آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: میخوام گوشی بخرم تا 4 تومن هزینه کنم ب نظر دوستان بهترینش کدوم؟

ادریس خان

کاربر
2014-12-10
168
74
تربت جام
میخوام گوشی بخرم تا 4 تومن هزینه کنم ب نظر دوستان بهترینش کدوم؟از سامسونگ باشه بهتره.ممنون لطفا با دلیل

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonysony

kkaka

کاربر
2008-07-14
323
377
یدونه آیفون 6 پلاس میتونی بخری هم صفحه بزرگی داره هم سخت افزار عالی و کلا چه دلیلی بهتر از اینکه ساخته اپله؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام به نظر من سامسونگ نخرید. سامسونگ اصلا کیفیت مثل قدیم نیست. اولا خرابی LCD زیاد داره دوما قیمت LCD اینقدر بالا هست که وقتی خراب میشن هم باید پول یک گوشی دیگه رو بدین که LCD عوض کنید. هوآوی بخرید الان بهترین گوشی های اندروید بازار هوآوی هست.
یک mate10 pro با 128 گیگ حافظه داخلی بخرید (کانفیگ های مختلف داره برای همین حافظش رو نوشتم که با این حافظه بخرید) اگر گرون تر شد همین رو با 64 گیگ حافظه داخلی میتونید بخرید.
p20 pro هم دوربینش عالیه ولی شاید گرون تر باشه اونم یک قیمت بگیرید. mate 20 هم جدید آمده ولی قطعا خیلی گرونه شاید داخل ایران هم گیر نیاد. اما mate 10 pro حتما گیر میاد.
حتی اگر mate 9 هم گیرتون بیاد بازم عالیه! ولی فکر نکنم دیگه تو یازار mate 9 باشه قیمتش از mte 10 ارزون تر هست و کارایی هم عالیه.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام به نظر من سامسونگ نخرید. سامسونگ اصلا کیفیت مثل قدیم نیست. اولا خرابی LCD زیاد داره دوما قیمت LCD اینقدر بالا هست که وقتی خراب میشن هم باید پول یک گوشی دیگه رو بدین که LCD عوض کنید. هوآوی بخرید الان بهترین گوشی های اندروید بازار هوآوی هست.
یک mate10 pro با 128 گیگ حافظه داخلی بخرید (کانفیگ های مختلف داره برای همین حافظش رو نوشتم که با این حافظه بخرید) اگر گرون تر شد همین رو با 64 گیگ حافظه داخلی میتونید بخرید.
p20 pro هم دوربینش عالیه ولی شاید گرون تر باشه اونم یک قیمت بگیرید. mate 20 هم جدید آمده ولی قطعا خیلی گرونه شاید داخل ایران هم گیر نیاد. اما mate 10 pro حتما گیر میاد.
حتی اگر mate 9 هم گیرتون بیاد بازم عالیه! ولی فکر نکنم دیگه تو یازار mate 9 باشه قیمتش از mte 10 ارزون تر هست و کارایی هم عالیه.

دوستان در حد 2 تومن چی پیشنهاد میکنین؟
نظرم بیشتر روی موتورولا نوکیا هست
بشرط داشتن نمایندگی

hamid.elec

VIP+ افتخاری
کاربر
2014-08-22
571
2,006
آبیک-قزوین
من پیشنهادم فقط سامسونگه چون ۱۰ ساله استفاده کردم از مدل کوربی و گلاکسی ایس جی۵ و الان هم a50 دارم هیچ کدوم به هیچ وجه خراب نشدن و علت عوض کردن هم از رده خارج شدنشون بود یعنی انقد استفاده کردم تا دیگه برنامه های جدید روش نصب نمیشد و دلم رو زد
الان a50 فک کنم ۴۱۰۰ باشه و a10 ۲۴۰۰

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من پیشنهادم فقط سامسونگه چون ۱۰ ساله استفاده کردم از مدل کوربی و گلاکسی ایس جی۵ و الان هم a50 دارم هیچ کدوم به هیچ وجه خراب نشدن و علت عوض کردن هم از رده خارج شدنشون بود یعنی انقد استفاده کردم تا دیگه برنامه های جدید روش نصب نمیشد و دلم رو زد
الان a50 فک کنم ۴۱۰۰ باشه و a10 ۲۴۰۰

چون فقط تجربتون در مورد گوشی خودتون بوده و ما تجربمون در ارتباط با صدها نفر که به ما مراجعه می کنند و سوال می کنند. LCD گوشی های سامسونگ خرابی زیاد داره و تمام قیمت گوشی به LCD هست و بعد از اتمام گارانتی انگار باید یک گوشی دیگه بخرید اگر شانس شما LCD خراب بشه.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوستان در حد 2 تومن چی پیشنهاد میکنین؟
نظرم بیشتر روی موتورولا نوکیا هست
بشرط داشتن نمایندگی

بازار دائم در حال تغییر هست و الان که من این سوال شما رو دارم جواب میدم باز نسبت به دفعه قبل تغییراتی تو بازار شده. مثلا شیائومی هم گوشی های خیلی خوبی به بازار داده.
گذشته از کیفیت الآن گوشی های هوآوی و شیائومی با توجه به قیمت پایینی که دارند خریدشون با صرفه تر هست.
ولی مبلغی که گفتید خیلی کم هست و با اون قیمت گوشی خوبی نمیشه خرید متأسفانه. چون گوشی های میان رده و پایین این دو برند چینی کیفیت خوبی ندارند و فقط پرچم دارهاشون خوب هستند.
مثلا گوشی شیائومی Mi 9T یک گوشی هست که نسبت به قیمت واقعا میرزه. البته میگن قطعاتش هنوز نیامده تو بازار ولی فعلا که یکسال گارانتی داره و بعدش هم چون چینی هست حتما قطعاتش میاد.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
چون فقط تجربتون در مورد گوشی خودتون بوده و ما تجربمون در ارتباط با صدها نفر که به ما مراجعه می کنند و سوال می کنند. LCD گوشی های سامسونگ خرابی زیاد داره و تمام قیمت گوشی به LCD هست و بعد از اتمام گارانتی انگار باید یک گوشی دیگه بخرید اگر شانس شما LCD خراب بشه.

دقیقا
خودم الان همین مشکلو دارم
استاد چه صفحه نمایشی کمتر به چشم آسیب میزنه؟
چون بدون عینک که خیلی چشمم آب میاد
با عینک آنتی رفلکس هم باز اذیت میشم
البته صفحه گوشیم amoled بوده
الان دنبال چه صفحه ای باشم؟
استفاده روزانه معمولا زیاد دارم روزی 4/5 ساعت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
بالا