آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: از کار افتادن تمام امپرهای پراید اعم از سرعت ، دور موتور و قطع شدن نشانگر سی ان جی و ریپ زدن خودرو

Abi4432

کاربر
2021-06-04
2
6
24
سلام من امروز ماشین پرایدمو شستم.حتی موتورشو.بعد یه مدت تمامی آمپرهای نشانگر کیلومترو دور موتور از کار افتادن .یه لحظم برق ظبطمم قطع شد ولی ضبط الان روشن میشه اما امپر ها نه.همه فیوز ها و باطی و اتصالات دزگیرم برسی کردم اما درست نشد. دزد گیرمم کار میکنه.راهنمایی کنید

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,262
13,134
Hamedan
سلام من امروز ماشین پرایدمو شستم.حتی موتورشو.بعد یه مدت تمامی آمپرهای نشانگر کیلومترو دور موتور از کار افتادن .یه لحظم برق ظبطمم قطع شد ولی ضبط الان روشن میشه اما امپر ها نه.همه فیوز ها و باطی و اتصالات دزگیرم برسی کردم اما درست نشد. دزد گیرمم کار میکنه.راهنمایی کنید

شما همه فیوزها ی دو پایه را باز دید کنید امکان سوختن فیوز هست 

rasoolsalehi

کاربر
2021-11-22
1
1
سلام دوستان منم همین مدل وهمین مشکل رو دارم احتمالش هست از سنسور کیلومتر باشه؟؟متاسفانه جوابها کم و نتیجه حاصل نشده لطفا راهنمایی کنین
ممنونم

Abdollapiro

کاربر
2021-12-26
3
2
30
سلام منم همین همشکل رو دارم
اکثرا تو شتاب گرفتن وبعد از دنده کم کردن اتفاق میوفته.کیلومتر مصافت سنج ������������هم ریست(صفر)میشه

واس منم این مشکلو داره چند جا هم رفتم نتونستن درست کنن

dj0123

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-12-26
478
2,381
Iran
واس منم این مشکلو داره چند جا هم رفتم نتونستن درست کنن
سلام: من که دیگه حسابی گیج شدم! - نمیدونم از کجا باید شروع کنم واسه حل این مسئله.

سلام
من در سال 86 پراید صفر گرفتم بعد 2 سال تو حرکت با کوچیکترین دست انداز ناگهان موتور یه لحظه خاموش و دوباره روشن میشد, تمام عقربه های کیلومتر می افتاد و دوباره سریع برمیگشت , مراجعه کردم به تعمیرگاه کسی متوجه نشد مشکل از کجاست[hide]برگشتم خونه با دقت کابل اصلی سمت راست سمتی که باتری هست جایی که چند تا رله داره را بررسی کردم عایق روی کابل که نوار چسب مشکی هست را باز کردم , یه رشته سیم سبز را به یه سیم دیگه که رنگ سیم یادم نیست به دورش پیچیده و متصل کرده بودن , بین اتصال این دو رشته سیم اکسید کرده بود و گاها اتصال قطع و وصل میشد, نقطه اتصال را تمیز کرده و لحیم کردم , با چسب محکم عایق کردم تا آب نفوذ نکنه , بدین ترتیب مشکل برای همیشه رفع شد[/hide]

پراید132

کاربر
2023-07-07
1
0
آ ذربایجان
با سلام
پراید صبا مدل 89 دوگانه کارخانه ، چند مدتی هست که همه عقربه های صفحه کیلومتر و حتی نشانگر دیجیتالی میران گاز سی ان جی ، قطع و وصل میشن و همون زمان ماشین هم به ریپ زدن می افته ، کارهای انجام شده چک فیوزها ، عوض کردن افتومات دینام ، چک شمع و وایر شمع ، اما پیش هر کی بردم عیب رو تشخیص ندادن چه برسه که بخوان درست کنن ، ممنون میشم راهنمایی کنید ، با سپاس

بالا