آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: درخواست شماتیک رادیو میکروتیک sxt-lite5

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان
تعداد زیادی رادیو میکروتیک مدل های مختلف برای تعمیر دارم .متاسفانه شناختی با برد این دستگاه ها ندارم.لطفا راهنمایی کنید :
1-شماتیک یا برد ویو های مربوط به اونا رو از کجا گیر بیارم.
2-مطالب یا ویدوئی آموزشی رو از کجا بدست بیارم.
سپاس

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
دوستان اگه اطلاع دارید راهنمائی بکنید

saeedrr

کاربر vip
کاربر
2012-04-24
133
188
خیلی برام پیش اومده آنتن sxt تعمیر کردم ولی نیاز به فلش نشده همه اونایی که مشکل فریموار داشتن با netinstall درست شدن.در مورد لایسنس هم بگم که شما باید هم آیسی ناند و هم بوت که بک آپ از یک آنتن گرفته باشید یعنی هر دوتاش از یک آنتن باشن لایسنس نمیپره ولی مک عوض میشه

آخرین ویرایش:

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
خیلی برام پیش اومده آنتن sxt تعمیر کردم ولی نیاز به فلش نشده همه اونایی که مشکل فریموار داشتن با netinstall درست شدن.در مورد لایسنس هم بگم که شما باید هم آیسی ناند و هم بوت که بک آپ از یک آنتن گرفته باشید یعنی هر دوتاش از یک آنتن باشن لایسنس نمیپره ولی مک عوض میشه

ممنون که پاسخ دادید.این دوتا آی سی رو میشه رویه یه عکس دقیقا مشخص کنید کجا هستن؟چطور ازشون بک آپ بگیرم؟نفرمودید برد ویو یا شماتیک هم گیر میاد؟

saeedrr

کاربر vip
کاربر
2012-04-24
133
188
ممنون که پاسخ دادید.این دوتا آی سی رو میشه رویه یه عکس دقیقا مشخص کنید کجا هستن؟چطور ازشون بک آپ بگیرم؟نفرمودید برد ویو یا شماتیک هم گیر میاد؟
سلام آیسی ناند که مشخصه اون آیسی دیگه که میشه آیسی بوت ۸ پایه هست و شماره فنی هم با ۲۵ شروع میشه و winbond روش نوشته شماره دقیقشو یادم نمیاد ولی حتما نگاه میکنم بهتون میگم.به وسلیه پروگرامر باید بک آپ بگیرید.فقط یه چیزی; اون اینه کهsxt دو مدل برد داره که آیسی ناند فرق میکنه که toshiba هست و samsung بک آپ اینها به هم نمیخوره تو این مورد دقت کنید یعنی اگر از یه برد بک آپ گرفتید که سامسونگ بود نه بک آپ آیسی بوت و نه آیسی ناند به اون بردی که توشیبا هست نمیخوره.شماتیک هم یکی دارم تو اولین فرصت میزارم براتون.ولی اون خیلی به دردتون نمیخوره.موفق باشید

Mohaamaad

کاربر
2018-06-12
9
8
Re: پاسخ : درخواست شماتیک رادیو میکروتیک sxt-lite5

سلام فايلي داخل همين فرم آبلود كردم بيزحمت برسي كنيد و درمورد تامين قطعات راهنمايي كنيد . مثلا ديود ارري tvs

بالا