آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشکل شارژ سامسونگ j700f

.Ahmad

کاربر
2015-07-15
20
32
سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز
گوشی علامت شارژ نشون میده ولی ولتاژ سر باطری نیست
گوشی در حالت خاموش 0.10 آمپر میکشه
در همین حالت با این مقدار آمپر کشی آی سی شارژ کمی گرم میشه
و مشکل اصلی که مشتری بخاطرش آورده اینه که وقتی نور صفحه رو کم میکنی تصویر پرش رنگی پیدا میکنه
و وقتی هم که گوشی به حالت استند بای میخواد بره قبل از خاموش شدن تصویر همون پرش رنگی رو صفحه ظاهر میشه
حالا به نظر شما عزیزان مشکل تصویر و شارژ نکردن گوشی باهم میتونه در ارتباط باشه؟
با تعویض یا ریبال آی سی شارژ ممکنه این مسله حل بشه؟

Newman1

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-04-12
343
883
مشگل پرش تصویر در j7 هیچ ارتباطی با شارژ نداره من خودم چندین ال سی دی j7 تعویض کردم که بعد از مدتی دچار مشگل پرش تصویر در نور کم میشه و واقعا هنوز کسی بدرستی علتش رو نمیدونه اما میتونه علتش تغیر کردن مشخصات ال سی دی بعلت گرمای تولیدی دستگاه باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.در مورد تصویر ال سی دی در جی7 من زیاد دیدم و اکثرا خودبخود درست میشن.منم جرات نمیکنم زیاد انگولک کنم به علت قیمت بالای ال سی دی .در مورد شارژ هم اگه ای سی شارژ خرارتش بالاست یعنی باید عوض بشه با ریبال حل نمیشه.تا نزده خرابکاری نکرده بهتره عوض کنی...

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام.
همه مدل های سری j سامسونگ بسیار نسبت به پورت یو اس بی حساس هستن و در اکثر موارد در اثر خارج کردن نا امن اتصال otg یا سیستم مشکل خاموشی،خودشارژی و یا دیر شارژی پیش میاد که sm5703 به مشکل میخوره و با حذف اون گوشی روشن میشه و جریان **ی هم صفر میشه ولی شارژ نمیکنه که با تعویضش همه چی عادی میشه،مشکل لرزش تصویر هم با تعویض فلت معمولا رفع میشه دقت کنید ببیند اطراف سنسور مجاوردت و لنز سلفی تاچ ازاد شده یا نه.

بالا