آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: از کار افتادن کنترل دما هیتر گرداک 952

Rezaehsani

کاربر
2020-11-22
2
2
26
سلام. من هم همچین مشکلی دارم. ولوم بادش کار میکنه اما هیچ کنترلی روی دما نداره. داغ میکنه یهو میره تا بسوزه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. اعصابم خورد شد پیدا نمیشه راه حل

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
سلام. من هم همچین مشکلی دارم. ولوم بادش کار میکنه اما هیچ کنترلی روی دما نداره. داغ میکنه یهو میره تا بسوزه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه. اعصابم خورد شد پیدا نمیشه راه حل

درود

عزیز گرامی اگه ایشون با مقررات و تکالیف مربوطه آشنا نبودند ، شما با پاسخ من مطلع شدید .

لذا اولا از الگوریتم عیب یابی استفاده کنید.
ثانیا در تاپیک مجزایی مطرح فرمایید.
ثالثا گزارش کامل منعکس فرمایید که دستگاه چیه و چه اقداماتی کردید و چه مراحلی از الگوریتم را انجام دادید ؟

سپاس

Rezaehsani

کاربر
2020-11-22
2
2
26
سلام. هیتر هویه مدل گرداک 942 A آنالوگ هست. دست دوم خریدم هویه اش خراب بود درست کردم الان کلید هیتر و هویه رو که میزنم مقاومت گچی پنج داغ میشه. دیشب چک کردم رگولاتور دوازده ولتش خراب بود تعویض کردم هیتر حالا اصلا داغ نمیکنه ولی مقاومت گچی همچنان داغ میکنه

• Like

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
باسلام:جناب مهندس عریز منم هم با هیتر952 دیجیتال سری اول خودم همین مشگلو دارم عدم کنترا حرارت ....المنت بشدت سرخ میشه و ولومم سالمه کدوم قطعه معمولا باید چک بشه لطفا راهنمای کنید با ذکر شماره قطعه سپاس فراروان

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
باسلام:جناب مهندس عریز منم هم با هیتر952 دیجیتال سری اول خودم همین مشگلو دارم عدم کنترا حرارت ....المنت بشدت سرخ میشه و ولومم سالمه کدوم قطعه معمولا باید چک بشه لطفا راهنمای کنید با ذکر شماره قطعه سپاس فراروان

سلام
دوست خوبم .چرا از تحلیل که استاد از گرداک آموزش داده استفاده نمیکنی ؟ و چرا از الگوریتم عیب یابی استفاده نمیکنی ؟
متشکرم.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766

درود

آیا المنت عوض کردی؟

سپاس

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
درود

آیا المنت عوض کردی؟

سپاس
با سلام : دسته هیتر نو نو هستش ولی از نوعه المنت سیمی فنری تازه خریدم گفت بهتر از اون مدله....ایا قطعه ایی که مربوط به قسمت کترل حرارت هست میتونه از اون باشه در ضمن لطف کنید روی برد بفرمایید چه شماره ایی هست...با تشکر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
با سلام : دسته هیتر نو نو هستش ولی از نوعه المنت سیمی فنری تازه خریدم گفت بهتر از اون مدله....ایا قطعه ایی که مربوط به قسمت کترل حرارت هست میتونه از اون باشه در ضمن لطف کنید روی برد بفرمایید چه شماره ایی هست...با تشکر

درود

دو سیم نازک که مربوط به سنسور هست جابجا کنید درست میشه.

سپاس

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
درود

دو سیم نازک که مربوط به سنسور هست جابجا کنید درست میشه.

سپاس
باسلام و عرض ادب :سیمهارو جابجا میکنم نمایشگر صفر نشون میده در ضمن وقتی سیم برق وصل میکنم بدون استفاده از کلید خود هیتر روشن میشه ...تریاک این مدل شمارش چنده احتمال خرابی داره ؟

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,766
باسلام و عرض ادب :سیمهارو جابجا میکنم نمایشگر صفر نشون میده در ضمن وقتی سیم برق وصل میکنم بدون استفاده از کلید خود هیتر روشن میشه ...تریاک این مدل شمارش چنده احتمال خرابی داره ؟

درود

این اشکال مربوط به انگولک هایی هست که قبل از جابجا کردن سیم ترموکوپل ، برای رفع عیب انجام دادی.

هر اقدامی قبل از جابجایی دو سیم ترموکوپل کردی بحالت اول برگردون.
درغیراینصورت سیم ها را بدرستی جابجا نکردی .

کدوم سیم ها رو جابجا کردی ، المنت و ترموکوپل چند سیم داره تصویر ارسال کن.

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا