آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خرابی هوای گرم Gordak 952

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام ممنون از هر دو شما بابت راهنماییتون - از هر دو ترایاک t1 , t2 تست اهم گرفتم که t2 مشکل داشت - یک راهنمایی بفرمائید که به جای BTA08 میشه از BTA16 استفاده کرد و یا از BT137 چون دیدم اینها مشابهش هستند و BTA16 هم در دسترسم هست - ممنون از پسختون
زنده باشید
از فروشنده معتبر بخواید براتون چک کنه خودم اطلاع ندارم وگرنه کوتاهی نمیکردم

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49
درود
با عرض ادب به استادان محترم.
من هیتر گرداک دارم وقتی هیترو روشن میکنم دما تا 150درجه میره و دیگه گرما و درجه بالاتر نمیره از استادان بزرگوار خواهشمندم که به من کمک کنن که مشکل هیترم چی هست 
سپاسگذار همه شما عزیزان

heical

کاربر
2011-05-13
306
532
دوستان یک سوال فنی : هیتر گورداک ۹۵۲ مثل هیترهای دیگه وقتی دسته هیتر رو می ذاری سر جاش المنتش خاموش میشه یا نه؟ یعنی در واقع سنسوری داره که متوجه بشه دسته هیتر روی جاش قرار گرفته و المنتش خاموش بشه یا یکسره کار می کنه؟

vafadar1

کاربر vip
vip
کاربر
2007-05-16
143
114
ممکنه کلید خاموش و روشن خراب باشه و پلاتینش خال زده و درست وصل نمیشه. چون در حالت قطع باید دو پایه مربوطه وصل باشند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a1325

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام ممنون از هر دو شما بابت راهنماییتون - از هر دو ترایاک t1 , t2 تست اهم گرفتم که t2 مشکل داشت - یک راهنمایی بفرمائید که به جای BTA08 میشه از BTA16 استفاده کرد و یا از BT137 چون دیدم اینها مشابهش هستند و BTA16 هم در دسترسم هست - ممنون از پسختون
باسلام به همکار عزیز
می شود استفاده کرد تفاوت در توان وجریان ترایاک ها است برای مثابل جریان ترایاکBTA08 هشت امپر وBTA16 شانزده امپر است به نظر من BTA12 مناسب تر است البته اول اولویت خود BTA08ودر صورت نبودن ان استفاده ازBTA12وBTA16 ,ولی سعی کن از قطعات اورجینال استفاده کن چون خود بنده هم اصلی این قطعات وهم نوع فرعی ان را دارم ودر مدارها ودستگاهای حساس از نوع با کیفیت استفاده می کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reyha

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
دوستان یک سوال فنی : هیتر گورداک ۹۵۲ مثل هیترهای دیگه وقتی دسته هیتر رو می ذاری سر جاش المنتش خاموش میشه یا نه؟ یعنی در واقع سنسوری داره که متوجه بشه دسته هیتر روی جاش قرار گرفته و المنتش خاموش بشه یا یکسره کار می کنه؟

سلام
دوست عزیز برای مطرح کردن مشکل خود صفحه جدید باز کنید
جواب سوال بعضی مدلهای گرداک این قابلیت را دارن بستگی ب پسوندشونه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

aliafraz

کاربر vip
کاربر
2011-09-26
2
4
سلام مهندس پلاستیک کلیدشو بردار با دست بچرخون ببین میره بالا . من برخورد کردم با این مشکل کلیدش گیر کرده بود

kaywan206

کاربر
2018-01-11
71
49
درود به اساتید محترممن هیتر کرداک دارم که مشکل هوای گرم داره و نمایشگر هم روی ۲۵درجه را نشان میدهد در صورتی هیتر باد سرد داره از استادان محترم خواهشمندم کمکم کنندسپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reyha

Hosseinnajm

کاربر
2021-02-05
3
0
سلام دوستان هیتر 952 من پیغام HE و بعضی مواقع پیغام SE میده باد سرد میزنه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا