آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

به کمک احتیاج دارم پنل بیرون الکتروپیک 1 طبقه مدل 875 با سیم برق شهری اتصال داشته

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
347
888
اگه با نزدیک کردن انگشت دست به محل قرارگیری میکروفن نویز زیاد تر میشه ایراد از میکروفن هست

mj.golchin

کاربر
2019-01-10
1
0
37
سلام . من هم مشکلی مشابه با ایفون صوتی (احتمالا الکترو پیک که در تاریکی شبی سرد با عجله دیدم) دارم:

صدای زنگ و صدای رفت و برگشت به پنل بیرون و گوشی از کار افتاده
اما پنل روشن بود
سیم در باز کن قطع شده بود
زنگ خوری در یکی از سه طبقه درست است!

از دوستان کسی میدونه چه قطعه ای خراب شده؟ علت نرفتن صدا و زنگ نخوردن 2 طبقه دیگه؟!

آخرین ویرایش:

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
334
505
اذربایجان شرقی
تعویض کردم اما همچنان صدای قژ قژ پابرجاست .البطه فراموش کردم بگم که در زمان زنگ زدن گوشی بهای صدای بوق عادی همون ضدای ناهنجاری که در پنل وجود داره در زمان زنگ زدن هم میاد

با سلام
ایا صدای نویز در هنگام برداشتن گوشی هست یا در حالت قطع قلاب گوشی هم هست

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
334
505
اذربایجان شرقی
شما بهتر است که پنل را تنهایی و بدون گوشی به به ولتاژ وصل کنید اگر باز هم صدای نویز ناهنجار هست احتمالا ای سی صدا که تعویض کردین معیوب است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
334
505
اذربایجان شرقی
در برخی موارد چون پنل با ولتاژ زیاد برخورده شما ای سی 555 را که مربوط به زنگ میباشد را از مدار خارج کنید اگر نویز قطع شد ای سی را عوض نمایید

• Like

نیما1236

کاربر
2019-01-02
13
14
سلام اقای مهندس .شماره روی خود خازن اگر به یاد داشته باشد خیال من از در اوردن چندیدن خازن و لحیم کاری راحت میکنید.دو تا پنل با همین مشکل دارم اگه یکی بود تک تک خازن هارو عوض میکردم تا مشکل رفع بشه

• Like

نیما1236

کاربر
2019-01-02
13
14
سلام اقای مهندس شماره شاسی هم یادتون نیست ! چند روز درگیر این دوتا ایفون هستم هر دوتاش هم همین ایراد دارن . زنگنمیزنه صدا هم از پنل همینطور که چند روز پیش عرض کردم با خر خر همراه

hasan549

کاربر
2016-12-19
2
0
سلام یک تصویره دومثبت سه منفی وچهار صدای رفت وبرگشته اگه پیچ bرابه 3پل کنی زنگ صدا میکنه

بالا