آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آیفون تابا مدل TVD-1040M در را باز نمیکند

aliz63

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-06-04
297
613
با سلام خدمت اساتید عزیز. آیفون تصویری تابا با مدل فوق الذکر . با زدن دکمه درب باز کن رله مربوط به درب بازکن عمل نمیکند. البته اگه رله روی بورد هست چون 3 تا رله داره من فکرمیکنم یکی مربوط به رله درب بازکن باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
IMG_20190210_182343.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام.اول ببینید میکروسوییچ در باز کن سالم هست یا خیر.همان خروجی که به سیمپیچ دربازکن ختم میشود را به عقب دنبال کنید رله مورد نظر را پیدا کرده و ولتاژ روی بوبین رله را ببینید هست یا خیر احتمالا یک ترانزیستور در مسیر یکی از پایه های رله هست باتشکر.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام خدمت اساتید عزیز. آیفون تصویری تابا با مدل فوق الذکر . با زدن دکمه درب باز کن رله مربوط به درب بازکن عمل نمیکند. البته اگه رله روی بورد هست چون 3 تا رله داره من فکرمیکنم یکی مربوط به رله درب بازکن باشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
[
سلام.
بعید میدونم هیچکدوم از این رله ها مربوط به درب بازکن باشه چون معمولا رله درب بازکن داخل پنل بیرونی هست نه داخل مونیتور.
شما اول از سلامت شاسی میکروسوئیچ درب بازکن مطمئن بشید و ببینید اگه آیفون یک واحدی هست ولتاژ 12 ولت ac تا پشت بوبین درب بازکن میاد یا نه.شاید بوبین درب بازکن و یا ترانس درب بازکن مشکل داشته باشه

Vahid9610

کاربر
2019-08-30
1
0
36
سلام آیفون تصویری تابا مدل1043mدارم امروز ساعت تنظیم کردم یه دفعه تصویر رفت گاهی یه لحظه میاد ولی برای یه ثانیه
صدای تیک تیک رله که قطع وصل میشه از توی مانیتور میاد
کدوم رله خرابه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,545
تهران -شانکهای
مشاهده فایل‌پیوست 154068

با احترام ، شما بهتره گوشی رو با پنل تست کنید تا بتوانید ایراد رو تفکیک کنید ، ببینید صدای تیک تیک یا صدای رله از داخل پنل میاد یا ن

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,545
تهران -شانکهای
مشاهده فایل‌پیوست 154068

با احترام ، شما بهتره گوشی رو با پنل تست کنید تا بتوانید ایراد رو تفکیک کنید ، ببینید صدای تیک تیک یا صدای رله از داخل پنل میاد یا ن

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,545
تهران -شانکهای
سلام آیفون تصویری تابا مدل1043mدارم امروز ساعت تنظیم کردم یه دفعه تصویر رفت گاهی یه لحظه میاد ولی برای یه ثانیه
صدای تیک تیک رله که قطع وصل میشه از توی مانیتور میاد
کدوم رله خرابه

با احترام ، ای مشکل بیشتر به خاطر فلت پیش میاد ، اگه تعمیرکار نیستید ، دست نزنید

آخرین ویرایش:
بالا