آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: NO BOOT مادربرد ECS H61H2-MV

mjtb_sar

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-21
482
903
خراسان رضوی
با سلام خدمت همه اساتید عزیز :
این مادربرد رو برام آوردن noboot هست وقتی رم روی اسلت هست پشت سر هم ریست میشه ولی وقتی رم رو برمیداری بوق رم میزنه و ریست نمیشه ولتاژها رو همه رو تست کردم vcore،ولتاژ رم و vddq همچنین 3.4 رو روی پایه های بایوس و I/O دارم ولتاژ 3.3 رو از خازن های اطراف پل گرفتم فقط دوتا مقاومت مجتمع نزدیک پنل خیلی داغ میکردن که اونا رو تعویض کردم حالا دیگه داغ نمیشن ولی مشکل کماکان پابرجاست ولتاژ رو پین پنل هم موجوده لطفا راهنمایی بفرمایید.

mjtb_sar

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-21
482
903
خراسان رضوی
بایوس رو با فایلی که استاد امجدی اپلود فرموده بودند پروگرم کردم ولی حالا دستگاه رو که سوییچ میکنی فن پاور حدود دو ثانیه حرکت میکنه و می ایسته و همین جوری ادامه میده .لطفا راهنمایی کنید

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
نفرمودید با رم دیگه ای هم تست کردید یا نه .دوم اینکه لیست ساپورت رم رو ببینید ایا رمی که استفاده می کنید سازگار هست با مادربرد .در ضمن پایه های سوکت سی پی یو رو بررسی و تمیز کنید و همچنین داخل اسلات رم .همچنین پایه های اسلات رم رو از نظر دیسکانکتی و سولفاته شدن بررسی کنید .
موفق باشید .

mjtb_sar

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-21
482
903
خراسان رضوی
دوست خوبم
نفرمودید با رم دیگه ای هم تست کردید یا نه .دوم اینکه لیست ساپورت رم رو ببینید ایا رمی که استفاده می کنید سازگار هست با مادربرد .در ضمن پایه های سوکت سی پی یو رو بررسی و تمیز کنید و همچنین داخل اسلات رم .همچنین پایه های اسلات رم رو از نظر دیسکانکتی و سولفاته شدن بررسی کنید .
موفق باشید .
با سلام و تشکر با چند رم دیگه تست شده رمی که روی خود مادربرد بوده قبلا جواب میداده پایه های سوکت سی پی یو و رم قبلا چک شده و همچنین اسلات رم با تینر شستشو داده شده و سولفاته نداره مشکل جدیدی که برام پیش اومده با پروگرم کردن بایوس بعد سوییچ کردن پاور 2 ثانیه روشن میشه و باز ریست میکنه وهمین کار رو ادامه میده سی پی یو هم دیگه گرم نمیشه.دیباگر هم pci exp ندارم متاسفانه

znasser

کاربر
2014-02-17
52
131
سلام داداش همون طور که دوست عزیزیم ذکر کردن اگر شما مشکل داغ کردن چیپ شمالی ندارید و قطعات روی برد اتصالی ندارد حتما از بایوس می باشد متاسفانه بایوس ها با هم تفاوت دارند شما باید چندین نسخه بایوس را تست کنید تا جواب دهد از بایوس ورژن پایی تر استفاده کنید موفق باشید

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
بایوس رو با فایلی که استاد امجدی اپلود فرموده بودند پروگرم کردم ولی حالا دستگاه رو که سوییچ میکنی فن پاور حدود دو ثانیه حرکت میکنه و می ایسته و همین جوری ادامه میده .لطفا راهنمایی کنید

سلام
وقتی مادربرد خود به خود خاموش و روشن میشه مشکلش اینه که یا بایوس رو نمیتونه بخونه یا بایوس سازگار نیست. احتمالا ورژن اون بایوسی که پروگرام کردید با برد شما سازگاری نداره

بالا