آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ایفون تصویری کال یوز زنگ ان قطع است

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
آی سی قیری روی برد مشکل دارد داخل بازار نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farhadi-1

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
596
درود
شماره ایسی زنگ که مخفی شده hr001b هست که دیتاشیت ان را هم پیدا نکردم .

rezajan69

کاربر
2010-03-14
110
113
مشهد
ایسی قیری شکل مشکل داره. نمونش تو بازار نیست ولی از هر مانیتور دیگه کالیوز اوراقی داشته باشی جایگزین میشه و همخوانی داره.

rezacall

کاربر
2018-11-25
12
12
34
با سلام
ایفون تصویری کال یوز برای تعمیر آورده اند که پاور سالم بود وولتاژ ان 15 ولت بود که به گفته مشتری دود کرده و خاموش شده بود که پس از بررسی ای سی رگولاتور اس ام دی به شماره LSP5526 کلا ذوب شده بود که تعویض شد و از دیتا شیت آن مشخص شد که باید ولتاژ ورودی رگولاتور 12 ولت باشد. به خاطر همین منبع آن را 12 ولت تنظیم کردم چون 15 ولت بود وباعث خراب شدن رگولاتور شده بود. ولی تصویر خوب است و فقط زنگ نمیزند که ایسی صدای آن به شماره LM386 سالم است چون پایه شماره 3 ورودی است صدای فون میدهد آی سی آمپ صدا است دیگر سالم است ولی آیسی زنگ آن را روی برد پیدا نکردم ونمیدانم کدام آیسی زنگ است. و ضمنن در هنگام زنگ صدا از پنل بیرون هم ندارد و با یک ایفون دیگر چک کردم پنل بیرون مشکل ندارد .مشکل از پنل داخل است. راهنمایی فرمایید کدام آسی زنگ است. این هم تصویر

مشاهده فایل‌پیوست 154309

مشاهده فایل‌پیوست 154307

ای سی ایستاده کنار ولوم ها ای سی رنگ هست که تو بازار نیست

سلام مشکل همان ای سی قیری می باشد من از روی اوراق ها گذاشتم حل شد و اگر با تعویض ای سی تغذیه باز هم سوخت به ای سی زنگ که نیمسوز می باشد شک کنید واقعا ایفون اشغالی تولید کرده اند خود نمایندگی تعمییراتش را قبول نمی کند و شرطش تعویض کامل برد است بر حسب تجربه اصلا قبول کردن این ایفون ها برای تعمییرات گزینه خوبی تیست موفق باشید

بالا