آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: اشکال در کارکرد هیتر تک کاره یاکسون850

alisame

کاربر vip
کاربر
2013-01-28
74
147
با سلام هیتر انالوگ یاکسون 850 به دستم رسیده که چند مشکل دارد.با وجود قطع بودن کلید بمحض وصل دو شاخه هیتر هیتر به مدت یک دقیقه کار کرده و سپس خاموش می شود .در حالت خاموشی هم پمب هیتر لرزش کوچکی دارد که نشانه رفتن برق به پمپ هیتر هست.وقتی کلید روشن هیتر زده می شود ال ای دی ولوم گرمای هیتر در هر وضعیتی چشمک می زند و با افزایش دما هم تا رسیدن به دمای مطلوب خاموش نمی شود و دایما روشن و خاموش می شود .لطفا اساتید راهنمایی کنند.

پیوست‌ها

• 836.3 کیلوبایت بازدیدها: 178
  • 1.4 مگابایت بازدیدها: 193
  • 2.1 مگابایت بازدیدها: 286
  • 1.3 مگابایت بازدیدها: 177

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
ولتاژ گیری کردید ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alisame

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
احتمالا کابل ارتباطی با دسته هیتر قطعی داره یا ولوم ها خرابه و این مدار ساده بنظر خراب نیست

alisame

کاربر vip
کاربر
2013-01-28
74
147
احتمالا کابل ارتباطی با دسته هیتر قطعی داره یا ولوم ها خرابه و این مدار ساده بنظر خراب نیست
سلام بدون وصل سوکت هیتر هم تمامی مشکلات اعلام شده پا برجاست و ولوم ها هم تست شده .اما با وجود سادگی مدار بنده رو پاک معطل خودش کرده.

هرمز1350

کاربر
2018-11-24
117
124
سلام دوست ارجمند
راستش منم همین مشکل را دارم دستگاه نو و حتی پلمپ بود که از یکی از دوستان خریدم و خلاصه اینکه دستگاه وقتی به برق میزنید با اینحال که المت گرم هم نیست پمپ حدود یک دقیقه کار میکنه و خاموش میشه و وقتی کلید روشن میزنم هم هیتر و هم پمپ کار میکنه و کاملا تحت کنترل هست و وقتی خاموش میکنم المنت سرد و پمپ خاموش میشود و فقط مشکل اینجاست که .......... داخل مدار پمپ هوا برق حدود 10 ولت جریان داره که باعث لرزش خفیف پمپ میشه و باید از برق بکشی ...
فکر میکنم از ضعف طراحی باشه و اگر دوستان به نتیجه مثبتی و رفع عیب برامدند بنده هم بینصیب نباشم ...

بالا