آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: از کار افتادن تمام امپرهای پراید اعم از سرعت ، دور موتور و قطع شدن نشانگر سی ان جی و ریپ زدن خودرو

tirazis1010

کاربر
2019-02-15
1
6
34
با سلام
پراید صبا مدل 89 دوگانه کارخانه ، چند مدتی هست که همه عقربه های صفحه کیلومتر و حتی نشانگر دیجیتالی میران گاز سی ان جی ، قطع و وصل میشن و همون زمان ماشین هم به ریپ زدن می افته ، کارهای انجام شده چک فیوزها ، عوض کردن افتومات دینام ، چک شمع و وایر شمع ، اما پیش هر کی بردم عیب رو تشخیص ندادن چه برسه که بخوان درست کنن ، ممنون میشم راهنمایی کنید ، با سپاس

A.Mehrabi

کاربر
2019-04-12
3
8
سلام منم همین همشکل رو دارم
اکثرا تو شتاب گرفتن وبعد از دنده کم کردن اتفاق میوفته.کیلومتر مصافت سنج ????????????هم ریست(صفر)میشه

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود
تمام امپرهای خودروهای ایرانی 2 برق ورودی دارند که یکی از سویچ ویکی هم ثابت میباشد با توجه به اینکه مقادیر مسافت پیموده شده در حافظه پاک وریست میشود.بنظر میرسد که شما در اتصال بدنه تغذیه امپر مشکل دارید اگر اتصال بدنه درست بود باید سراغ اول برق ثابت سپس برق با سویچ بروید..اگر نقشه سوکت امپر فوق را دارید جهت بررسی یکسره کنید..دقت داشته باشید با یکسره کرده تغذیه فوق در صورت خاموش کردن سویچ موتور خاموش نخواهد شد..حال چنانچه با انجام تست ویکسره کردن برق باز هم مشکل داشتید احتمال لحیم مردگی در ایسی میکرو یا ایپرام امپر وجود دارد..موفق باشید

آخرین ویرایش:

A.Mehrabi

کاربر
2019-04-12
3
8
ممنون از این که وقت گذاشتین و پاسخ دادین.
در اسرع وقت انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم.

Hamid78780

کاربر
2019-07-12
6
10
اقا منم دقیقا همین مدل پراید و دوگانه فابریک همین مشکلو پیداکرده ، چ کنم؟؟

Hamid78780

کاربر
2019-07-12
6
10
ی نکته ای ک فهمیدم این بود ک وقتی آمپر آب به وسط میرسه با روشن شدن فن ، این اتفاق می افته یعنی صفحه کیلومتر از کار می افته درعرض چند ثانیه دوباره درست میشه مثل اینک برق کم بیاد و کیلومتر ازکار بیفته

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
سلام .دوست عزیز اگه با روشنشدن فن مشکلی در برق خودرو پیش میاد رله راه انداز فن مشکل داره که آمپر میکشه ازاونجا که تغذیه رله فن وتحریک رله اثر مستقیم روی ایسیو و سنسورها داره مشکل درست میشه. رله فن سمت راست کاپوتبین گلگیر و رادیاتور هستش . موفق باشی

بالا