آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: شناسایی نشدن موس و کیبورد USB در مادربورد ASUS مدل P5P41T LE

tester

کاربر
2014-05-12
6
2
دوستان گرامی اگر تعمیرکار خوب و منصف در تهران میشناسید لطفا معرفی بفرمایید ممنون میشوم.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
عکسی دادین اول اعلام میکنه usb تو device شناسایی نمیشه و در ادامه بهتون توصیه میکنه به device بشناسونید یا اضافه کنید
این در حالیه که همونطور که گفتید عمل میکنه هم ولتاژها استاندارده هم عملا درگاه های usb عمل میکنه منتهی تو عملکرد قاطی میکنه

در جمع بندی همه اینا من در حد تجربه ام خدمتتون نظرمو تو تایپک (پست ۹ ) عرض کردم
ممکنه دوستان مجرب امروز اگه دیدن راهنمایی بهتری بدن

reza_rojin

کاربر
2015-03-10
77
44
شما درایور inf سیستم اینتل رو به نسخه 14 دانلود کنید و سپس نصب کنید مشکلتون حل میشه:smile:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: tester

tester

کاربر
2014-05-12
6
2
شما درایور inf سیستم اینتل رو به نسخه 14 دانلود کنید و سپس نصب کنید مشکلتون حل میشه:smile:
سلام
ممنون از پاسخ شما دقیقا متوجه نشدم که کدام درایور را میگید اگر امکان دارد لطفا اسم کامل را قرار بدهید یا اینکه لینک نرم افزار را قرار بدهید ممنون میشوم
مدل مادربردم ایسوس p8p67 rev 3.1 است

با تشکر.

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
دوست عزیز عرض کردم از همفکریام یه راه عملی داری که نرم افزاریه شما اونو تست نکرده دنبال تعمیر کار نباشید
اینکه طبق پیام سیستم عمل کنید
یعنی درایور خود این مادر برد (یا فقط usb شو) گیر بیارید add کنید ( به device تعریف و اضافه کنید)
اگه نشد چیپ جنوبی(i/o) یا بایوس
یه راهنمایی هم دوستمون کرده که ممکنه تجربه کارآمدی باشه

raminhaqiqat

کاربر
2011-08-15
50
104
بوشهر -برازجان

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام
یه 5 ولت به پایه زیر سوکت یو اس بی بدین (به پایه تغذیه 5 ولت یو اس بی)راه میوفته
قبلش قطعه 6 پایه محافظتی جلو هر پرتی هست اونها رو هم چک کنید اگر مشکل داشت از مدار خارج کنید.

آخرین ویرایش:
بالا