آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: چه جوری میشه با منبع تغذیه گوشی سامسونگ مدل GT-I8190 رو روشن کرد؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت دوستان گرامی
لطفاً راهنمایی بفرمایین چجوری میشه با منبع تغذیه، گوشی زیر یا هر گوشی دیگه ای رو روشن کرد؟ یعنی محل اتصال کانکتورهای منبع تغذیه بر روی گوشی به چه صورته؟ ولتاژ رو باید روی چه اندازه ای گذاشت؟ من با توجه به ولتاژ باطری که 3.8 ولت بود پروپهای مثبت و منفی منبع تغذیه رو به دو پین مثبت و منفی روی گوشی وصل کردم ولی گوشی روشن نشد...آیا باید ولتاژ بالاتری اعمال بشه؟ من تا 4.2 اعمال کردم ولی جواب نداد!
متاسفانه بنده اطلاعات زیادی در مورد تعمیرات گوشی ندارم..گوشی سالمه فقط میخوام با منبع تغذیه روشنش کنم..تا همین حد.
(گوشی زیر فقط جهت مثاله)با کمال تشکر

پیوست‌ها

• 312.9 کیلوبایت بازدیدها: 238
آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
پاسخ : چه جوری میشه با منبع تغذیه گوشی رو روشن کرد؟

با سلام خدمت دوستان گرامی
لطفاً راهنمایی بفرمایین چجوری میشه با منبع تغذیه، گوشی زیر رو روشن کرد؟ یعنی محل اتصال کانکتورهای منبع تغذیه بر روی گوشی به چه صورته؟ ولتاژ رو باید روی چه اندازه ای گذاشت؟ من با توجه به ولتاژ باطری که 3.8 ولت بود پروپهای مثبت و منفی منبع تغذیه رو به دو پین مثبت و منفی روی گوشی وصل کردم ولی گوشی روشن نشد...آیا باید ولتاژ بالاتری اعمال بشه؟ من تا 4.2 اعمال کردم ولی جواب نداد!
متاسفانه بنده اطلاعات زیادی در مورد تعمیرات گوشی ندارم..گوشی سالمه فقط میخوام با منبع تغذیه روشنش کنم..تا همین حد.
با کمال تشکر
پایه وسط هم به منفی وصل کن و همچنین جریان منبع تغذیه هم حداقل 2 آمپر کمتر نباشه. ولتاژ هم 4 ولت مناسبه

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران

پایه وسط هم به منفی وصل کن و همچنین جریان منبع تغذیه هم حداقل 2 آمپر کمتر نباشه. ولتاژ هم 4 ولت مناسبه
ممنون جواب داد...خیلی لطف کردین...فقط بعضی از گوشی هایی که باطری هاشون چهار تا کانکتور داره هم به همین شکله؟

آخرین ویرایش:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK

ممنون جواب داد...خیلی لطف کردین...فقط بعضی از گوشی هایی که باطری هاشون چهار تا کانکتور داره هم به همین شکله؟
در خصوص مدل 4 پین اطلاعی ندارم اما فکر میکنم 2 تای کنار یک طرف مثبت و 2 تای کنار دیگر منفی باشه.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران

دوست عزیز این رو هم دقت داشته باشین که بعضی از موبایلها فقط با ولتاژ منبع روشن نمیشن
سلام، میشه لطفاً بیشتر توضیح بدین؟
با تشکر

بالا