آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کم شدن بار پکیج و صدای شر شر آب دادن و سرد شدن پره های اولین شوفاژ دیواری پکیج

AbasMasoumi

کاربر
2019-02-05
20
16
49
پکیج ایران رادیاتور هست بار پکیج بعد از گذشت مدتی مثلا چند روز کم میشه و به صفر نزدیک میشه و همچنین پره های اولین شوفاژ هم کم کم صدای شر شر آب میده و پره هاش یکی یکی سرد میشن و باید دوباره بار را برد بالا و هواگیری کرد
مشکل از کجاست؟
هیچ خطا یا مشکلی هم نشون نمیده

منوچهرنصیری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2017-12-07
213
1,572
پکیج ایران رادیاتور هست بار پکیج بعد از گذشت مدتی مثلا چند روز کم میشه و به صفر نزدیک میشه و همچنین پره های اولین شوفاژ هم کم کم صدای شر شر آب میده و پره هاش یکی یکی سرد میشن و باید دوباره بار را برد بالا و هواگیری کرد
مشکل از کجاست؟
هیچ خطا یا مشکلی هم نشون نمیده
قطعا داخل مدار پکیج نشتی وجود داره و از جایی اب کم میکنه

منوچهرنصیری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2017-12-07
213
1,572
قطعا ایراد از پکیج نیست
معمولا زانویی لوله که از دیوار بیرون امده و رادیاتور روی ان نصب میشود نشتی میدهد
و بخاطر حرارت رادیاتور نم ان قابل مشاهده نیست

AbasMasoumi

کاربر
2019-02-05
20
16
49
قطعا ایراد از پکیج نیست
معمولا زانویی لوله که از دیوار بیرون امده و رادیاتور روی ان نصب میشود نشتی میدهد
و بخاطر حرارت رادیاتور نم ان قابل مشاهده نیست
راه حلی یا روشی هست بشه دقیق این نشتی را خودم پیدا کنم یا مطمئن بشم که از کدام قسمت هست؟

منوچهرنصیری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2017-12-07
213
1,572
بهتر است به متخصص تاسیسات نشان دهید
اونها دستگاه نشتی یاب دارند و بدون تخریب ایراد را پیدا میکنن

AbasMasoumi

کاربر
2019-02-05
20
16
49
بهتر است به متخصص تاسیسات نشان دهید
اونها دستگاه نشتی یاب دارند و بدون تخریب ایراد را پیدا میکنن
خیلی ممنون فقط یه سوال هر از گاهی همان شوفاژ که سرد میشه از پایین پره هاش آب نشت میده آیا این موضوع هم میتونه مرتبط باشه البته از سرویسکار که نمایندگی بودن ایراد چکه کردن را پرسیدم گفتن آب رسوب داره به مرور رفع میشه!

منوچهرنصیری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2017-12-07
213
1,572
خوب دوست عزیز مشکل شما دقیقا همینه
رادیاتور شما دایما در حال نشتی است
ولی وقتی که گرم است اب بخار میشود و چکه نمیکند
ولی فشار پکیج کاهش میابد

AbasMasoumi

کاربر
2019-02-05
20
16
49
خوب دوست عزیز مشکل شما دقیقا همینه
رادیاتور شما دایما در حال نشتی است
ولی وقتی که گرم است اب بخار میشود و چکه نمیکند
ولی فشار پکیج کاهش میابد
باید کلا شوفاژ رادیاتور عوض بشه یا میشه تعمیر کرد چون گاهی اوقات و با حجم ها مختلف مثلا گاهی چند قطره یا گاهی در حد چکه کردن و کمتر و بیشتر هست از بین پره ها و زیر رادیاتور
قبلا سرویسکار خود ایران رادیاتور آمده بود گفتم بار میاد پایین میگفت اگر اشتباه نکنم ممکنه مشکل از پمپ باشه ولی گفتن تا کار میکنه عوض نکنید چون هزینش زیاده
پس با این حساب مشکل همین نشتی رادیاتور هست درسته؟
اون یکی شوفاژ رادیاتور هم قبلا گاهی در حد چند قطره نشتی داشت و بعضی از پره هاش سرد میشد الان مدتی هست این مشکل را نداره آیا رسوب باعث شده که نشتی رفع شده باشه؟اونم نیاز هست کاری خاصی کنم یا نیازی نیست؟

منوچهرنصیری

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2017-12-07
213
1,572
در رادیاتورهای پره ای میتوان همون پره خراب را عوض کرد و نیاز به تعویض کل رادیاتور نیست

بالا