آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: با نرم افزار Letasoft Sound Booster صدای لپ تاپ خودتون را تا 500% افزایش دهید!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
slider2-2.jpg

سلام دوستان

امروز داشتم یک مصاحبه با شفر (مربی فعلی استقلال)در مورد منشاء میدیدم که آیا قرار هست بیاد استقلال؟ بعدشفر خیلی طنز گونه جواب داد. اگر ندیدین سرچ کنید ببینیدش.

خلاصه من ابتدا هر چی تلاش کردم بشنوم خبرنگاران چی میپرسن و شفر چی جواب میده به دلیل صدای ضعیف کلیپ نمیفهمیدم چی میگه exercise یعنی صدای کلیپ نرمال نبود و ضعیف تر از نرمال ضبط شده بود.
تو اینترنت سرچ کردم و با نرم افزار خوبی آشنا شدم که گفتم به شما هم معرفیش کنم. این نرم افزار قابلیت افزایش نرم افزاری صدا تا 500 درصد را دارد!!
نکته قابل توجه اینجاست که خروجی کارت صدای شما متناسب با بلندگوی سیستم هست و فشار زیادی به اسپیکر موجب خراب شدن اسپیکر در دراز مدت و همچنین شنیدن صدای نامطلوب خواهد شد. پس فقط زمانی باید درصد صدا را افزایش بدید که صدای فایل صوتی شما از نرمال کمتر باشه! مثل کلیپی که من نگاه می کردم. پس من سعی کردم با این نرم افزار صدا را به اندازه ای افزایش بدم که نرمال بشه و از ماکزیمم افزایش صدا استفاده نکردم...

نرم افزار بسیار ساده و کم حجم هست و در عین حال کارایی خوبی داره.

2019-02-03 00_26_41-Sound Booster.png 2019-02-03 00_28_14-.png
2019-02-03 00_28_45-Settings.png
سایت اصلی نرم افزار اینجاست:
https://www.letasoft.com

اما نرم افزار پولی هست و فقط مدتی می تونید به صورت آزمایشی استفاده کنید. اگر پولش رو دارید که قانونی بخرید اگر هم نه من نسخه کرک شدش رو آپلود کردم همینجا می تونید دانلود کنید.
پسورد فایل فشرده : irantk.ir

برای اینکه گوگل کرک رو تشخیص نده و به ما ایراد نگیره مجبور شدم پسورد بزارم روی فایل.

پیوست‌ها

بالا