آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: آنتن دهی ضعیف بی سیم 2361 پاناسونیک

mkalemati

کاربر vip
کاربر
2012-12-14
121
239
خراسان رضوی
با سلام
امروز یه گوشی 2361 پاناسونیک برام اومد که مشکل آنتن دهی را دارد
بطوریکه گوشی در نزدیکی بیس اوکی هست و صدا کاملا با کیفیت ولیکن با فاصله گرفتن هر چند اندک صدا بریده بریده می شود
راهنمایی دوستان مورد استدعاست

mkalemati

کاربر vip
کاربر
2012-12-14
121
239
خراسان رضوی
با سلام
بطوریکه گوشی در نزدیکی بیس اوکی هست و صدا کاملا با کیفیت ولیکن با فاصله گرفتن هر چند اندک صدا بریده بریده می شود

دوستان اگر تجربه مشابهی داشتند دریغ نفرمایید

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
با سلام

سلام یه تصویر از برد گوشی بندازید پشت و رو باشه و حتما باطری رو هم تو عکس مشخص کنید بعضی گوشی های تلفن باطریشون خراب میشن همین باعث میشه که کیفیت رو بیاره پایین

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,722
با درود //ممکنه باطری گوشی ضعیف باشه و یا سیم حتی با ولتمتر سالم نشون میده ولی زیر بار جریان دهی نداره/

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
سلام بعد از عملی کردن توصییه دوستان وتست با باتری سالم در صورت عیب برد کم ابتدا باید عیب را محدود کنید چون ممکن است پایه ویا بی سیم هر کدام باعث بروز چنین عیبی شوند که در صورت امکان با ست کردن پایه با گوشی دیگر عیب تفکیک شود ودر مرحله بعد اگر از گوشی بود قاب تیونر والمانهای مربوط به این قسمت بررسی شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nnn2010

کاربر
2020-04-23
1
1
55
من هم همین مشکل رو دارم و مشکل از گوشی نیست چون در هر دو گوشی نیز رفتار دقیقا مشابه دارد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
اگر از گوشی مطمئن هستید و روی گوشی مادر دیگر تست کردید روی گوشی مادر کار کنید معمولا عمده خرابی روی بیس گوشی اتفاق میافتد گوشی را باز کرده مسیر انتن وتیونر را بررسی نتیجه را اعلام کنید

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
اگر از گوشی مطمئن هستید و روی گوشی مادر دیگر تست کردید روی گوشی مادر کار کنید معمولا عمده خرابی روی بیس گوشی اتفاق میافتد گوشی را باز کرده مسیر انتن وتیونر را بررسی نتیجه را اعلام کنید

سلام استاد این مدل بیسیمو دارم ابتدا از دو تا گوشی فقط بیسیم شماره 2 ست شد و شما ه یک به هیچ طریقی ست نشد اما بعد از چند ماه از آن شماره 2هم ست نمیشه باتریو چک کردم ،شستشو هر دو گوشی وبیس و هیت دادن انجام شد ،کریساتالی یکی از گوشی ها رو عوض کردم ، گوشی ها رو ریست کردم اما هیچ فایده نداشت خواهشا اگر میتونید کمک کنید مشتری اویزون شده

بالا