بود تایپیک باز می‌کردید برای مشکل تون ولی اگر یکی از دیود زنر ها سالم هست ولتاژ دو سرش رو اندازه گیری کنید به این صورت که ولتاژ بالای 24 ولت رو از طریق مقاومت یک کیلو اهمی به دو سر زنر متصل کنید و هم زمان ولتاژ دو سر زنر رو اندازه گیری کنید

درود جناب مقدم عزیز
شماتیک بررسی کردم زینر مربوطه ۲۰ ولتی هست
مشکل حل شد
ممنون از راهنماییتون در مورد تشخیص ولتاژ زینر ها
سپاسگزارم

بالا